Skocz do zawartości

Podejrzenie o zdradę -proszę o poradę..


Rekomendowane odpowiedzi

@zuckerfrei  na chuj mi to? a w czym to przeszkadza ? z fb było tak ze ja miałem jej hasło przez pierwsze 5 lat i przez ten cały okres mnie cisneła o to hasło wiec w końcu jej dałem po 5 latach . Co do bilingów online to skoro chciałem mieć podgląd w jej historie to czułem się zobowiązany żeby też miała taką możliwość, ale jeżeli chodzi o maile to już są bez dostępu, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado  Pisałeś ze:( Ciebie już ma więc ten mechanizm przestał działać(brak dziecka mimo starań) więc potrzebuje genu bo ma już gniazdo(bankomat)(strefa komfortu).)

Tylko ze panna już od roku wie ze dziecko będzie miało zrobione badania DNA a dopiero wtedy będzie zawarcie związku małżeńskiego wiec sąd nie mógłby mnie obciążyć alimentami bo musiała by jako samotna matka udowodnić mi ojcostwo bo w przypadku małżeństwa to mogła by odmówić badan DNA a poza tym to ona nie może zaskoczyć już od 1,5 roku wiec lekarze proponują jej inseminacje, mi sie wydaje ze jeżeli coś się dzieje niedobrego to głównym powodem będzie pewnie zabawa w puszczanie sie ponieważ koleś ma dziewczynę,do tego w ciąży a i młodsza bo w wieku 21 lat wiec ona musi być świadoma tego ze z nim to żadnej przyszłości sobie nie ułoży , ale może byc też taka opcja ze chce mnie jeszcze naciągnąć na dzieciaka a po porodzie zostawi mnie i obciąży alimentami skoro już teraz wykazuje zmeczenie materiału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tomek999 napisał:

Tylko ze panna już od roku wie ze dziecko będzie miało zrobione badania DNA a dopiero wtedy będzie zawarcie związku małżeńskiego wiec sąd nie mógłby mnie obciążyć alimentami bo musiała by jako samotna matka udowodnić mi ojcostwo

Chłopie !

 

Ojcostwo ustala się w świetle polskiego prawa dokładnie tak jak opisałem tu:

 

Mianowicie - to nie panna udowadnia, że jej dziecko zrobiłeś, ale Ty musisz udowodnić, że go nie zrobiłeś.

Jesli współzyłeś z panną w okreslonym czasie i się do tego przyznasz - jestes ojcem.

 

Dopiero kiedy zdobedziesz materiał DNA i wyjdzie że nim nie jestes - możesz próbować obalić ojcostwo.

Ale:

1. Masz na to pół roku od powzięcia informacji o narodzinach dziecka

oraz

2. Jesli płaciłeś alimenty (a od dnia ustalenia ojcostwa płacić je musisz, a niekiedy i wczesniej) - to ich nie odzyskasz. Polskie prawo tego nie przewiduje !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomek999 napisał:

 ale jeżeli chodzi o maile to już są bez dostępu, ??????????????????????????

Serio taki z Ciebie "kozak"?

Oj rety?

A tak na poważnie to zalecam małą wyprawę do ciastoplasto po papier ścierny i rozpuszczalniki, zmyj odrobinę(chociaż) białej farby ze zbroi.

Przydało by się aby trochę podrdzewiała,  to zobaczysz jak ciężko jest kiedy  pani nagle odwidzi sobie swego ukochanego misia.

Tak teraz jak nakładam dodatkowe filtry to po namyśle zalecam natychmiastowe ruchy wymijające/ewakuacje.

Pełna mobilizacja.

 

Dodatkowo jeśli mieszka u ciebie to wymelduj paniusie.   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Tomek999 said:

intercyza chyba nie będzie potrzebna

Będzie, bo ona zabezpiecza Ciebie w pewnych przypadkach od odpowiedzialności finansowej za błędy partnerki. Nawet jak dom będziecie mieli po połowie na siebie to i tak lepiej mieć rozdzielność.

 

A dlaczego wstrzymałeś temat dziecka? Boisz się, że możesz od niej coś załapać? Skoro daje tak jak na początku związku, to szkoda z tego nie korzystać.

Nie masz co się łudzić, że na jej miejsce znajdziesz inną, która będzie się bardziej szanowała, co najwyżej będzie się lepiej ukrywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą siłownia Bracia też nie przesadzajmy po raz setny tu się przewija ten wątek 

 

,, Zostałeś zdradzony, oszukany przez kobietę idź na siłownię ,". 

