Skocz do zawartości

Littlemooonster96 po pierwszym występie w Tańcu z Gwiazdami!


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

https://apynews.pl/littlemooonster96-taniec-z-gwiazdami-pierwszy-taniec

Littlemooonster96 to znana polska YouTuberka i blogerka. Jej filmy są o tematyce typowo kobiecej, jednak jest ona znana wszystkim widzom polskiego YouTube'a dzięki akcjom związanym ze spotkaniem Justina Biebera. Większość widzów wyśmiewa jej obsesję na punkcie piosenkarza, jednak jest również druga grupa, która wspiera Angelikę w spełnianiu swojego marzenia.

 

Wczoraj na Polsacie odbyła się emisja pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami. Na parkiecie zobaczyliśmy między innymi Angelikę Muchę i Rafała Maseraka. Jak się okazało, dla Littlemooonster96 była to pierwsza styczność z tańcem. Dzięki pomocy i wytrwałości swojego partnera udało się im  bardzo ładnie zaprezentować przed widzami. Widzowie kolejny raz podzielili się na dwa obozy. Tym razem jednak większa grupa wspiera Angelikę i uważa, że jak na pierwszy taniec, to było bardzo dobre wystąpienie. Jury oceniło występ pary na 5,5 na 10 punktów. Nie jest to najwyższa ocena tego programu, ale pocieszające jest to, że znalazło się też  kilka gorszych. 
 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest brzydka... na pewno ma dużo hajsu, czy to taki problem zorganizować sobie spotkanie z justinem nawet moja koleżanka ma z nim zdj i inni randomowi ludzie. Jest sławna i ma hajs to czemu tego nie zrobi tylko przeżywa na internetach? dla fejmu?

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krugerrand napisał:

kto tu "gwiazda", a kto tancerz?

Littlemooonster96 to gwiazda internetowa, a Maserak to tancerz.

 

8 minut temu, Głodny Prawdy napisał:

Jest brzydka... na pewno ma dużo hajsu, czy to taki problem zorganizować sobie spotkanie z justinem nawet moja koleżanka ma z nim zdj i inni randomowi ludzie. Jest sławna i ma hajs to czemu tego nie zrobi tylko przeżywa na internetach? dla fejmu?

Tak. Dla fejmu bo ona żyje z tego, że jest sławna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heniek napisał:

Przypominają mi się komentarze znajomka ze studiów, który wyśmiewał się z "brzydkich" dziewczyn, a sam prowadzał się z prawdziwym pasztetem. :lol:

 Był zdenerwowany faktem że prowadzał się z pasztetem dlatego obrzydzał innym jak i sobie "brzydkie" dziewczny aby tą swoją tak dla niepoznaki oszukiwać się że jest lepsza. A ta andżela to takie 6/10 i fakt pewnie ego ma w kosmosię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroda dziewuchy ze wsi. Kwestia gustu. Nadrabia wpychaniem się do reklam, dzięki czemu przynajmniej więcej ludzi będzie ją kojarzyć. :) 

 

Dla smaczku dodam, że koleżanka do której zarywałem, żaliła się mi i w internecie, że Andżelce odbiło od sławy, bo kiedyś była normalna, itd. Coś czułem, że zazdrościła swojej znajomej ze szkoły. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest lekko pierdolnięta (sława) i ma przeciętną urodę. Myślę, że spokojnie można znaleźć fajne dziewczyny w dodatku o wiele ładniejsze. Ale niestety poznawanie jest bardzo trudne. Zazwyczaj to ślepy los podstawia nam pod nos różne dziwne egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.