Skocz do zawartości

Podejrzenie o zdradę -proszę o poradę..


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomek999 mógłbyś proszę wypisać jakie jej zadałeś pytania? Czy czytałeś z kartki, czy mówiłeś z glowy?

 

Ciekawi mnie to bo nigdy nie uczestniczylem w takim badaniu wariografem, a specyfiki dodaje fakt, że tutaj nie badał policjant ledwie co poznaną podejrzaną (stosunek służbowy), tylko partner badał wieloletnią partnerkę (więź emocjonalna).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3/15/2018 o 19:54, Les napisał:

Co byś zrobił?

 

Zorganizowałbym mu zabawę. Nie sam, cienki bolek jestem a to musi być pewna sytuacja, są inne sposoby. Oczywiście, gdyby mi na kobiecie zależało. Inna sprawa, że to mało prawdopodobne.

 

Jak czytam wątki o podejrzeniach o zdradę a gość jest namierzalny, śmieją się w oczy, przypadkowe spotkania to nie wiem. Podchodzisz ze swoją panią, witasz się i mimochodem ostrzegasz, jakaś historyjka, że znajomy znajomego etc. Przechodziłby na drugą stronę ulicy gdyby zobaczył ją na mieście. Te wszystkie psy na baby to zazwyczaj frajerzy, tacy jednostrzałowcy.

 

Przepraszam, że po tylu dniach, offline byłem, weekend z moim milfem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎14‎/‎03‎/‎2018 at 10:26 PM, Tomek999 said:

w drugim na pytanie o pozostałe rzeczy związane z sexem (pomjajac stosunek)

Wg mołej ex robienie loda to nie sex.

Takie coś co by CI zamotać jeszcze bardziej.

 

Bracie to Twoje życie i sam musisz podjąć decyzję co robić dalej. Na razie biegasz jak kurczak bezgłowy albo lis w blasku reflektorów nadjeżdżającego samochodu.

Uspokój się usiądź na dupie i zastanów się czy chcesz być z nią.

Wypisz plusy i minusy związku i jak widzisz swoje życie za rok dwa pięć - czy ona jest w tej wizji.

 

Zajmij się sobą masz hobby? Zainteresowania, ponieważ wygląda to, że dupa to Twoje jedyne zainteresowanie.

Ogarnij się zacznij zachowywać się jak facet - bo jak dalej tak będzie to dupa zobaczy, że jesteś bez jaj i sam Cię kopnie w tyłek szybciej niż póżniej.

 

Na spokojnie odzyskaj kontrolę sytuacji, wycisz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pytonga napisał:

Wg mołej ex robienie loda to nie sex.

Takie coś co by CI zamotać jeszcze bardziej.

Czyli rozumiem, że koleżanka może Ci obciągnąć i nie będzie to zdradą bo robienie loda to nie seks? A co to jest w takim razie? 

Koleżeńska integracja? Pogłębianie przyjacielskich więzi? 

 

Trzebaby taką niuńke zapytać jaka jest definicja robienia laski dla niej. 

Być może to czynność taka sama jak smarowanie chleba masłem. Możnaby wtedy wkładać jej do buzi bez pytania i nie miałaby prawa protestować. :D  

 

Teraz zdanie "kochanie jak nie masz ochoty na seks to chociaż zrób mi laske" nabiera innego znaczenia

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/19/2018 at 4:50 PM, loh-pan said:

Zorganizowałbym mu zabawę. Nie sam, cienki bolek jestem a to musi być pewna sytuacja, są inne sposoby.

Masz na myśli pobicie? Za to sie idzie do więzienia.

 

On 3/19/2018 at 4:50 PM, loh-pan said:

Jak czytam wątki o podejrzeniach o zdradę a gość jest namierzalny, śmieją się w oczy, przypadkowe spotkania to nie wiem. Podchodzisz ze swoją panią, witasz się i mimochodem ostrzegasz, jakaś historyjka, że znajomy znajomego etc.