 

Wy myślicie, że kobiety nie zdradzają facetów z siłki?, Bycie samcem alfa to głównie zachowanie/ charakter a nie wielkość łapy chodź siłownia dla zdrowia na pewno tak. 

 

Co do Twojego postu to musisz wiedzieć jedno. Jak kobieta bez powodu zaczyna się stroić to wiedz że coś się dzieje i nie wierz w te bzdury, że ona to robi dla siebie :D

 

Jak będzie miała dzień wolny i spędzi go z Tobą w domu to zapytaj się czemu się nie umaluje jak na wyjście :D. 

 

W takich sytuacjach już powinna Ci się zapalić czerwona lampka. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 siłownia i basen są po to żeby się zmęczyć fizycznie, przestać myśleć, zdystansować się na ile to możliwe... 

 

 

Wymień mi tu ludzi co chcą być alfą??? Mi kurwa na tym nie zależy - mogę być ostatnia betą w Polsce i chuj... 

 

Chodzi o to aby umieć poruszać się w życiu... a nie udawać alfę 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomek999 napisał:

ja z moja dziewczna mamy dostęp do swoich kont takich jak FB, czy do bilingów na telefonach, kiedy ona chce to moze sprawdzic co i jak i ja także wiec albo umawiają sie w pracy albo ma drugi telefon , mamy też podgląd na komórkach gps gdzie w danym momencie jesteśmy wiec do lasu za bardzo nie mogła by pojechać .Wiem ze wypytywanie o zdrade nie miało żadnego sensu ale czy przez to ze widze ze coś sie chrzani i dociekam o co chodzi od razu pokazuje sie jako słaby facet ??

Ja pierdole brachu.... dostęp do FB z kobietą? Ile Wy macie lat? Takie zabiegi oscylują w gimnazjalnej miłości. 

 

Wpierdalasz sobie zdradę, przychodzisz tu na forum. Popełniasz podstawowe błędy. Rzucasz się z tematem i podejrzeniem o zdradę. 

 

Powiem Ci tak - skoro Ty potrzebujesz jej fejsbunia, a nawet (FACEPALM) GPS'A żeby wiedzieć gdzie ona jest... uwierz mi, że jej podświadomość leje na Ciebie totalnei.

 

Albo akcja z jechaniem - gadasz do niej o tym, ze jest chlodna.... raz jedziesz z nia, raz nie jedziesz... kurwa mać 

 

Ja tutaj widzę zaawansowany stopień utraty męskości na rzecz cipki. Też to przechodziłem. 

 

Po pierwsze lejesz na jej humorki, chłodniki jak to mówisz i jesteś stanowczy... nie jojczysz że jedziesz i nie jedziesz tylko mowisz "nie jade" i idziesz zajmować się sobą. 

 

Biorąc pod uwagę Twój stopień kontroli jej (jej w ogóle nie obchodzi twoj fejsbuk ani gps :P ) to wydaje mi sie mocno, że Twoje "podejrzenia" o zdradę są mocno naciągnięte.

 

Zapraszam na samczy sklep, zainwestuj w siebie (czyt. kup książki) przeczyta, przewertuj forum. Dalej będziemy myśleć

 

I TERAZ UWAŻAJ, BĘDZIE PRAWDZIWE:

 

Twoje zachowanie prędzej czy później doprowadzi do tego, że samiczka się puści z innym. Ten wątek niedlugo przerodzi się w "zdradziła mnie, pomocy" i polegniesz na polu bitwy, zmieciony przez jej słodziutki smak cipki.

 

Więc, zamiast rozwodzić się nad tym czy ona rucha się z innym bo spotkała funfla w empiku zacznij robić tak, żeby ona ruchała się z Tobą i twojego kabanosa moczyła w swojej pochwie. 

