Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Target 20lat studentka emocjonalnie niedojrzała

 

Krótka relacja,spotkanie,dotyk,pocałunki. Target niedomknięty seksem,brak logistyki. Target zainteresowany,sama inicjowała dotyk,pocałunki,przytulasy.Ogółem gołym okiem widać było czego oczekiwała.Oczywiście babskie pierdolenie że szuka czegoś na dłużej - tak zwłaszcza w tym wieku ;)

 

Relacja przeciągnięta w czasie na telefon z racji odległości Wymówki co do kolejnego spotkania. Ostatecznie ultimatum z mojej strony że daje jej ostatni termin na zdecydowanie.

Dzień w którym miało dojść do spotkania,telefon miczly.Nie oddzwoniła.Kolejnej próby nie wykonałem.

 

Atencjuszka która szuka tylko uwagi czy na tyle siano w głowie,że sama nie wie czego chce i probuje z kilkoma orbiterami na raz i stosuje casting?

{Pytanie do ogarniętych samców, czy da się to jeszcze ogarnąć? Na chwilę obecną temat olałem,nie inicjuje kontaktu,zajmuje się innymi.

 

PS mam info że z jakimś gachem dzień poźniej wyskoczyła na wypad za miasto.100% pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś ultimatum.  Poszedłeś jak w pokera 'all in', ona Ciebie sprawdziła, gra raczej skończona. Bedziesz miał nauczkę na kolejne kobiety. Teraz musisz wziąśc na klatę swoja decyzję by nie stracić szacunku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię się bawić w podchody. Kilkukrotne przekładanie spotkania, więc w konsekwencji postawiłem sprawę jasno. Albo teraz albo tracę czas. Panna musiała mieć ukryty motyw, dziwne zachowanie gdyż sama do końca za mną goniła, po za dążeniem do kolejnego spotkania. Podejrzewam żę pojawił się ktoś na froncie z wyższym SMV lub wróciła do byłego który jej dostarczał huśtawki emocjonalnej. Dać jej spokój na jakiś czas, ma sens telefon z konkretną propozycją przykładowo miesiąc później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, lakiluk napisał:

Wymówki co do kolejnego spotkania.

Jak Ci robiła wymówki, to nie było sensu prosić :).

14 minut temu, lakiluk napisał:

Dać jej spokój na jakiś czas, ma sens telefon z konkretną propozycją przykładowo miesiąc później?

Nie, tu już nic z tego nie będzie, widocznie byłeś narzędziem w jej rękach, może chciała wzbudzić w kimś zazdrość a może ma coś nie tak w główce, co u młodych kobiet wcale rzadkie nie jest. Poza tym, skoro dałeś jej ostateczne ultimatum i ona to zlała, to znasz odpowiedź. Nie. Nie rzucaj słów na wiatr i się twardo trzymaj tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎01‎/‎03‎/‎2018 o 16:09, lakiluk napisał:

Relacja przeciągnięta w czasie na telefon z racji odległości Wymówki co do kolejnego spotkania. Ostatecznie ultimatum z mojej strony że daje jej ostatni termin na zdecydowanie.

Dzień w którym miało dojść do spotkania,telefon miczly.Nie oddzwoniła.Kolejnej próby nie wykonałem.

I bardzo dobrze, że nie wykonałeś. Nie wykonuj już, a numer zablokuj, jeśli masz ją gdzieś wśród znajomych, to też usuń. Skoro wyskoczyła z jakimś kolesiem zamiast się z Tobą spotkać, to widzocznie ją odstraszyłeś ultimatum i dała sobie spokój, albo byłeś jej potrzebny do podbicia własnego ego. Możliwe też, że gość, z którym wyskoczyła na miasto lepiej rokuje od Ciebie.

 

Godzinę temu, lakiluk napisał:

Nie lubię się bawić w podchody.

Podchody to one robią cały czas i albo nauczysz się zasad gry relacji damsko-męskich, albo daj sobie spokój ze związkami, bo potem może by tylko gorzej. Załamywać rąk nie warto: pół kwiata tego świata.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2018 o 16:09, lakiluk napisał:

Relacja przeciągnięta w czasie na telefon z racji odległości Wymówki co do kolejnego spotkania. Ostatecznie ultimatum z mojej strony że daje jej ostatni termin na zdecydowanie.

Na kilometr widać, że nie jest zainteresowana.
Nie trzeba było stawiać żadnych ultimatów tylko szukać sobie kolejnej koleżanki. 
Jak kobieta chce to zrobi wszystko żeby Ciebie mieć.

Nie ma żadnych podchodów.
Poprostu NIE JEST ZAINTERESOWANA.
Zainteresowana da Ci bez gumy, na tłuczonym szkle, przez dziurkę od klucza.
A te teksty o tym, że ja dzisiaj muszę wiedzieć konkretnie na czym stoi nasz związek to szczyty desperacji.

Ja spotykam się na początku z 2-3 dziewczynami na raz żeby za bardzo się nie angażować z żadną z nich.
Wtedy obserwuję której zależy najbardziej.

Zdobywać to ja jedynie mogę Rysy od strony Słowackiej rano niż kobiety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.