Skocz do zawartości

45 festiwali chce zakończyć dominację mężczyzn w line-upach


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.electronicbeats.pl/the-feed/45-festiwali-chce-ciagu-5-zakonczyc-dominacje-mezczyzn-line-upach/

Sztuczne upychanie kobiet na festiwalach muzycznych. Kolejna ofensywa feminizmu. 

 

MUTEK, Worldwide i Katowice JazzArt Festival to tylko niektóre festiwale, które zdecydowały się zaangażować w projekt, którego celem jest doprowadzenie do płciowej równowagi w muzycznych line-upach.

 

45 wydarzeń chce, aby do 2022 ich wydarzenia mogły się pochwalić tym, że występuje na nich równa liczba mężczyzn jak i kobiet. Inicjatywa (nazywająca się Keychain) została przygotowana przez PRS Foundation.

 

W zeszłym roku w UK tylko 26% występujących na festiwalach było kobietami. Więc chcemy to po prostu podwoić w ciągu nadchodzących 5 lat.

 

Powiedziała w rozmowie z BBC szefowa Fundacji Vanessa Reed. Co sądzicie o takim ruchu organizatorów?

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Beckenbauer napisał:

Czyli utalentowani mężczyźni będą spychani by zrobić miejsce dla kobiet ze średnim talentem. Na zachodzie jest to popularne w wielu innych dziedzinach życia, głównie w dużych korporacjach i urzędach. 

Według mnie lepiej się tego nie da ująć, dodam, iiż jest dość prawdopodobne, że po wyrównaniu 50/50 dodadzą trzecie stronnictwo - homoniewiadomo i będą dążyć do 33/33/33 tylko, że wtedy im się za chuja nie będzie po równo zgadzać i będą coś musieli zrobić z tym 1% :lol: . Kto wie, może ten 1% zyskają zwierzęta i to będzie początek walki o równe prawa zwierząt....

 

XXIw. a kobiety pomimo wszelkiej logice, rozumowi i samej biologii traktuje się jakby były upośledzone umysłowo w stopniu ciężkim. Zamiast poczytać kilka książek psychologów ewolucyjnych lub Marka jeśli się tamtych nie rozumie i w końcu zatrybić, że kobiety i mężczyźni są RÓŻNI a równi powinni być wobec prawa i danych im możliwości rozwoju,  to lansuje się jakąś spierdolinę umysłową, która ogłupia i lasuje mózgi i później krzyki femiidiotek: stworzmy z tego normalne społeczeństwo, wszystkiemu winni i tak "menszczyźni"...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mosze Black napisał:

XXIw. a kobiety pomimo wszelkiej logice, rozumowi i samej biologii traktuje się jakby były upośledzone umysłowo w stopniu ciężkim. Zamiast poczytać kilka książek psychologów ewolucyjnych lub Marka jeśli się tamtych nie rozumie i w końcu zatrybić, że kobiety i mężczyźni są RÓŻNI a równi powinni być wobec prawa i danych im możliwości rozwoju,  to lansuje się jakąś spierdolinę umysłową, która ogłupia i lasuje mózgi i później krzyki femiidiotek: stworzmy z tego normalne społeczeństwo, wszystkiemu winni i tak "menszczyźni"...

Działania lewicy wymierzone przeciwko mężczyznom nie są wymysłem feministycznych idiotek. One odwalają tylko czarną robotę. To jest zaplanowana i dobrze koordynowana akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Działania lewicy wymierzone przeciwko mężczyznom nie są wymysłem feministycznych idiotek. One odwalają tylko czarną robotę. To jest zaplanowana i dobrze koordynowana akcja.

Wiem, wiem, cały temat jest mi dobrze znany ale feministki drą ryja i chodziło mi głównie o to w tym aspekcie.

Edytowane przez Mosze Black
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.