Skocz do zawartości

Piękne i zadbane mimo wieku


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. 

 

Nie wiem czy to dobry dział, ale kwalifikuje się. Siedzę sobie na tronie i przeglądam codzienną plotkarską prasę a tam artykuł na pudelku:

 

https://www.pudelek.pl/artykul/125834/47-letnia_izabella_scorupco_chwali_sie_idealnym_cialem_foto/

 

8d8cab3305839fac0db252a70e6f279e869b2376

1a00695c946f6fd8b552b76ff2805cf8fdc0dbc6

 

Panowie, no jestem w szoku po prostu! Przecież to ciało idealne a nasza rodaczka ma 47lat! Widać, że dba o siebie bardzo i powiem, że no... no... szarpałbym jak Reksio szynkę :D

 

Wrzucajcie tutaj wasze typy i zdjęcia kobiet dojrzałych, które są zadbane i wam się podobają. Oczywiście po chwili zachwytów nad boską Izabellą ;)

Edytowane przez Tomko
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Baca1980 said:

Jeśli ktoś się podnieca "ryczącą czterdziestką". Oznacza jedno dawno nie widział nagiej osiemnastki:).

Można podniecać się i osiemnastką i czterdziestką. Nie ma w tym nic złego. Chodzi po prostu o to, że czasami czterdziestka może wyglądać lepiej niż osiemnastka, nie mówiąc już o łóżkowym doświadczeniu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Themotha napisał:

Nie przesadzaj, by Ci wywaliła to byś zbladł :)

Jestem realistą, gustuje w 40-tkach ale takich naszych, swojskich, 70-80kg :D Cycki na pewno lepsze a cipka i tak większej różnicy nie robi. Po pierwszym wejrzeniu, w łóżku, taka z większym ciałkiem jest lepsza, moje zdanie. ;)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Themotha napisał:

@loh-pan o gustach się nie dyskutuję, ja wolę filigranowe dziewczyny, dla mnie liczy się kształt pupci, a cycki takie aby się w dłoń mieściły :D a najbardziej wnętrze...ciepłe i wilgotne ;> 

No widzisz, gwarantuję Ci, że te ze zdjęć są wysuszone na wiór. Bez wspomagacza to tylko sobie krzywdę zrobisz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kleofas napisał:

Można podniecać się i osiemnastką i czterdziestką. Nie ma w tym nic złego. Chodzi po prostu o to, że czasami czterdziestka może wyglądać lepiej niż osiemnastka, nie mówiąc już o łóżkowym doświadczeniu

Nie przeczę. Ale miałem okazję w życiu widzieć zarówno nagą czterdziestkę jak i osiemnastkę. I ta druga wypadła dużo lepiej jeśli chodzi o wrażenia wzrokowe:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zamieszanie... :) Panowie - choćby skały srały i co byście nie godoli, to ta kobieta wygląda rewelacyjnie. 47 lat, na pewno geny swoją drogą, ale myślę, że w miarę bezstresowe życie, dużo słońca, dużo snu, czyste jedzenie i można tak wyglądać. Też wolę młode, filigranowe ciałka, ale te biodra, brzuch, ręce Scorupco...

 

Panowie, mieliście wrzucać babeczki po 40 dobrze wyglądające a nie licytować się kto by szturchnął Skorupkę :P

 

@Les I zmarszczki wokół ust i wiotczejąca skóra na tricepsie. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Stulejman Wspaniały said:

Wiele razy się nabrałem na bardzo atrakcyjne, odpicowanie 40-tki. Później walczyłem z odruchem rzygania i modliłem o koniec "randki". Wieku się nie oszuka.

Nie, no nie mogło być aż tak źle...Ale o co chodziło? Waliło im z paszczy i ze smoczej groty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomko napisał:

Panowie, mieliście wrzucać babeczki po 40

Amber Lynn Bach

Julia Ann

Katsuni - akurat 38

...

5-cio częściowy ranking 50 top "aktorek". Do wyboru do koloru. One w szczególności dbają o swój wygląd, więc można się przekonać co do tego jak mogą wyglądać niektóre kobiety po 40.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za sztuka być zadbaną kobietą. Wcierają w siebie hektolitry balsamów, kosmetyczki, chuje muje. Do tego zdjęć nie robi amator, tylko profesjonalista, wie jak ma się ustawić, to jest sztuka i nauka ;). Przejebane to ma mężczyzna w takim wieku, bo co z tego, że będzie szczupły i zadbany, musi zapierdalać na siłowni, być fit i mieć widoczne mięśnie brzucha. Kobieta wystarczy że nie będzie gruba.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

kolega @Tomko założył temat w dziale "zdrowie" o tytule "piekne i zadbane mimo wieku" a wy się licytujecie którą byście skonsumowali? Wstyd ;)

 

Ja zapodam zdjęcie oryginanej MILF czyli mamy Stifler'a, zwłaszcza dla młodszych samców co może nie znają. To ta pani dała nam ten termin i szacunek się należy.

 

Generalnie co do takich pań wg mnie (kolejność istotna):

1. Geny

2. Odpowiednie odżywianie+aktywny tryb życia

3. Pieniądze

4. Ograniczony stres (powrót do punktu 3)

 

jennifer-coolidge-movies-and-tv-shows-1.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to głównie zadanie dla genów, jednak w pewien sposób można proces starzenia się spowolnić.
Tutaj panie, które wygrały loterię genetyczną.

youthful-taiwanese-woman-mother-sisters-
Od lewej: 36 lat, 63 (środek - mamusia dwóch córek ze zdjęcia), 41.

Gdy to zobaczyłem to aż mi szczęka opadła. One wyglądają lepiej niż moje rówieśniczki w wieku rębnym (powiedzmy, że od 20-30 lat).
youthful-taiwanese-woman-mother-sisters-
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.