 

1) Stanowczość i nieugiętość w swoich decyzjach. tj. coś mówisz i tego się trzymasz 

2) Weź chłopie wyjeb tego GPSa, zmień hasło na fejsa i jej też każ zmienić

3) Książki, siłownia, samorozwój, nałogi precz - dbaj o siebie i swoje ciało

4) (to moje przypuszczenie) Nie nadskakuj jej - i wiem że to ciężkie ale musisz sobie wyrysować w głowie coś takiego:  MOJE DOBRO > JEJ DOBRO

 

Reszte przećwiczysz osobiście jak zobacyzsz pierwsze efekty, poedkscytowany będziesz niemilosiernie i zrozumiesz pewne rzeczy i prawa ktorymi rzadza sie kobitki :) 

A jak skumasz, że najwiecej tutaj zalezy OD CIEBIE A NIE OD WIERNOSCI SAMICZKI to w ogole bajka :) 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Skoro 30 latka zainteresowała się 22 latkiem to mogą być ku temu trzy przyczyny:

 

- romans dla sportu i potwierdzenia własnej atrakcyjności (młodzi faceci jeszcze na nią lecą) w tym wypadku doprawi ci rogi ale nie odejdzie, będzie sprawę ukrywała, kobiety nie kminią, że dla gościa 22 letniego to wygodny układ bo "na starej piczy ......." i są wniebowzięte jak taki młodziak za nimi lata ;) 

 

- chęć przeskoczenia na młodego jako nową gałąź, oszacowała jakie ma perspektywy i doszła do wniosku, że lepsze niż twoje, będzie dążyć do szybkiego przeskoku na związek z nim i zaobrączkowania, młodziaka łatwo urobić na ślub, myśli kutangiem, i młody misiu będzie tyrał. Ewentualnie jego rodzina jest wysoko sytuowana, wykalkulowała sobie, że tak czy siak dużo da się przytulić jak się z nim zwiąże lub "przypadkiem" rozmnoży, będzie z nim lub urodzi jego dziecko i jest ustawiona do emerytury.

 

- dostała strzał hormonów, który wywołał u niej reakcję zakochania, czyli potocznie mówiąc zakochała się/ zadurzyła w tym gościu i ma tzw. pomroczność maciczną :>

 

2 Wszystko co opisałeś zmiana zachowania, zwiększenie dbałości o siebie, zadowolenie z pracy są typowym symptomem nowego gacha lub nadziei na nowego gacha. Czyli albo już się z nim turla, alba stara się o to, żeby ją zaczął turlać ;) 

 

3 Miejsce pracy i co się tam dzieje ..... jeśli gość jest atrakcyjny i podoba się wielu kobietom to zaczynają między sobą konkurować i tu bardziej chodzi, że każda chce udowodnić, że jest lepsza od innych szczególnie tych młodszych czy ładniejszych. W takiej sytuacji jak kilka pań leci na takiego gościa, zaczynają się niezłe szopki w firmach dziać, widziałem to kilka razy. Gość jest adorowany i zaczyna zaliczać wszystko jak leci, a to dymanko w pokoju konferencyjnym z jedną, szybki lodzik w wc z drugą, numerek na parkingu po pracy z trzecią .... Na dobrą sprawę taki młody gość nie wie co się dzieje, ale same mu się pchają na kutasa. 

 

Teraz zadaj sobie pytanie w jaki sposób starsza kobieta może udowodnić młodszym/ ładniejszym, że jest od nich lepsza? Tylko i wyłącznie dając gościowi seks lepszy od tych innych, żeby później robił do niej maślane oczka, starał się być blisko niej w pracy i po godzinach, a koleżanki będą pękały z zazdrości.

 

Jak się kończą takie akcje w biurze, gdzie panie konkurują o faceta? To już zupełnie inna kwestia ....     

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xawery982

 

Słuchaj kolego z niektórymi rzeczami  mogę się z tobą  zgodzić jak np. błąd z mojej strony z hasłem na fb bo odcieła mnie tym od koleżanek wiec hasło ponownie się pojawi  ale  nie rób ze mnie białego rycerza bo nigdy nim nie byłem i nie będę , co do mojej reakcji na jej chłodniki to jeżeli coś się ciągnie już od 1,5 miesiąca to co mam przez cały czas udawać ze wszystko jest w porządku i ładować się kolejne miesiące ?do czego mi taki związek ? czy może od razu ja zostawić bez słowa?  Jak ty sobie wyobrażasz taka sytuacje po 6,5 roku? Co do np. spraw finansowych to kupiłem działkę pod dom do której chciała żebym ją dopisał  ale się na to nie zgodziłem. Czy tak postępuje facet opętany cipka? Do mojego konta bankowego też nie ma dostępu. Dlatego nie rób ze mnie kogoś kim nie jestem  tylko z powodu jakiegoś hasła na FB. Może przyszło by ci do głowy ze nie zawsze kobiece zdrady sa spowodowane  przez mężczyznę tylko przez wypalenie i rutynę po 6,5 roku . Nie chce być co do niektórych z was niegrzeczny ale co do diagnozy powstania tej sytuacji zostawcie ją mnie . A proszę was o opnie czy moje podejrzenia są słuszne czy bezpodstawne a jaj zachowanie spowodowane jest tylko dowartościowaniem przez jej orbitera. Jest to dal mnie kluczowe ponieważ bez postawienia zdiagnozowanie nie jestem w stanie się z nią pożegnać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek999 Najlepiej chyba napisał @xawery982 i @Mosze Red

 

A co do tych oskarżeń...

