Skocz do zawartości

Whisky Johnnie Walker będzie się nazywać Jane Walker. Ma to być akt walki z seksizmem


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Arcadio napisał:

Czekamy na ruch, producentów nawozów naturalnych.

 

To jest nic. Czekamy na ruch ze strony producentów prezerwatyw i jakieś chwytliwe hasło, np. Nie daj mu się wyruchać! Kobieto wstań z kolan i walcz o lepszy seks! Czuję tu niszę :) 

Chłopaki już kręcą pejsami z zadowolenia :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, giorgio napisał:

Czekamy na ruch ze strony producentów prezerwatyw i jakieś chwytliwe hasło, np. Nie daj mu się wyruchać! Kobieto wstań z kolan i walcz o lepszy seks! Czuję tu niszę

Takie coś to może w Szwecji, ale to już jest tak chora i abstrakcyjna akcja, że nie ma szans, aby w większości krajów to przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Carleon napisał:

yślę że z punktu widzenia zachodniego społeczeństwa (takiego feministycznego) i potencjalnych zysków a także darmowej reklamy marki na cały świat (wsparcie mediów) jest to dobre posunięcie.

 A czy ja napisałem że jest to złe posunięcie? ja to wiem i oni to wiedzą że jest to dobre posunięcie przecież o to tu chodzi o hajs. A ja pisze o tym że według mnie nie powinni robić czegoś takiego to jak by james bond miał być kobietą w następnej części. Oni to zrobili bo jakieś tam feministki jakiś tam ruch i w dupie mają 150 lat firmy. 

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.