Skocz do zawartości

Podejrzenie o zdradę -proszę o poradę..


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Tomek999 napisał:

może mi jeszcze wszystko powiedzieć  przez co zaoszczedzi 1000zł bo zaliczki wpłaciła 500zł,reszta dopłaty na badaniu , ale ona nie chce i mówi ze ma nadzieje ze ten pan będzie wiarygodny

Wtf? Czego ona nie chce? Powiedzieć prawdy? Woli zapłacić 500 zł i potem ci wszystko opowiedzieć? Xd Bez komentarza. Gdyby nie miała nic za uszami to by ci cały czas trąbiła co się stało i potem wszystko by powtórzyła słowo w słowo podczas badania wariografem. Inna sprawa, że mając czyste sumienie raczej by nie wpadła na jakieś wariografy : O
 

9 godzin temu, Tomek999 napisał:

mówię; a wiesz kochanie ze jak wyjdzie ze kłamiesz to pójdę osobiście do laski tego typa i o wszystkim jej powiem

40 minut temu, xawery982 napisał:

Ten śmiech to przetłumaczę:

"Kurwa znowu mu się tryb słabeusza włączył"

Nie wiem czemu, ale jak to przeczytałem to miałem dziecięcy głosik w głowie xD 
@xawery982Dokładnie to samo pomyślałem :rolleyes:

First and the last desperacja aż świeci po oczach, pokazując jak bardzo to wpływa wszystko na twoje emocje, jak się tym przejmujesz. Nie wziąłeś chyba do serca tego co pisałem i, że zamiast przeżywać i jej "grozić" takimi śmiesznymi tekścikami to powinieneś wychodzić na kawki lub lody(hehe bez skojarzeń zboczuchy ;>) z koleżankami albo chociaż na piwo z kolegami. Kobieta musi wiedzieć, że w każdej chwili możesz mieć inną a zwłaszcza młodszą patrząc na to, że ona już ma 30 i ostatnie 2 może ewentualnie przy mocnych wiatrach 3 dekady swojej świetności. W związku z tym nie skupiaj swojej energii na kobiecie, która ma cie za frajera bo wychodzisz na jeszcze gorszego mięczaka i to żaden test nie był tylko twoja desperacja i próba "dowalenia" kobiecie oczywiście z marnym skutkiem. Ja wiem bo kiedyś też bym się bawił w takie dziecinne teksty, groźby, ale to gdy miałem 16 lat... 

No cóż poczekajmy na ten wariograf, chociaż i tak wiadomo, że gdyby nie miała nic za uszami to by nigdy nie było żadnych pomysłów z tym związanych. Jednakże z ciekawości warto zobaczyć jak się zachowa podczas testu ;)

Ps. Wszystko co mówi @xawery982 odzwierciedla twoje położenie w tym związku, które niestety jest niekorzystne... Weź sobie do serca to co pisze brat bo to kopalnia złota :o 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, xawery982 napisał:

ZAKODOWAĆ

Musisz zrozumieć, że takimi tekstami pokazujesz:

- że jesteś słaby

- że jesteś zależny od niej, że ona może w trymiga Twoje "ja" zdmuchnąć puszczając się z innym

- że Ciebie to rusza, więc samiczka może Ci grać na emocjach.

Ty chyba nie bardzo zrozumiales co zakomunikowal jej autor. On ja poinformowal, ze OPROCZ ROZSTANIA (co rozumie sie samo przez sie) to jeszcze autor zepsuje jej zwiazek z nowym gachem. To jest bardzo dobry plan i autor dokladnie tak powinien postapic w razie czego. Zle tez zinterpretowales jej mine; smiech i potem wilcze oczy oznaczaja, ze bardzien niz satysfakcja ze autorowi to nie jest obojetne, zaboli ja ze autor zdupcy jej nowa galaz. Wiecej logiki bracie, mniej emocji- co do autora, swietny plan, ale wiecej juz o nim na razie nie wspominaj.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cybulski napisał:

Ty chyba nie bardzo zrozumiales co zakomunikowal jej autor. On ja poinformowal, ze OPROCZ ROZSTANIA (co rozumie sie samo przez sie) to jeszcze autor zepsuje jej zwiazek z nowym gachem. To jest bardzo dobry plan i autor dokladnie tak powinien postapic w razie czego. Zle tez zinterpretowales jej mine; smiech i potem wilcze oczy oznaczaja, ze bardzien niz satysfakcja ze autorowi to nie jest obojetne, zaboli ja ze autor zdupcy jej nowa galaz. Wiecej logiki bracie, mniej emocji- co do autora, swietny plan, ale wiecej juz o nim na razie nie wspominaj.

Chyba autor drugie konto założył :D Ale miło, że jest ktoś kto kurwa popiera ten cały śmieszny plan działania :D 

 

I jak już mowa o logice to ten wątek ją wytarcił kilka stron temu

 

7 minut temu, cybulski napisał:

to jeszcze autor zepsuje jej zwiazek z nowym gachem. To jest bardzo dobry plan i autor dokladnie tak powinien postapic w razie czego.

Panie, weź Pan idź pod zimny prysznic i mnie tu nie syp takimi absurdami

 

7 minut temu, cybulski napisał:

Zle tez zinterpretowales jej mine; smiech i potem wilcze oczy oznaczaja, ze bardzien niz satysfakcja ze autorowi to nie jest obojetne, z

Magisterkę z psychologii pokaż to uwierzę :D  

Edytowane przez xawery982
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cybulski
Świetny plan by wkurwić samicę i wywołać burzę z piorunami. Takim gadaniem tylko pokazał, że jest zdesperowany i owszem dojebał jej, ale biorąc pod uwagę jego wcześniejsze również desperackie zachowania to po prostu wzbudził u niej niechęć i wrogość. Ten związek od dawna jest już skreślony, przez "betowanie" jak nie "omegowanie" autora wątku, więc po co jeszcze podpalać grunt na sam koniec?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wątek od początku i pierwsze co mi przyszło na myśl to zabawa w kotka i myszkę.

 

"Mam wobec ciebie podejrzenia, to cię sprawdzę, bo nie ufam twoim słowom".

 

Co to za związek i zaufanie skoro trzeba iść sprawdzić na wariografie czy czasem nie kłamie. Jak wyobrażasz sobie późniejsze życie z nią? Rodzina, dzieci, z takimi akcjami.

Ona odwali jakiś shit test i znów będziesz chciał sprawdzać? Ten wariograf to porażka, ukazuje Cię w naprawdę negatywnym świetle. 

 

Ja bym zamiast tego, pierw poradził się braci na forum - potem obmyślał plan. Wielu tutaj przedstawiło swoje pomysły, idź na piwo, spotkaj się z koleżanką itp. To powinno zdecydowanie pomóc.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xawery982

Zdajesz sobie sprawe ze w krajach muzulmanskich oprocz rozstania, kara dla niewiernej to takze kamieniowanie? Czyli KARA - to, czym postraszyl takze autor swoja niunie. Twoja 'logika' prowadzi wiec do tego ze Araby tez 'nie maja jaj' co do kobiet- dokladnie to wynika logicznie z Twojej wypowiedzi czyli sam sie zakopales :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cybulski napisał:

@xawery982

Zdajesz sobie sprawe ze w krajach muzulmanskich oprocz rozstania, kara dla niewiernej to takze kamieniowanie? Czyli KARA - to, czym postraszyl takze autor swoja niunie. Twoja 'logika' prowadzi wiec do tego ze Araby tez 'nie maja jaj' co do kobiet- dokladnie to wynika logicznie z Twojej wypowiedzi czyli sam sie zakopales :D

Ktoś mi to wyjaśni bo za chuj nie wiem o co mu kaman... co mają do tego araby i muzułmanie? Może jescze mi o rafie koralowej w Australii napisz?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cybulski napisał:

@Ragnar1777

Czego sie tu dowiadujemy, czyli Araby kazace swoje kobiety za zdrade sa... ZDESPEROWANI :D Kolejny samozakop.

