Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niejaki Paweł Opydło został już "wyjaśniony" za  swoje grudniowe tweety dotyczące mężczyzn przez Partię Mężczyzn i Kobiecą Inicjatywę Antyfeministyczną na FB. Nie zmienia to jednak faktu, że warto o nim wspomnieć na Bracia Samcy ;) 

 

Jak widać u białych rycerzy jest ciężką z logiką :D Gość pisze, że nie dziwi się kobietom, jeśli kiedyś pod wpływem złych emocji wymordują wszystkich mężczyzn i będą się rozmnażać przez klonowanie. Czyli nie ma nic przeciwko temu mimo, że sam jest "mężczyzną" ? :lol:

 

Co sądzicie na temat tego człowieka oraz jego wpisów?

Ja widzę tu jawną i to bardzo hardkorową dyskryminację mężczyzn, którą do tej pory utożsamiało się zazwyczaj z feministkami, ale jak widać są też "mężczyźni", którzy wygłaszają takie okropne tezy.

 

Oto wspomniane tweety:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można to zgłosić do Twittera. Mnie przeraża fakt, że ten tweet wisi na jego tablicy od 1 połowy grudnia zeszłego roku, zdobył setki serduszek i jak widać nie zostało to usunięte mimo bardzo ostrego ataku na mężczyzn.

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno słowo na to, on jest po prostu - głupi.

 

To idealny przykład mowy nienawiści, podwójnych standardów itp. i jest to jednocześnie zaprzeczenie wszelkiej logiki i inteligencji -.-  - co w lewicowych środowiskach nie jest żadną nowością.

 

:(

 

Edytowane przez Mosze Black
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mosze Black napisał:

To idealny przykład

To jest idealny przykład białego rycerza, feministy, mizoandrii (nienawiść do mężczyzn), braku męskiego wychowania, męskiej solidarności i pewnego masochizmu. Ten człowiek strzela samobóje swojej drużynie atakując mężczyzn. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się spodziewa po lewactwie logiki "ten przegrał życie" ';) jak to sie mówiło kiedyś.

Lewactwo to choroba umysłowa. Schizofrenia. Jedna połowa jest mężczyzną, a druga mówi " dobrze ze mężczyźni wymrą". Jedna połowa jest ateistyczna, druga stoi na ulicy z transparentem "uchodźcy welcome" przy czym wiadomo że to muslimy którzy nie trawią, a wręcz zabijają ateistów.
To samo z feministkami "walczącymi z opresją męską" zapraszające muslimów u których kobieta nie ma nic do powiedzenia.

Choroba umysłowa. Nic innego.

Czytałem gdzieś ciekawe opracowanie, mówiące w skrócie, że kiedy społeczeństwo dochodzi do pewnej granicy degeneracji, natura uruchamia mechanizmy autodestrukcji najbardziej zdegenerowanych genów. Chyba właśnie ta teoria się potwierdza.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wojkr napisał:

Chcesz zaruchać to musisz się podlizać

To zwykły samiec beta i feminista w dodatku. Wątpię, aby to pomagało w zaliczaniu lasek.

Przypomnę tylko sprawę jak skończyli inni męscy feminiścihttp://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jakub-dymek-i-michal-wybieralski-oskarzeni-przez-feministki-o-mobbing-i-molestowanie

Rewolucja zjadła własne dzieci :lol:

 

19 minut temu, Krugerrand napisał:

Ciekawe jaka będzie jego reakcja, gdy rozwścieczone feministki przyjdą po niego

Pewnie smutna :D 

 

14 minut temu, rycerz76 napisał:

Nie mam czasu na czytanie czegoś co mnie nie interesuje.

To po co tu wszedłeś?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem tego kolesia profil oraz bloga i stwierdzam że to po prostu zwykły idiota, który chce czymś zabłysnąć. Każdy próbuje znaleźć jakiś sposób na życie. Ten postanowił, że będzie opluwał mężczyzn nagrywając filmiki i wydając książki. Feministki oraz kobiety w którym wstrzeli się w gusta, będą go promowały. Mam nadzieję że szybko do niego karma wróci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pozytywny napisał:

Chyba na to, że zrobiły ogólnoświatowy shittest i większość go oblała, zwłaszcza takie typki jak ten gość.

No też tak myślę :D 

 

1 minutę temu, Szafir napisał:

Przejrzałem tego kolesia profil oraz bloga i stwierdzam że to po prostu zwykły idiota, który chce czymś zabłysnąć. Każdy próbuje znaleźć jakiś sposób na życie. Ten postanowił, że będzie opluwał mężczyzn nagrywając filmiki i wydając książki. Feministki oraz kobiety w którym wstrzeli się w gusta, będą go promowały. Mam nadzieję że szybko do niego karma wróci.

On na swoim profilu pisał też o tym jak w Polsce jest źle, coś o neonazista, rasizmie oraz poparł pary gejowskie wychowujące dzieci. Zwykły przedstawiciel lewicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Ale jak "walka klas" się zaostrzy to i feministki z homoseksualistami sie wezmą za łby.

Będę wówczas kibicował obu stronom. Przyjmę postawę USA.

Kraj ten bowiem zawsze działa w taki sposób, że swoich wrogów skłóca. I wówczas jedną stronę wspiera oficjalnie, a drugą po cichu.

Jak Wam możemy pomóc boys by nigdy nie zabrakło wam woli i sprzętu do walki ? Z naciskiem na sprzętu ?

 

Zatem - niech się pedało kłóci z femino. Na dokładkę możnaby dodac do tego wszystkiego ekolo. Bo to też po jednych pieniadzach.

 

Tyle, że obowiązują zasady. Dwie zasady:

1. Ostatni żywy sprząta zwłoki

2. Pochówek ofiar na koszt rodzin :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jestem już  wapniakiem...

Ale nadal dziwi mnie jak można się tak skundlić i zeszmacić w nadziej na powąchanie kawałka często śmierdzącego mięska między nogami.

No cóż człowiek uczy się całe życie a i tak głupi umiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.