Nie bulwersuj się tak ale serio , w zachowaniach , które opisałeś pokazujesz się jako typowy biały rycerz i nie ma się o co denerwować. Każdy chyba to przechodził. Wielu dłuuugo z tego wychodzi , np. Ja. 

 

A baby nie upilnujesz. Jak będzie Cię chciała zdradzić to i tak zdradzi. A jak tak będziesz się spinał to ona to zawsze wyczuje i prędzej czy później nawet jak Cię nie zdradzi , to się ewakuuje. Takie moje zdanie.

Edytowane przez OldBernard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek999

No to już chyba masz tyle analiz, i tego co chciałeś się dowiedzieć - jakie są przyczyny jej zachowania, że wystarczy ci. Teraz przemyśl co chcesz z tym zrobić. Bo jeśli co zależy bardzo na niej i chcesz ją mieć (co według mnie jest już bez sensu skoro pokazuje takie oblicze) to musisz wdrożyć plan powrotu do "raju". A jeśli nie, to zwykła sprawa, ogarnąć się, powiedzieć lasce, że w obliczu tego co pokazała, nie chcesz z nią przyszłości i tyle.

Czego jeszcze więcej chcesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, AR2DI2 said:

w obliczu tego co pokazała, nie chcesz z nią przyszłości i t

Właśnie bardzo dobry tekst nie chcesz z nią przyszłości, to jest to i tak to należy ubrać to w słowa. Jeżeli zdecydujesz się na taki krok. I przykro mi ale jesteś biały... jak albinos... każdy był. Czasem niektórym to cieżko przychodzi. To ze nie dopisałeś to nic nie znaczy... 

 

 

Jeżeli coś w Tobie mówi, że coś jest nie tak to znaczy, że tak jest!!!!!

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kolego to Ty słuchaj uważnie :) 

29 minut temu, Tomek999 napisał:

Słuchaj kolego z niektórymi rzeczami  mogę się z tobą  zgodzić jak np. błąd z mojej strony z hasłem na fb bo odcieła mnie tym od koleżanek

Laska odcięła Cię od koleżanek, bo ma Twoje hasło? Jak miałeś koleżanki i na jej rzecz z nich zrezygnowałeś to głupota totalna. Sugerujesz, że jak będziesz miał hasło to koleżanki wrócą?

To dobrze, że Twoja niuńka nie jest jak Ty bo pewnie pomyślała by, że ją zdradzasz, no nie? :) 


Zrezygnuj jeszcze z kolegów i pasji (o ile już nie zrezygnowałeś, a mocno mnie biją myśli, że tak się stało)

 

31 minut temu, Tomek999 napisał:

nie rób ze mnie białego rycerza bo nigdy nim nie byłem i nie będę

Nie robię z Ciebie białego ryceraz, sam sobie przypisujesz taką rangę. Ja nikogo z Ciebie nie robię bracie.

Mówię tylko jakie błędy popełniasz i jak wyglądasz w moich i w jej oczach. Nie musisz całować jej spoconych stóp, i przynosić śniadań do łóżka.

 

Wystarczy, że dasz się babie upodlić, że przez babe zmienisz swoje życie podporządkowując je pod nią, że pokażesz się jako słaby, zazdrosny, kontrolujący, uległy (tak jak właśnie ty, bo POTRZEBUJESZ JEJ CZUŁOŚCI BO MISIA JEST CHŁODNA)

 

33 minuty temu, Tomek999 napisał:

co do mojej reakcji na jej chłodniki to jeżeli coś się ciągnie już od 1,5 miesiąca to co mam przez cały czas udawać ze wszystko jest w porządku i ładować się kolejne miesiące ?do czego mi taki związek ?

Brak męskości brachu :) Wkurwia Cię to, a w tym żyjesz bo ciągnie się kolejny miesiąc to zwrócę kochanej uwage pewnie się zlituje nad smutnym miśkiem bo się cierpliwość skończy.