Znaczy z tą panią co zdradza? W takim wypadku mądry facet robi co następuje:

 

1. Odsuwa od siebie zdradliwą"swoją panią', która to pewnie jest "swoją panią " dla kilku.

2. Jej kochanka nie należy atakować, obejść go szerokim łukiem. On nie jest tu winien, winna jest kobieta. Bo  to od niej zależy wszystko.

3. Iść na wódkę z kumplem, wygadać się, zapić.

4. Na drugi dzień wyleczyć kaca i zapomnieć o "swojej pani"

5 i ŻADNYCH BÓJEK O KOBIETĘ, to szczyt matrixa. Zadnych noży, maczet, żadnych morderstw, pobić.

On 3/19/2018 at 4:50 PM, loh-pan said:

Te wszystkie psy na baby to zazwyczaj frajerzy, tacy jednostrzałowcy.

Większość facetów to jednostrzalowcy, po jednym uderzeniu w twarz spadnie i to by było na tyle. Oczywiście są też tacy obici po mordzie, jakieś osiedlowe dresy , ci mają wiekszą wytrzymałość na ciosy zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Les @xawery982 @Pytongauwierzcie mi panowie ze kuzwa nie wiem co dalej robić, intuicja mi mówi ze coś niedobrego sie dzieje pomiedzy tym kolesiem a moją laską a wariograf przeszła i jeszcze ma tupet oczekiwać przeprosin no i ogarniania naszego potomka a ja juz mam wizje ze tylko o to jej moze chodzić ,o dziecko i ze sie potem ulotni a mi co miesiać bedzie wystawiać rachunek ,szacunk do mnie tez juz jest wątpliwy a jeszcze nie ma tego na czym jej najbardziej zależy czyli dziecku , spieprzyłem to badanie nie patrzac w monitor w czasie rzeczywistym , ona wiedziała jaka firma bedzie przeprowadzac badania , moze zadzwoniła tam i nazmyslała jakis głupot ze ja to jakis szajbus jestem itp i moze koleś poszedł jej na rękę, pieniądze zgarnął wiec co mu zależało ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomek999 napisał:

intuicja mi mówi ze coś niedobrego sie dzieje pomiedzy tym kolesiem a moją laską a wariograf przeszła i jeszcze ma tupet oczekiwać przeprosin no i ogarniania naszego potomka a ja juz mam wizje ze tylko o to jej moze chodzić ,o dziecko i ze sie potem ulotni a mi co miesiać bedzie wystawiać rachunek

 Kurde no to powiem że nieźle cię porobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole. Nie wierzę ile w tym wszystkim nerwów! Czytam i nie wierzę ile zdrowia można zmarnować na dziurę!

 

Jak zemścić sie żeby ją zabolało?

Nie mścij sie tylko przerób burdel w swojej głowie i opanuj emocje.

 

Gdzie by mnie kto na wariograf zaciągnął xD Jeszcze, żeby słuchać babskiego klekotu...:o:o

 

 

Nie wiem może to dlatego, że kocham samotność i jestem bardzo wrażliwy na stres. I od wszystkiego co mnie mocno zestresuje uciekam jak od ognia ale ja bym to pierdolił w przedbiegach.

 

Gościu zapomnij o zemście! Skoncentruj sie na niwelacji nerwów.Cokolwiek nie postanowisz nie psuj sie. Dziura nie jest tego warta. Baba to tylko 30€(we frankfurcie ponoć 25 musze kiedyś polecieć i sprawdzić)/100zł, pamiętaj.

 

Dla mnie recepta jest prosta - żadnych galerii, wariografów (co następne? Skaner odcisków fiuta w pizdzie?) żadnych nic! Jeśli ona powoduje u ciebie nerwy, złe uczucia itd to pierdolisz! Zdrowie jest jedno! Dziur multum!

 

Kurwa rozumiałbym jeszcze stulejarza, który długo był sam i nagle jakaś łaskawie na niego spojrzała. A tu gość ewidentnie pisze, że najmniejszego problemu z dupami nie ma tylko mu sie troche kontakty wysuszyły ot wszystko.

