Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, wrotycz napisał:

Oni nie rozumieją, że sami dla siebie są "eugenikami" i sami siebie skazują na zagładę. Swego rodzaju nagroda Darwina.

Ten youtuber jest lewakiem, więc on chyba świadomie jest dla siebie katem.

 

1 godzinę temu, Szafir napisał:

O te 13 tysięcy za dużo :)

Racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że działa świadomie - śmietanka zawsze jest świadoma swoich ruchów, co innego ludzie, którymi kierują. To tylko ich pionki, które przestawiają na szachownicy a wierząca (w lewicę) gawiedź się cieszy. Nie znaczy to, że on rozumie jak to działa na jego powodzenie a właściwie jego brak u płci przeciwnej. Mamy świadomość jak jest postrzegany w tym kontekście ale czy on ma? Tego wiedzieć nie możemy. Jest postrzegany jako aseksualny przez kobiety z zewnątrz ale jak jest postrzegany przez "wierzących" mężczyzn? Oto jest pytanie! Czy są tacy, którzy wierzą, że jak będą jak on to się im poszczęści? To jest prawdziwy problem. To czy jeden lewak osiągnie (wątpliwy) sukces w polityce nie ma znaczenia, liczy się jak to wpłynie na jego widownię. W debacie polityków nie liczy się czy jeden drugiego przekona tylko czy przekona do siebie widownię. Tu jest prawdziwe niebezpieczeństwo.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Kojarzyłem gościa, nie lubiłem jego filmików juz wcześniej i mnie drażnił, nie miałem zbyt wysokiego mniemania o jego inteligencji, ale teraz już nie mam wątpliwości że to skończony kapiszon. Żeby być tak ślepym na to co się wokół Ciebie dzieje, i nie widzieć że dyskryminowany jest każdy, niezależni czy jest prawakiem, lewakiem. Tacy ludzie mają zerową wiedzę o polskim sądownictwie, do tego zauważyłem że większość z nich nie ma wielu doświadczeń z kobietami i swoją "wiedzę" budują na teorii zaczerpnietej z wyselekcjonowanych feministycznych źródeł. Niczym się nie różnią od szarych ludków z Komunistycznej Korei, a mają się za eurudytów i socjologów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym się tu rozwodzić. Standard. 

Ten człowiek to klasyczny biały rycerz, który takimi wpisami podlizuje się paniom w nadziei, że któraś się zlituje i nadstawi mu tyłka. 

Oczywiście nie stanie się to nigdy, bo nie tędy droga. 

Ale w internecie będzie popularny i będzie zbierał gówno warte "like"- głównie od ładujących sobie w ten sposób ego pań i podobnych jemu omega-spermiarzy. 

 

Po co to czytacie? Marnujecie czas tylko i chłoniecie negatywną energię. 

 

 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.