Skocz do zawartości

Trochę inna historia miłosna


Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem uważasz się za króla życia, a tak naprawdę widać trochę w twojej osobie beztroskie i wygodne życie oraz brak odpowiedzialności.

 

20 minut temu, karhu napisał:

Bolo to ze rozstales sie z kobieta,to nic,miales do tego prawo. Bracia chyba chodzi o to czy czegos jej nie obiecywales. Piszesz ze kupila tobie auto. Skoro nie chciales z nia byc to dlaczego ja doiles? 

Z tym się zgadzam. Oddałeś chociaż jej kasę za to auto? Bo jeśli nie, to dla mnie zachowujesz sie jak pasożyt. Niby korzystałeś z panny na maksa i brałeś co chciałeś, ale jak przyszło co do czego to zebrałeś zabawki i poszedłeś do innej piaskownicy. 

 

P.S O i nie pisz posta pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kolt89 napisał:

Moim skromnym zdaniem uważasz się za króla życia, a tak naprawdę widać trochę w twojej osobie beztroskie i wygodne życie oraz brak odpowiedzialności.

 

Z tym się zgadzam. Oddałeś chociaż jej kasę za to auto? Bo jeśli nie, to dla mnie zachowujesz sie jak pasożyt. Niby korzystałeś z panny na maksa i brałeś co chciałeś, ale jak przyszło co do czego to zebrałeś zabawki i poszedłeś do innej piaskownicy. 

 

P.S O i nie pisz posta pod postem.

 

Król życia,piękna sprawa ale niestety jeszcze nie.

 

Zostawiłem jej samochód i inne zabawki.

Jestem sam bo wiem,że innej zrobił bym to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mr_bolo napisał:

Zostawiłem jej samochód i inne zabawki.

Jestem sam bo wiem,że innej zrobił bym to samo.

Chociaż tyle dobrego, że na koniec od panny nie żebrałeś o te zabawki.

 

Czyli jak wiesz, że zawsze bedziesz się tak zachowywał to nie wchodz z pannami w stałe związki. Tylko krótkie znajomości  na obustronne przyjemności ;) 

 

O i masz dzieciaka, teraz skoncentruj się na nim i bie bądź niedzielnym ojcem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kolt89 napisał:

Chociaż tyle dobrego, że na koniec od panny nie żebrałeś o te zabawki.

 

Czyli jak wiesz, że zawsze bedziesz się tak zachowywał to nie wchodz z pannami w stałe związki. Tylko krótkie znajomości  na obustronne przyjemności ;) 

 

O i masz dzieciaka, teraz skoncentruj się na nim i bie bądź niedzielnym ojcem. 

Jestem tu,na tym forum bo nie zawsze podoba mi się Moje zachowanie.

Raczej wole skoncentrować się na sobie najpierw i dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pot­ra­fisz do­ceniać włas­ne­go życia, po­pat­rz przez chwilę na tych, którym życie się kończy... 

Napiszę krótko..... Poproszę o namiary do tej pani! Chętnie zgodzę się być jej pupilkiem:D

Ps: jakie to było auto? B) Aha i piją żywca :rolleyes:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mr_bolo napisał:

Byłeś z kobietą dla której byłeś sensem życia - skacząc przy Tobie czuła się potrzebna i ważna - nie napisałeś jak wyglądało jej dzieciństwo, rodzina, ale jest duże prawdopodobieństwo, że nie było -normalne- czegoś zabrakło.

No to drogi użytkowniku, jest to interesowność 100 %, bo jest w tym ukryte uzależenie swojego szczęścia do kogoś innego.

To nie jest zdrowe. W tym chorym społeczeństwie takie rzeczy nazywa się miłością, ale dla ludzi którzy rozwinęli pewien stopień świadomości, jest to związek toksyczny i doskonale to widzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr_bolo po co Ty tu przyszedłeś skoro wszystko wiesz ?

Posłuchaj, może ktoś Ci źle podpowiedział ale to jest forum ludzi poszukujących sensu relacji,związków czy życia w ogóle i cechą charakterystyczną ludzi stąd jest to że im głębiej poszukują tym więcej pytań i wątpliwości to w nich rodzi więc szukają głębiej i głębiej więc Ty jako jedyny tutaj który wszystko wie ( co szanuję) komponujesz się bardzo średnio.

Tu nie spotkasz równie światłych sobie więc chyba marnujesz tu swój czas.

Mówisz że chcesz zmieniać swoje postępowanie, na serio ? Bo mi się wydaje że jednak przyszedłeś  się pochwalić.

 

Jeśli na serio chcesz się zmieniać to zacząłbym od nabrania pokory. W pierwszej kolejności względem Panów którzy byli tak mili i przeczytali co napisałeś i wyrazili swoje zdanie. Mówię z pełną życzliwością, zacznij od pokory.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr_bolo 

1 Moja mama i babcia były po prostu sukami.Całkowicie przekonane o słuszności swojego zdania,nie dopuszczające innych myśli do głowy.Kłóciły się wiecznie między sobą a wszystko spływało na mnie od najmłodszych lat. Byłem wiecznie karany,besztany i czasami bity.Zero pochwał tylko wymagania i narzekanie.Oczywiście w pewnym wieku był bunt.I to grubo.

 

Na prawdę, nie wiedziały co czynią.

 

 

2 Rozdysponowywałem jej pieniędzmi.Kupiła mi nawet samochód na raty na siebie.

 

"Zjawisko" gdy facet ponosi takie koszta aby zapewnić sobie obecność kobiety u "boku swego", zostało już dawno nazwane. Odwróć role oczywiście.

 

Ogólnie ciężko zatrybić, czy się chwalisz, czy żalisz ale Wszystkiego dobrego.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wywnioskowałem po twoich wpisach jaki kierunek chcesz teraz obrać. Zaprzestać relacji ponieważ je niszczysz? 

Naprawdę też to tak widzę, że istnieje u Ciebie odwrucenie zachowań, chodzi mi o to że tak jak ty zachowują się zazwyczaj kobiety (moje zdanie).

Być może jest to kwestia wychowania jakie odebrałeś od samych tylko kobiet.

Życzę przepracowania tych wzorców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.