Tu jest polska, a nie Afryka kolego. Jakbyś się doedukował zamiast szczekać od razu to byś wiedział, że w Polsce kara dla zdradzających kobiet to pogłaskanie po głowie, a zdradzający facet jest mieszany z błotem.

 

Z gruchy się urwałeś i rzucasz na głęboką wodę... poczytaj proszę tematy braci, którzy przechodzili z kobietami walki po sądach, o dzieci, gdzie były zdrady, rozwody... poczytaj i zobacz :) 

 

Poczuj roznice miedzy Twoją Arabią a Polską.

 

Edytowane przez xawery982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, xawery982 napisał:

Tu jest polska, a nie Afryka kolego. Jakbyś się doedukował zamiast szczekać od razu to byś wiedział, że w Polsce kara dla zdradzających kobiet to pogłaskanie po głowie, a zdradzający facet jest mieszany z błotem.

 

 

Kolego - znow nie zalapales. Muzulmanskie podejscie do kobiet bywalo tu na forum chwalone jesli chodzi o tzw twarde meskie jaja, tymczasem dla Ciebie ukaranie kobiety czyms wiecej niz odsunieciem od siebie jest dla Ciebie i kolegi... DESPERACJA :D Czyli Araby sa biednymi desperatami nie to co tak twardy samiec bez uczuc jak Ty :D po prostu genialny samozakop, gratuluje kolego logiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszają mnie prymitywne i infantylne ataki personalne. 


Ty chyba nie kumasz w ogóle o co się tutaj rozchodzi

22 minuty temu, cybulski napisał:

to jeszcze autor zepsuje jej zwiazek z nowym gachem. To jest bardzo dobry plan i autor dokladnie tak powinien postapic w razie czego.

W Afryce też tak robią? Wydaje mi się, że tak robią smutne i rozczochrane samiczki.

 

Nie rozumiesz w ogóle tego co się tutaj wyprawia, dlatego nadaję Twoim postom rangę "absurdalnych". Piszesz od rzeczy i są to głupstwa totalne, albowiem nikt tutaj nie uważa, że odusnięcie kobiety to (jak sądzisz) DESPERACJA.

 

Przeinaczasz nasze słowa na swój sposóby, co nie jest wcale dobrym zabiegiem. Nie mówmy o arabach tylko mówmy o tym co ma autor wątku z kobietą, a Ty wyskakujesz o tym, że w Afryce niewierne sie kamieniuje... no i co jak wariograf wykaże kłamstwo to co? ukamieniować ją? lecieć do gacha i mu to wyśpiewać? to są wyjścia? 

 

Toć to szkoda zdrówka i szarych komórek.

 

11 minut temu, Tajski Wojownik napisał:

Co to za związek i zaufanie skoro trzeba iść sprawdzić na wariografie czy czasem nie kłamie. Jak wyobrażasz sobie późniejsze życie z nią? Rodzina, dzieci, z takimi akcjami.

Ona odwali jakiś shit test i znów będziesz chciał sprawdzać? Ten wariograf to porażka, ukazuje Cię w naprawdę negatywnym świetle. 

Tutaj kolega wszystko ujął w kilku zdaniach. :) 


Motyw z wariografem już postawił go w straconej pozycji.... dlatego mówię, że skoro już w to wszedł i w to brnie to niech chociaż durnie tego nie komentuje jakimiś żałosnymi tekstami typu "kochanie a wiesz, że jak bedzie ze klamiesz to pojde i sie poskarze tatmemu!"

 

To takie... typowo chujowe januszowe - on ma zle, on mi zjebal to ja mu tez oddam!.. po co? co to da? 

 

strata czasu i energii.

