Skocz do zawartości

MTB - hardkorowa jazda na rowerze ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kiedyś pisał jak poczuć ru i teraz, a więc tak ! Może nigdy nie byłem na profesjonalnej trasie i nie mam jakiegoś zajebistego roweru, ale tak właśnie wygląda moja jazda na rowerze i na prawdę wtedy czuję zajebistą adrenalinę, chyba nic innego tak fajnie na mnie nie wpływa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubelskie to niziny ;) moje trasy zapewne były podobne do twoich, ale miałem taki stary las, gdzie, przez 2 km są górki i zakręty no i trzeba orientować ;) kiedyś się rozpędziłem z górki i mało co w drzewo nie przypierdoliłem rozpędzony, bo po mojej lewej była wielka kałurza i błoto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiem coś o tym, chociaż może nie amstaf, ale jak wracałem w nocy w lecie przez wioske to był taki skurwiel co jak tylko usłyszał to wybiegał i gonił przez 50 metrów do skrzyżowania, także zawsze jechałem przez ten odcinek na wielkiej kurwie, żeby sie jebaniec jak najbardziej nabiegał :D mój rower takiej trasy jak oni, też by nie przeżył Ps. Sam mam bulteriera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras, miałem okazje nie dolecieć przednim kołem na drugi koniec skoczni. Nawet kierownicy puścić nie zdążyłem. Centralnie walnąłem twarzą piach.... Wstrząs mózgu, odbite zęby na dziąsłach, popękane okolice ust. Wyleczyłem się praktycznie bez śladu, ale pamiętajcie,błędy bywają bolesne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ktoś kiedyś pisał jak poczuć ru i teraz, a więc tak ! Może nigdy nie byłem na profesjonalnej trasie i nie mam jakiegoś zajebistego roweru, ale tak właśnie wygląda moja jazda na rowerze i na prawdę wtedy czuję zajebistą adrenalinę, chyba nic innego tak fajnie na mnie nie wpływa ;)

Saint.

 

Coś dla Ciebie.

 

http://www.wykop.pl/link/2641209/niesamowity-zjazd-rowerem-po-torze-bobslejowym-w-sarajewie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.