Skocz do zawartości

Moje oczyszczenie.


Rekomendowane odpowiedzi

Wiara zawsze funkcjonuje czasem tylko działa z nieświadomości.

Z tego co piszesz Twoja definicja wiary jest  ciut inna niż moja. Ty piszesz o świadomym wyborze, gdzie wiara pomaga uzyskać zamierzony efekt a ja mówię, że pierwszym krokiem jest zobaczyć w co tak naprawdę wierzysz pod warstwą „chciejstwa” bo może być tak, że sam się sabotujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo ścieżek dotarcia do siebie, swoich programów, podświadomości czy jak tam nazwiesz procesy wewnętrzne, które Cię warunkują.

Ja sobie zgłębiam temat od 20 lat i od zawsze sprawiało mi to przyjemność.

Długo chciałem być jakiś bo wydawało mi się, że jak będę taki jak chcę być to będę szczęśliwy czyli warunkowałem sobie szczęście stawiając się w pozycji niedoboru.

Chodziłem w kółko i pytałem: jak? co robić? szukałem autorytetów na zewnątrz, teraz z doświadczenia mogę powiedzieć: że nikt poza Tobą nie zna odpowiedzi na najważniejsze pytania dla Ciebie.

Tylko Ty jesteś jedynym autorytetem w swoim świecie a jaką wybierzesz ścieżkę żeby się dowiedzieć czegoś o sobie nie ma znaczenia, ja polecam iść w kierunku przyjemności.

Dużym krokiem do przodu u mnie było zrozumienie i wyjście z pozycji "ofiary" czyli każda sytuacja jest moim wytworem.

Emocje są drogowskazem.

 

Mi dużo udało się zobaczyć i zintegrować teorii z praktyką dzięki chłopakom z Tresury Matrixa. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.