Edytowane przez xawery982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xawery982

W odppwiedzo jak widac rzucasz epitetami - nie wyluskalem anie kurwa jednego argumentu, gratuluje, jestes blizej zachowania kobiety niz myslisz. Obecnie trollujesz udajac ze nie wiesz o co chodzi z tym co pisalem o muzulmanach, wiev nawet nie odpisuje poki nie zobacze argumentow.

 

Co do autora- bardzo dobra mysl i dobrze zrobiles ale juz tego jej nie mow. Jak zdradzila- walizki za drzwi ale rowniez rozmowa z laska nowego - rozdupcysz pannie nowa galaz i wyjdziesz jako dwukrotny zwyciezca. 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cybulski
Po pierwsze nigdzie nie było chwalenia muzułmańskiego traktowania kobiet.
Po drugie muzułmanie każą kobiety z pozycji siły, władzy, dominacji, jednakże w zbyt skrajny sposób.
Po trzecie autor nigdzie kobiety nie ukarał tylko pogroził paluszkiem, ponieważ traci grunt pod nogami w przeciwieństwie do muzułmanów, którzy twardo stąpają po ziemi. Widzisz różnicę?
Po czwarte wyczuwam, że to troll - ledwo co się na forum zalogował i propaguje, że forum popiera muzułmański stosunek do kobiet co jest bzdurą, w dodatku pisze post pod postem :) 

Przepraszam bardzo jeśli mogłem trochę odejść od głównego tematu, ale jawnie "pachnie" tu trollingiem i prowokacją...

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Metody napisał:

Ale po co ten wariograf ? Jakbym w związku miał taką akcje, że podejrzenia, wariografy, oskarażenia o zdrady to katapultowałbym się z tego jak najszybciej, nawet niczego nie sprawdzał. Wchodzimy w związek, żeby żyło się lepiej, było się szczęśliwy ? Czy żeby spełniać marzenia o byciu detektywem, Sherlockiem Holmesem ? :)

 

Dokładnie. Tak naprawdę to nie ma znaczenia czy zdradziła....przecież ta relacja i tak nie ma już sensu. Dostałeś tyle rad od braci, że powinieneś to sobie już poukładać jakoś w głowie, bo z dramatu zrobiła się komedia człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pewnego momentu wątek jest znośny, potem już wolna amerykanka. Chłopy...radzicie koledze jak to mieć jaja, być ultrafacetem itd, choć niektórzy z was jeszcze nie tak dawno popełniali jego błędy i byli w podobnej sytuacji...no panowie bez żartów. Do autora wątku: Ja cię ziomek rozumiem, sam byłem w podobnej sytuacji i powiem ci tak, zaufania raz straconego nie odbudujesz, przerabiałem to, próbowałem, ni chuja, będziesz ja sprawdzał na każdym kroku. Dużo osob pisze ci że jest po związku i to jest prawda, wykonczysz się chłopie. Za jakiś czas spojrzysz na sprawę inaczej, bardziej świadomie, do tego trzeba czasu, potem już z górki. Spokojnie, małymi krokami pochytasz o co w tym biega:)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Tajski Wojownik napisał:

Co to za związek i zaufanie skoro trzeba iść sprawdzić na wariografie czy czasem nie kłamie. Jak wyobrażasz sobie późniejsze życie z nią?

No trzeba kupić wariograf, postawić w salonie i codziennie po pracy robić teścik:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Panowie @xawery982 i @cybulski  oboje macie rację i się mylicie. Fakt, autor postąpił jak dzieciak z gimnazjum ale mamy tu jedno... no właśnie jedno "ale". Autor, którego związek od dawna jest w zgliszczach, przypadkowo tym tekstem zwrócił uwagę na fakt ze babeczka robi go w chuj. Gdyby faktycznie była niewinna, nie balaby się wyniku wariografu wiec co za tym idzie, poprostu wzielaby go za mięczaka ale nie byłoby nerwowej sytuacji. Powiedzcie mi Bracia - po co ma zgrywać twardziela w związku który nie istnieje? Przynajmniej się przekonał jak jest, więc bardzo dobrze to wyszło w tej konkretnej sytuacji. Natomiast diagnoza ze było to pizdowate zachowanie jest trafna, jednak w tym przypadku pomysł uważam ze okazał się słuszny :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ruchawicki napisał:

dyby faktycznie była niewinna, nie balaby się wyniku wariografu wiec co za tym idzie, poprostu wzielaby go za mięczaka ale nie byłoby nerwowej sytuacji.

