Skocz do zawartości

Wena a nasienie


Głodny Prawdy

Rekomendowane odpowiedzi

:) Ja byłem na no fap. Po prostu stwierdziłem, że nie mogę pucować torpedki kilka razy dziennie :D. Pierwszy raz wytrzymałem pół roku poddałem się. Teraz byłem od pierwszego dnia świat czysty do niestety ostatniego weekendu. Nie wiem co to było ale walczyłem z tym i się poddałem myślałem, że będę chodził po suficie. Po tym lubieżnym rękoczynie dziś już nic nie czuję. Po prostu nawet mnie nie ciągnie. Może coś/ktoś chciał mi coś udowodnić nie wiem. Od niedawna zacząłem się interesować duchowością i trochę mi się pozmieniały priorytety. Fakt faktem coś w tym jest, że po upuszczeniu z baniaka człowiek czuje się "flakiem". Aczkolwiek po ostatnim akcie desperacji nie poczułem znużenia. A wręcz gorzej miałem wyrzuty sumienia, że prawie 3 m-ce byłem czysty i się poddałem. Warto spojrzeć na to co jest teraz promowane w szkołach itp.  od kultury zachodu. W wielkim skrócie bzykać jebać nic się nie bać. A jak wiadomo to co z zachodu dobre nie jest. To tylko moje spekulacje i spostrzeżenia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę,że naszym biologicznym celem jest rozmnażanie,to jak może nam to szkodzić...?

Na temat szkodliwości duchowej,ciężko się wypowiedzieć,bo czy ktokolwiek zna prawdę ?

Ja mam 40 i codziennie,lub co 2 dzień kopuluję,lubię to i tyle...Nie jest już tak ,jak się miało te 25 i można było te kilka razy dziennie...Fakt faktem,że po tym jestem senny,ale to chyba każdy...organizm chyba musi się zregenerować,bo i wysiłek jest nie mały :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe fotograf Andres Serrano autor okładki Metallica Load, spuścił się na szkło i przełożył to do następnej "szyby" dodając do tego jakąś byczą krew. Jak widać nieraz sperma i wena idą w parze. https://www.google.pl/search?biw=1280&bih=831&tbm=isch&sa=1&ei=U66WWoSJIIG7sQGguY7YCw&q=metallica+load&oq=metallica+load&gs_l=psy-ab.3..0j0i67k1j0i30k1l8.105958.105958.0.106159.1.1.0.0.0.0.149.149.0j1.1.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.1.147....0.gqrusNcjOcY#imgrc=OWXbEf1YnCmCBM:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.