Skocz do zawartości

Propozycja lodzika od faceta


Braciak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jestem wyrozumiały.

Autorze, rób co chcesz. Masz ochotę próbować, to próbuj. Jak Ci się spodoba to będziesz wiedział, że jesteś bi. Jak Ci się nie spodoba, to będziesz wiedział, że wolisz jednak kobiece pieczarki, i tyle. Słońce z szoku nie przestanie się kręcić wokół Ziemi jak to zrobisz.

Róbta co chceta, jak to mówią. Podejmij męską decyzję, i tyle.

Chociaż ten temat i tak mi pachnie trollem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dęte te Twoje "problemy" jak dla mnie.

Pamiętam poprzednie wpisy o leczeniu z sexocholizmu. Opisywałeś tam jakie ilości sexu miałeś w życiu, jakie konfiguracje, że grupensex itd. A teraz masz dylemat czy iść na loda do faceta.

Kolego, ja też swoje w życiu przerobiłem. Min miałem też kilka trójkątów, w różnych konfiguracjach. Grupowego stricte nie, ale parami tak, więc w takich konfiguracjach też są faceci. I z tego co zaobserwowałem, to wielu facetów biorących udział w takich zabawach jest bi. Bywało, że zamykałem oczy, laska mi robiła loda, a jak otwierałem to i jej mąż mi "wisiał" na fiucie. Nie bawi mnie jednak to, tak na marginesie.

Ale zmierzam do tego, że jak miałeś w życiu tyle sexu w różnych konfiguracjach, to i musiałeś na sto procent zetknąć się z facetami bi, którzy chcieli ci się dossać do fiuta.

Tutaj zaś piszesz jak dziewica "redakcjo nie wiem co zrobić". Albo sadzisz tutaj bajki z mchu i paproci, albo szukasz uwagi. Pachnie to ściemą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D zapytaj go czy to będzie "latoo w Oooolkahoooomie " czy " zzzimna zzzima w Ccccanssssas Cccitii"

Sprawa jest prosta: nie bo - nie i po temacie, nie ma rozważań. 

Albo...nie wiem i się zastanawiasz - czyli rozważasz taką opcję - teraz kwestia dlaczego ? I jak sobie na to odpowiesz będziesz znał odpowiedz na swoje pytanie...

Co do odpowiedzi czy homo ? to nie to bi

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzi czepiają się że tematy są z małej litery co uważam za słuszne ale tutaj powinien być ban dla niektórych za akceptacje dla tego typu zachowań żeby koleś dał do pyska swojego kutasa innemu facetowi, ręce opadają, ludzie nie dajmy się zwariować i piętnujmy patologie.

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, ReddAnthony said:

Nie wiem czy by mi w ogole stanał. Ja sie nawet odlać do pisuaru nie potrafie jak ktoś sie na mnie patrzy albo stoi zaraz obok XD

Mam tak samo. 

 

1 hour ago, Braciak said:

Dostałem propozycję że oralnie zrobi mi facet. Nic w zamian nie chce. Po prostu mu się podobam. Czy jakbym z tego skorzystał to jestem homo?

 

Według mnie jeśli juz się nad tym zastanawiasz tzn. że jesteś conajmniej Bi. Nie w tym jednakże nic w tym złego, i ma to swoje plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braciak napisał:

Czy jakbym z tego skorzystał to jestem homo?

Jakbyś z tego skorzystał, to znaczy, że znowu się kręcisz w tym swoim uzależnieniu od seksu, z którym powinieneś zacząć coś robić, bo wiesz, łatwo założyć kolejny temat i utyskiwać jaki to świat jest zły i znów z tego nic nie wynieść. W poprzednim temacie Bracia sporo rad dali, jak widać nie skorzystałeś - ok, tylko zastanów się czy aby na pewno dobrze zrobiłeś.

Wracając do tego wątku, to jestem podobnego zdania co @Messer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.