Skocz do zawartości

Siłkowy omlet


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel sprzedał mi fajny patent, na szybki, tani, bogaty w białko omlet.

Duża garść płatków owsianych

Posiekana duża cebula

Puszka tuńczyka w kawałkach

2 jajka ( on na redukcji to odziela żółtka)

Sól

Pieprz

Swoją drogą, potrzebuję więcej tego typu przepisów na śniadania, obiady, kolacje, przekąski, żeby było, szybko, tanio, dużo białka, mało węglowodanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"on na redukcji to odziela żółtka"

Padłem :D i nie wstane :D

A tuńczyk na wodzie czy oleju? :D:lol:

50g owsa(albo i wiecej) 5jajek(całych kurwa).cukier sól cynamon albo kakao.mikser i wio na patelnie.opcjonalnie dżem albo nutella do smarowania

Albo

kostka twarogu.cukier.kakao albo kawa rozpuszczalna.mleko.mikser.opcjonalnie płatki






 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz ale zwieszenie masy miesniowej to duza ilosc tluszczy i bialek przy czym mało węgli...No chyba ze mowimy o tyciu w dupsko to już inna bajka :) Kiedyś gdzieś znalazłem posiłki Michaela Pheplsa od śniadania po kolacje idealnie wszystko rozpisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam typa, ale...wszelakie jakies diety kulturystów to pic na wode kolorowych pisemek(fajnie wszystko wchodzi jak sie wali pół apteki)

Czy jest dużo węgli czy mało to dla procesu budowy mięśni niema to znaczenia.rozbiega sie o energie.Owszem im wiecej węgli tym wiecej glicerydów itd w mięśniach i wizualnie wyglada sie lepiej.ale jeżeli chodzi tu o uzyskanie masy mięsniowej i pocięcia to juz inna mańka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, on też uważa, że musi zrobić redukcje, żeby zrobić masę co dla mnie jest głupie, no ale ma swój cel trzyma się go, zobaczymy jak wyniki. Narazie robi redukcje i będzie chciał robić masę zwiększając tylko bilans kaloryczny i nieznacznie ciężar. Ja mu mówię, ciężary zmień. Tak samo uważa, że produkty mleczne to kazeina, która słabo się przyswaja, a ja akurat jestem za, widzę, że Ty także. W każdym razie jak mówię, ważne że trzyma się celu i jest w tym konsekwentny, na zmiany przyjdzie czas, jak masa nie będzie szła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratuluj mu zaparctej ia w jedzeniu kartonu :D

1.cholesterol to ;-paliwo dla serca

2.wysoki poziom cholesterolu to nie przyczyna choroby a skutek innych chorób

3.od tłuszczy/tłuszczów sie nie tyje, tak telewizja kłamie, tyje sie od weglowodanów

Potwierdzam. Bylem jakiś czas na diecie tłuszczowej i schudlem 8 kg nie chcac tego wcale. Do dzis nie wiem jak to sie stalo. Po prostu nie czuc głodu. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratuluj mu zaparcia w jedzeniu kartonu :D

1.cholesterol to paliwo dla serca

2.wysoki poziom cholesterolu to nie przyczyna choroby a skutek innych chorób

3.od tłuszczy/tłuszczów sie nie tyje, tak telewizja kłamie, tyje sie od weglowodanów

 

 

Zżeram 30-40 jajek CAŁYCH tygodniowo i nic mi nie jest i nic nie będzie. Dietę trzymam (ok. 100g węgli na dzień), chodzę najedzony jak dzik po żołędziach, tłuszczyku ubywa, waga powoli w dół....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak zrobiłem sobie spaghetti bolonese, czyli 1/3 opakowania spaghetti, 200 gram wołowiny, sos pomidorowy, pesto, 100 gram sera żółtego, to bardzo zły to będzie posiłek ? Białka ma dużo, tłuszczu też, ale nieda się zrobić przecież spaghetti bez makaronu, wiem, że mogę to zastąpić jakimś żytnim, czy durum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli aż taki zły ten makaron zwykły ? z gryczaną to ja beefa, z fasolą i papryką zjem ;) lubię makaron, może spróbuję zrobić zamiankę na ten durum, albo ten ryż zobaczę.

Makaron nie jest zły tylko ilość%-)tak samo śmieszy mnie to jak kazdy wpierdala słodziki a cukier to biała śmierć%-)co innego herbata z cukrem a co innego cola gdzie pół puszki czy tam ponad to cukier :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytalem sie w roznych miejscach i sam juz nie wiem jakie powinny byc proporcje. Niedawno jadlem 1,6 g bialka na kg masy ciała. Proporca byla taka 1:3:0,8 (białka :weglowodany:tluszcze) A zapotrzebowanie kaloryczne wyliczalem z kalkulatora na potreningu.pl.
Np. 130g bialka :390 g weglowodanów :100 g tłuszczów. Masa szla w gore. Mysle, że wegli powinno byc tak 2-3 razy tyle co bialka w gramach. A tluszczy 0,5-0,8 w stosunku do bialka(W czyms te witaminy rozpuszczac sie musza). Mysle ze Twoja proporcja nie jest zla.

Ps. Jesli jestem w błędzie piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.