 

Jest chłodna wiesz czemu? Wiesz co zrobić? Ja wiem i inni bracia wiedzą.


Jest chłodna bo się nie boi. Nie wzbudzasz u niej respektu. Wiesz co robić? Gadanie nic nie da. Czyny i czyny bo słówka do laski nie dotrą brachu :) 

Ona musi to widzieć naocznie i czuć. 


Przestanie być chłodna, a jak nie przestanie być chłodna to pierdol to jak Ci się nie podoba i zostaw, a jak na początku brak Ci odwagi czy argumentów to powiedz, że jej zachowanie Ci nie odpowiada i nie będziesz z nią rozmawiał ani spędzał z nią czasu wolnego i TO ZRÓB tylko potem nie odzywaj się przypadkiem do niej jak z tym "jade, albo nie jade" bo znowu wyjdziesz na leszcze i jej pochwa zaciśnie się jescze bradziej na Twój widok.

 

37 minut temu, Tomek999 napisał:

Do mojego konta bankowego też nie ma dostępu.

Brawo. Ale ma dostęp do Twojego fejsunia. Wystarczy. To tak jakbyś wpuścił złodzieja albo menela do domu i powiedział "no, ale do salonu na wersalke go nie wpuściłem" 

 

38 minut temu, Tomek999 napisał:

Dlatego nie rób ze mnie kogoś kim nie jestem  tylko z powodu jakiegoś hasła na FB.

Nie kolego z powodu hasła, tylko z powodu Twoich zachowań, które opisałem post wyżej...

 

ale które bagatelizujesz, albo nawet nie czytałeś co napisano wyżej i chcesz umniejszyć swoje nędzne, niemęskie czyny sprowadzając to tylko do jednej rzeczy - hasła do FB. Nie tędy droga.

 

40 minut temu, Tomek999 napisał:

Może przyszło by ci do głowy ze nie zawsze kobiece zdrady sa spowodowane  przez mężczyznę tylko przez wypalenie i rutynę po 6,5 roku .

Najpierw przeczytaj forum i troche Marka posłuchaj. Jak skumasz podstawy panie kolego to będziesz wiezdział, że one się żywią emocjami.

A jak pan żeś jest pipka (nie uwłacając Tobie) to nawet i po 2 latach jest rutyna i nuda i wypalenie i zdrady i "podejrzenia" - jak w Twoim wpyadku te ostatnie :)

 

41 minut temu, Tomek999 napisał:

Nie chce być co do niektórych z was niegrzeczny ale co do diagnozy powstania tej sytuacji zostawcie ją mnie .

Nie baw się w lekarza i diagnozy bo tu nie ma nic do diagnozowania. Problem leży bracie w Tobie. I tylko w Tobie. Jak tak podejdziesz do sytuacji to będziesz zdrowszy psychicznie o strokroć.

43 minuty temu, Tomek999 napisał:

Jest to dal mnie kluczowe ponieważ bez postawienia zdiagnozowanie nie jestem w stanie się z nią pożegnać.

Najpierw nie chcesz diagnozy, a pozniej bez diagnozy nie mozesz sie z nia pozegnac? Jak to nie? Podchodzisz i mowisz jak w klasyku:
"Ty stara kur** zmarnowalas mi 20 lat zycia" , podajes walizki do ręki i wsio.

 

Możliwe? Możliwe. 


Tylko ja dalej upierałbym się nad sobą - zmień się dla niej, a ona zmeini się dla Ciebie.

Zależność prosta a jakże skuteczna. 

 

Bo będą ciągle na takim poziomie jakim jesteś będziesz tylko się dołował.... czas leci bracie, wręcz ucieka. Na Twoją niekorzyść :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te chłodniki po półtora miesiąca to może sobie tylko pozwolić laska, która ma go pod pantoflem. Taka która by się "bała" nie robiłaby fochów na takie długie dystansy. Chłodniki się przecina po jednym dniu. Ja czasem robiłem to po 15 minutach od stwierdzenia, że to foch.
"Jak sobie chcesz walić fochy to sobie powal do lustra. Ja idę na miasto między ludzi. Nie mam zamiaru oglądać twojej sfochowanej maski". Tyle. Kto pozwala na trzymanie w chłodniku półtora miecha, czy nawet tydzień, czy 2 dni.

Hasło do fejsa to jest takie niby "ufamy sobie jak dwa słodkie koteczki" jak psiapsiółki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.