 

Jest to dla mnie niepojęte!

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mitów i bajek matrixa należą opowieści o siódmym zmyśle kobiet czułym na zdradę partnera. Nauka potwierdza wręcz odwrotną systuację - to mężczyźni wyczuwają, że coś się dzieje na boku z zadziwiającą celnością.... Wtedy matrix kontratakuje i są opowiastki o męskiej zaborczości, zazdrości i braku zaufania. Jak się nad tym zastanowić, to z punktu natury to my mamy większe zapotrzebowanie aby rozpoznać  zdradę. Z mojego osobistego doświadczenia (własne relacje z kobitkami, koledzy, przyjaciele etc.) wynika, że nie ma dymu bez ognia. Jeśli mężczyzna podejrzewa coś w tym stylu, to raczej właśnie tak jest. Wątpliwości dotyczą bardziej fazy - przygotowania, flirt, zdrada emocjonalna czy już konsumpcja właściwa.... 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff przebrnąłem przez te 9 stron opowieści. Jestem świeżak i nic mądrzejszego co bracia powyżej nie napisze.

Zastanawia mnie jednak jeden fakt.

 

Jaka laska wpada na pomysł by udowodnić swoją prawdomówność wariografem.?? Większość lasek nie wie w ogóle co to słowo znaczy, a co dopiero chce poddać się temu badaniu. Mi to śmierdzi jakąś ustawką. Na dodatek żadna laska nie wyda 1500 zł na udowodnienie swojej prawdomówności!. Ona za ta kasę ma buty i ciuchy, nie będzie wydawać tej kasy tym bardziej czuje przewagę w związku i niczego nie musi udowadniać.

Może mnie fantazja poniosła, ale jej wynik i ten luz może świadczyć że to było ustawione. Na dodatek w jaki sposób ona znalazła taką usługę? Pierwsza lepsza z netu czy może „polecona” ?

 

Za dużo znaków zapytania nie mówiąc już o tym że sama Twoja sytuacja z Panną jest mega nie jasna a jasna powinna być bez wariografu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roztropny  jak juz mam być szczery to wariograf wyszedł najpierw ode mnie zeby zobaczyć czy zareaguje strachem a następnie po moich oskarżeniach poprosiła zebym zadzwonił i sie umówił na badanie a ona zadeklarowała ze zapłaci za to i tak też zrobiła , tylko nie mogę zrozumieć jak ona pozytywnie przeszła to badanie , objawy miała typowe jak każda kobieta która na boku coś odpierdala a tu taki wynik , jedyne co mo przychodzi do głowy to to ze mogła zadzwonic do tego biura ( wiedziała z jakiego miejsca zamawiam ta usługe) i zrobiła z siebie poszkodowaną a ze mnie psychopate który zagraża jej życiu i moze koleś poszedł jej na rękę albo druga opcja ze jest mega manipulatorką i psychopatką ,a jeżeli chodzi o pieniądze to akurat ta panna do materialistek nie należy (jedna z jej zalet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I    ja faktycznie nie mam problemu z kobietami ale wiem też  jest dużo wolnych lasek ale z tego to 90% to plewy na odsiew wiec łatwo nie bedzie  , poza tym chciałem zaczać żyć normalnie czyli ustatkowac sie , strzelić sobie jakiegoś potomka i pobawić w rodzine ale zadaje sobie teraz pytanie skoro ona dziś już tak fika to co to bedzie jak dam jej asa do reki w postaci dzieciaka ??? wtedy to mnie chyba zniszczy?

Edytowane przez Tomek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tomek999 napisał:

zaczać żyć normalnie czyli ustatkowac sie

 Widzisz stwierdzenie "żyć normalnie" dla każdego znaczy co innego ale nie mam do tego pretensji żebyś nie pomyślał, to twoje życie i rób co chcesz. Zastanawiasz się czy zrobić tej lasce dziecko? ja bym się nie zastanawiał to raczej pytanie retoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji piątkowego wieczoru `biereee ziarno i siadam w grzędzieeee, patrzym co z tego będzie.