A po czym wnioskujesz, że ona się boi wyniku wariografu? Po tych wilczych oczach? Pytam poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrozumieć autora, bo się miota i jest w sytuacji rozpierduchy emocjonalnej. Był z babą 6 lat i po takim czasie ona zaczyna fikać. Pogubił się. Proponuję więcej pokory w tych radach, bo każdy kto tutaj jest, łącznie ze mną, na pewno nie raz zajebał sprawę w takiej sytuacji. Nie da się być cały czas "idealnie" samoświadomy i opanowany.

Facet zagroził lasce, że poinformuje niunię adoratora, żeby ją sprawdzić, i tyle. W takich sytuacjach człowiek wpada na różne pomysły.
Sam miałem kiedyś problem z mężatką której odjebało kiedy z nią zerwałem relację (dla mnie stricte sexualną, dla niej emocjonalną) a że charakter miała wybitnie sukowaty, a do tego w miejscu pracy to było (dwa moje błędy w jednym) to robiła jazdy o jakich się niektórym nie śniło. Będąc w sytuacji podbramkowej, bo była moją przełożoną, a z racji sytuacji finansowej zależało mi na tej pracy, zagroziłem jej, że jak nie zakończy tych wrzasków, oczerniania itd w firmie to powiem jej mężowi o tym że go zdradziła.
Wiem, to jest śmieszno/tragiczne. Pizda tak robi. Ale to ja wiem dzisiaj. Wtedy łapałem się już brzytwy.

I nie rzucajcie kamieniami pierwsi (pisze do tych występujących tutaj z pozycji alfa) bo niektórzy mają pewnie po plus minus dwadzieścia lat, i zaręczam wam, że nie jesteście alfami w pełni. Alfą można być dopiero po przejściach życiowych, nie po poczytaniu książek, posłuchaniu audycji i twardzielskim zerwaniu z kilkoma niuniami 19 letnimi. A wy tego doświadczenia nie macie. Nabędziecie go dopiero jak przeciągnie was (a stanie się to na 100 procent kiedyś) po betonie jakaś baba w wieku 30 kilka lat - doświadczona w manipulacjach, wredna, dobra aktorka, przebiegła i wyślizgana na wielu hujach.

Skąd mam taką pewność, że tak traficie? Bo kiedy jesteś silnym wyzwaniem, zaczynają się kręcić wokół suki z którymi sobie nikt dotychczas nie dał rady. Sam to przerobiłem wiele razy. A wtedy to już jest inna bajka niz czytanie wpisów na forum i rozkładanie ich na spokojnie przed kompem na czynniki pierwsze.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Brachu zapomniałeś o czymś? Przypomnę Dodatkowo do Twojego opisu wejdą osoby(trzecie)DZIECI.

Czyli zależne od SUKI I ALF`Y do których się zwraca Tata i Mama. Dodatkowo nie czając czemu ich świat się zawalił(zazwyczaj).

 

Się nie gniewaj pozwoliłem sobie wtrącić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w wieku 30 kilka lat również prawie oczywiste, że dzieci są, a czasem już takie większe, co ja mówię większe, takie już czasem za duże. hahah
Znajomy z pracy przyszedł do pracy ze śliwami pod oczami, jakimiś szramami na łbie, i ogólnie obity jak pies cygana. A historia tych ran wyglądała tak, że on przywalił z liścia swojej konkubinie, a za 20 minut został obity przez jej dwóch synów.

Takie zawalenia też się zdarzają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.