Skocz do zawartości

Podejrzenie o zdradę -proszę o poradę..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Sprawa jest następująca. Jestem w związku 6,5 roku z 30 letnia dziewczyna.Generalnie układało nam się nie najgorzej aż do listopada tego roku kiedy to w jej pracy pojawił się nowy koleś,22 latek(wygląda na 27) który jak zauważyłem robił na miej ogromne wrażenie. Gdzieś tak po około miesiąca dziewczyna nagle się zmieniła nie do poznania czyli : zaczęła bardziej dbać o sobie ,spryskiwać się bardzo mocno perfumami ,malować itp. z pracy po dwunastu godzinach przychodzi uśmiechnięta (kiedyś zmeczona)  i rozpromieniona jak by w totka wygrała, niby się przytula ale patrzy przed siebie i ciągle o czymś myśli , ogólnie czuje ze jest inna, ze cos nie gra, nawet zaczęła być bardziej otwarta w krytykowaniu mojej osoby , ma zwiększoną  ochotę na sex ,jak ja przyciskam pytając o co chodzi to wpada w szał ,nawet się rozpłakuje gdzie za chwile znowu ma uśmiech na twarzy ,itp. Przez chwilę pomyślałem ze może wyolbrzymiam  cała sytuację ale pewnego dnia przyjechała do mnie na chwile po cos i powiedziała ze jedzie jeszcze na zakupy do galerii  i zaproponowała ze mogę jechać z nią jak chce ale widać było ze jej się to nie uśmiechało ,coś mnie tknęło i się zgodziłem , wiec poszliśmy  do galerii, usiadłem się na ławkę  a ona poszła do empiku i nagle widzę jak  wchodzi ten koleś z jej pracy co już mi zaczęło bardzo podpadać biorąc pod uwagę ze to był akurat ten koleś, w tym samym dniu i o tej samej godzinę , . Przycisnąłem jaj trochę później z zapytanie co się dzieje ale ona się wszystkiego wypiera jak to kobiety mówi : a co on do galerii już na zakupy nie może przyjść. ??Zastanawiam się teraz co mam począć ze ta cala sytuacja bo ona w tym momencie ma parcie na dziecko (staramy się od roku-) a ja nie chce skończyć za jakiś czas jak rogacz i alimenciarz . Dodam ze ten koleś mam dziewczynę która okazało się ze od niedawna jest w ciąży.

I teraz pytanie. Jak ja przycisnąć żeby dowiedzieć się co jest grane bo nie wiem co robić dalej ze swoim życiem? Co o tym myślicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomek999 napisał:

zaczęła bardziej dbać o sobie ,spryskiwać się bardzo mocno perfumami ,malować itp. z pracy po dwunastu godzinach przychodzi uśmiechnięta (kiedyś zmeczona)  i rozpromieniona jak by w totka wygrała, niby się przytula ale patrzy przed siebie i ciągle o czymś myśli , ogólnie czuje ze jest inna, ze cos nie gra, nawet zaczęła być bardziej otwarta w krytykowaniu mojej osoby , ma zwiększoną  ochotę na sex ,jak ja przyciskam pytając o co chodzi to wpada w szał ,nawet się rozpłakuje gdzie za chwile znowu ma uśmiech na twarzy ,itp

Kolego znam to z autopsji. Dba o siebie,  aby jego zainteresować swoją osobą. Moja miała tak samo. No jak przebywa w towarzystwie oh ah królewicza 8h, nie dziwota, że ryjek się cieszy. Zwiększona ochota na sex? Przy zdradach ludzie reaguje dwojako. Albo zamyka ci szparke i szlaban na sex albo odwrotnie. Bardziej się otwiera ? Lepszy sex ? Jak myślisz, po co ? Abyś cię wprowadzać cię w błąd. Zobacz misiu jak nam w łóżku dobrze. One tak mają, lepszym sexem rekompensuja zdradę, niewierność. Maja w podświadomości poczucie winy i chcą to jakoś wynagrodzić. A i to się skończy. Wkoncu dojdzie do wniosku, że nie będzie zdradzała kochanka. Zamyślona? No chyba nie myśli co jutro na obiad zrobić. Krytykuje? Jak w pracy ma ideał,  to jak ma ciebie nie krytykować ? Zaraz zacznie gadać bo inni faceci to i tamto, jacy są wspaniali a ty nie. Będzie to się z nim łączyło. Pozatym obserwuj telefon. Czy zakłada hasło do niego, czy łazi z nim do kibla.

Ooo panie, dymają cię na twoich oczach a jak nie, to zaczną. Spierdalaj jak najdalej od tej samicy. Jak jeszcze nie masz rogów to zacznij szykować miejsce na czerepie. Widać, że ci zależy na niej, w innym przypadku miał byś to w dupie i olał byś pannę. A tak angażujesz się emocjonalnie. Miałem tak samo. Forum otworzyło mi oczy, jestem w przed dzień rozwodu. Boje się tylko jednego, że będziesz wierzyl w jej zapewnienia i wymówki a potem będzie lament i co robić bracia.... 

Edytowane przez ORPIL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.