 

Pomijając sarkazm no to @Tomek999 masz zajebiście zaminowaną strefę komfortu, gdzie się ruszysz tam mina przynajmniej zaczepna.

Jedynie ewakuacja droga desantu powietrznego z `hejhopteraaa` no ale to już było pisane pierdylion razy.

Życzę powodzenia, saper myli się tylko raz.

 Image result for rysunki o saperach

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sile76Powiem Ci, że coś w tym jest. Kiedyś z moją lubą leże sobie a, że lubiłem ją tarmosić to wkładałem paluszka w pit. Tak sobie miętole a ona, że nie dojdzie itp. Była bardzo oschła jak nigdy przedtem. Nagle taka myśl w głowie chyba się kończy po korzystam trochę potarmoszę bo długo może to nie potrwać. No kurwa jak trafiłem 3 tygodnie później poleciała standardowo. Zaraz zdjęcia z "gejem" z klasy. No nie ukrywam, że dzięki temu trafiłem tutaj było wkurwienie ale sam fakt iż coś mnie tknęło "coś jest nie tak". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek999 rozumiem cie doskonale. Ja nie mam parcia na rodzine ale rozumiem. Jak spotykam gośći z takimi pragnieniami jak ty to zawsze powtarzam, że macie kurewskiego pecha bo urodziliście sie jakieś 30 lat za późno (bez żadnej złośliwości z mojej strony, czysta obserwacja tego co sie dzisiaj dzieje w temacie pt "związki").

 

Zrób tak żebyś sie nie męczył. Szkoda głowy. Ryba psuje sie od głowy.Jeśli męczysz sie myśląc o tej sprawie to pogoń ją. Tyle mogę doradzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.03.2018 o 13:45, Sile76 napisał:

Do mitów i bajek matrixa należą opowieści o siódmym zmyśle kobiet czułym na zdradę partnera. Nauka potwierdza wręcz odwrotną systuację - to mężczyźni wyczuwają, że coś się dzieje na boku z zadziwiającą celnością.... Wtedy matrix kontratakuje i są opowiastki o męskiej zaborczości, zazdrości i braku zaufania. Jak się nad tym zastanowić, to z punktu natury to my mamy większe zapotrzebowanie aby rozpoznać  zdradę. Z mojego osobistego doświadczenia (własne relacje z kobitkami, koledzy, przyjaciele etc.) wynika, że nie ma dymu bez ognia. Jeśli mężczyzna podejrzewa coś w tym stylu, to raczej właśnie tak jest. Wątpliwości dotyczą bardziej fazy - przygotowania, flirt, zdrada emocjonalna czy już konsumpcja właściwa.... 

 

Dokładnie tak jest.

Ja tuż przed akcją pewnej eks trafiłem na to forum szukając w google zupełnie innych informacji i pomyślałem nawet, że macie strasznie chujowe doświadczenia z kobietami, a moja taka fajna... Czułem na nią jednak wkurwienie, co raczej nie zdarzało się często, a także sam wypiłem ze dwa drinki, mimo, że nie piję sam, czasami może jakieś piwo.

Następnego dnia kobieta była jakaś dziwna, oddalona ode mnie...

 

Był nawet na yt fikm jakiegoś słowiańskiego mędrca o tym, że jeśli facet złości się na kobietę na odległość i pije kiedy jej przy nim nie ma, to właśnie wtedy kiedy ona z kimś flirtuje, lub zdradza. Myślę, że w 95% się to sprawdza.

Facet to zawsze wyczuje. Problem w tym, że gdy mamy chociaż trochę pewności, to jak najszybciej musimy taką znajomość zakończyć. Pod żadnym pozorem nie wierzyć, że to chwilowe kłopoty w związku.

Mnie to kosztowało kilka miesięcy życia, właśnie dlatego, bo trochę za późno podjąłem konkretne kroki.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.