Skocz do zawartości

Propozycja Dotycząca Blogów


Zupa15

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :) 

 

Chciałbym zaproponować parę rzeczy dotyczących bloga 

 

1.Wybór Opcji Publicystyki Bloga- Będziemy mogli wybrać czy chcemy aby nasze wpisy na blogu/Samego Bloga czytały/Widziały osoby tylko zarejestrowane czy ,,Goście"

 

2.Płacenie za prowadzenie Bloga- wpadłem na pomysł aby wynagradzać osoby które publikują wpisy na blogu coś na zasadzie Youtube tylko zamiast filmów Administracja/ktoś inny wynagradzał takich ludzi pieniędzmi bądź innym wynagrodzeniem (Marek też mówił w swojej audycji abyśmy za darmo nie robili). Byłoby to wynagrodzenie za pracę włożoną we wpis danego blogera można też wprowadzić pewien próg płatności że od danej liczby odwiedzin na blogu bądź minięcia okresu próbnego). ożywiłoby to blogowanie oraz poprawiło by jakość i zapewniło to szybko nasi Blogerzy się nie wypalą tak szybko 

 

3.Wybory na blog roku- Proponuje aby co roku wybierać ,,blog roku" tą koncepcje wymyśliłem z 30 minut temu można byłoby ją podzielić na kategorie typu ,,Wpis Roku"  ,,Blog Roku" ,,Bloger roku" oraz poszczególne wyróżnienia np: Bloger miesiąca albo ,,Pomocny bloger" itp. sądzę iż ożywiło to by znacznie naszą blogosferę :) 

 

4.Możliwość administracji usuwania nieaktywnych blogów- Kiedy ostatnio (czytaj 2 tygodnie temu) sprawdzałem ile jest blogów moim oczom ukazał się widok 20 nieaktywnych blogów oraz blogów jak ja na nie mówię ,,Jednostrzałowe" czyli że napisali jeden wpis i puff! już ich z nami nie ma :D  zaoszczędziłoby to trochę miejsca i ożywiło trochę naszą ,,Sekcje" 

 

Macie inne propozycje?  z którąś propozycją się nie zgadzacie? Piszcie! chce poznać wasze zdanie :) Pozdrawiam! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To trzeba by się spytać, czy technicznie jest taka możliwość.

2. Wątpie, Marek musi często dokładać do strony, itd. Dużo wkłada w to o czym wielokrotnie mówił a płacenie jeszcze za blogi no to już moim zdaniem trochę mija się z celem.

3. Ciekawy pomysł :D

4. Po co? Niektóre wpisy są wartościowe.

 

Od siebie mogę dodać jedną opcję, możliwość edycji wpisu na blogu, bo niestety ale chyba jako zwykły user nie ma się takiej możliwości + opcja: podgląd, czyli wiadomo by było jak wygląda wpis zanim by się go dodało, bo często jest tak, że ktoś pisze pierwszy raz i wrzuca tekst z małą czcionką, bo zapomni by ustawić. Mając opcję podglądu, mógłby to zauważyć i zmienić. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

 

4. Po co? Niektóre wpisy są wartościowe.

 

Od siebie mogę dodać jedną opcję, możliwość edycji wpisu na blogu, bo niestety ale chyba jako zwykły user nie ma się takiej możliwości + opcja: podgląd, czyli wiadomo by było jak wygląda wpis zanim by się go dodało, bo często jest tak, że ktoś pisze pierwszy raz i wrzuca tekst z małą czcionką, bo zapomni by ustawić. Mając opcję podglądu, mógłby to zauważyć i zmienić. 

chodziło mi bardziej o blogi które nie mają żadnych wpisów a użytkownicy już dawno znikli :)  

 

Co do twojej propozycji podpisuje się obiema dłońmi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie każe nikomu prowadzić bloga, to nie Twoja praca, robisz to for fun, więc czemu miałby ktokolwiek za to płacić? 

Możesz założyć swojego na osobnym hostingu i jak będziesz miał ruch, to będziesz zarabiał.

Wydaje mi się, że nietaktem jest proszenie o coś takiego, tym bardziej, że całe forum jest za darmo i bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

2.Płacenie za prowadzenie Bloga- wpadłem na pomysł aby wynagradzać osoby które publikują wpisy na blogu coś na zasadzie Youtube tylko zamiast filmów Administracja/ktoś inny wynagradzał takich ludzi pieniędzmi bądź innym wynagrodzeniem (Marek też mówił w swojej audycji abyśmy za darmo nie robili). Byłoby to wynagrodzenie za pracę włożoną we wpis danego blogera można też wprowadzić pewien próg płatności że od danej liczby odwiedzin na blogu bądź minięcia okresu próbnego). ożywiłoby to blogowanie oraz poprawiło by jakość i zapewniło to szybko nasi Blogerzy się nie wypalą tak szybko 

Halo, ktoś z adminów czy KTOŚ INNY chce płacić chłopakom za blogowanie? Są jacyś chętni? :> To i mi parę groszy by wpadło może :>

 

 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

np. użytkownikom powyżej 800 postów :D 

Proponuję również aby powstał mnożnik płac zależny od posiadanego tytułu i tak w przypadku:

- usera wynosić będzie on x1

- jr. moda x2

- moda x3

- starszego moda x4

- administratora x 10

 

Niestety, z moich obliczeń wychodzi, że Marka nie stać na to aby pisał na własnym forum :lol:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Gdybym zrobił taką pensję minimalną, forum byłoby w tydzień potęgą europejską z 40 milionami userów na pokładzie :>

Albo i więcej bo obcokrajowcy w ekspresowym tempie zaczęliby uczyć się języka polskiego (szczególnie zasad poprawnej pisowni) :D

 

Ukraińcy zamiast rejestrować się w urzędach pracy rejestrowaliby się na forum BS. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

W sumie można to przemyśleć - wziąć kredyt, miliony ludzi to mega zysk z reklam, może być się zwróciło? :>

 

Nie zwróciłoby się, musieli by wydawać więcej na forum niż pobierać pensji, żeby zarobić musieliby zostawiać prócz wypłaty 500+ i drugą pensję :lol:   

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorom ktoś  płaci ? Poświecają swój czas, żeby ogarnąć forum to wychodzi kilka godzin dziennie !!!

Forum jest bezpłatne, dotacje dobrowolne, kto miałby płacić za blogi ? - wyrażasz chęć płacenia blogerom ? 

Blogi mogą być niezłą formą promocji forum - można by zrobić osobną rangę dla blogerów ...np "oficer polityczny"... "WSI" ....od Wewnętrzna Służba Informacyjna -podobieństwo skrótu przypadkowe i niezamierzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

forum byłoby w tydzień potęgą europejską z 40 milionami userów na pokładzie

Jeszcze imigranci z Azji i Afryki zakładaliby konta na forum :lol:

To super pomysł na wygranie wyborów :D Obiecałbyś im hajs w zamian za rejestrację na forum oraz oddanie głosu na właściwą osobę w trakcie wyborów. Partia Samiec opanowałaby ten kraj :D 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.