Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 hours ago, Niepowtarzalny said:

ale w sumie gdybym miał z 60 lat to chciałbym taką zaliczyć.

Zostaw sobie coś jak będziesz miał tą 60.

Idąc taką logiką zaczniesz walić wieloryby i wszystkie pałossaki, które na drzewa nie uciekają (tłumacząc sobie, że taką jak będę stary nie pogardzę więc charat na zaśkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Niepowtarzalny napisał:

tutaj zaczynam się zastanawiać. Czy brać wszystkie jak leci czy zaliczyć mniejszą ilość ale ładniejszych?

Na takie pytanie powinieneś sobie sam odpowiedzieć :) 

Jeżeli masz takie parcie na Seks, i nie brzydzisz się brzydkich, to idź tą drogą :D .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za tym.

Bierz wszystkie.

Chyba ze sa takie grube ze nie wiesz czy walisz w tluszcz czy w cipe. Tego bym nie chcial.

Walilem starsze o kilkanascie lat i mlodsze 2.5 raza ode mnie.

Zaluje ze nie walilem wiecej gdy mialem okazje ale wtedy bylem zbyt bardzo rycerzem na bialym koniu.

Jeszcze to odrobie.

Mam w planie walic te 3.5 raza mlodsze. Lista jest prawie gotowa.

 

Zgadzam sie z michau.

Ponizej pewnego poziomu odpuszcza sie.

Kilka takich prob mi wystarczy.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Niepowtarzalny napisał:

Czy brać wszystkie jak leci czy zaliczyć mniejszą ilość ale ładniejszych?

Tożeś wynalazł dylemat egzystencjonalny :)

 

Problem zasadniczy jest taki - gdy człowiek młody to by ruchał ale ruchawice jakies mniej osiągalne. Gdy się starzeje - ruchać się chce mniej - a ruchawic przybywa wokoło.

 

Jako stary pryk lat 46 mam jedną zasadę - poniżej 40-tki nie dotykam. Naobrabiałem się młodszych gdy młodszy byłem.

Teraz jestem rozsądniejszy i celuję w te po 40-tce. Powody kilkakrotnie wyjasniałem, powtórzę.

Mniejsza spierdolina, niższe wymagania, mniej ciśnienia na usidlenie faceta oraz najważniejsze - mniejsze ryzyko wpadki.

 

Antykoncepcji możesz być pewny tylko wtedy kiedy jest to samodzielnie przez Ciebie zastosowana guma. Wiesz kiedy załozyłeś, wiesz kiedy zdjąłeś i wiesz gdzie wyrzuciłeś.

Ta jednak może pęknąć. I pojawia się wtedy ryzyko wpadki - obfitujące we wszelkie konsekwencje sformułowania, że z chujem nie ma żartów.

 

Skąd bowiem masz mieć pewnosc, że 25 latka się zabezpiecza ? Albo kiedy miała okres ? Chyba tylko z kątowni jak to mawia młode pokolenie.

 

U damy 40+ zaś jest o tyle bezpieczniej, że kobiecie w takim wieku zazwyczaj samej zalezy by nie wpaść. A w dodatku - wielkim Twoim sprzymierzeńcem jest biologia kobiety po 40-tce - istotnie zmniejszająca ryzyko wpadki nawet gdyby strzeliła guma.

 

Oczywiście pozostaje kwestia urody. Prawda. Ale moim zdaniem łatwiej jest wyrwać ładną 40-tkę niż średnią 25-tkę.

I tego się trzymam :)

Zalety biologiczne mam gratis :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Niepowtarzalny napisał:

Czy brać wszystkie jak leci czy zaliczyć mniejszą ilość ale ładniejszych?

Ja nie zaliczam już wszystkiego jak leci.
Dlaczego?
Szkoda mi tych dziewczyn później.
One się angażują a tu klops. Ja chciałem tylko poruchać sobie.
Po co robić komuś spierdolinę w głowie.
Teraz spotykam się z kimś kto mi się podoba i emocjonalnie i fizycznie. A jak nie ma no to nie ma.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, michau napisał:

Ja się za brzydkie nie zabieram, bo poniżej pewnego poziomu mi nie stanie

Rok no fapu, monk mode i stanie Ci nawet przy glaskaniu psa, kota. A co dopiero głaskanie kobiety i robienie innych rzeczy. Minuta i po zawodach :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wam rozjechal ten watek.

 

 

Tomasz skomplikowany:
"Chłop to nie pies,nie powinien walić wszystkiego dookoła."

Dlaczego?
Wszystkich dziewczyn nie przelecimy ale robmy co mozemy.
Gdyby Natura chciala zebysmy bzykali mniej - dalaby nam mniej testosteronu.

----------------

Łapinski:
"One się angażują a tu klops."
Zarty sie ciebie trzymaja.
One spuszcza cie w kiblu kiedy tylko ich cipka zawibruje na widok lepszego.

Martw sie zebys ty sie nie angazowal.

To zarazliwe dla chlopow ktorym baba dala.

---------------

Bonzo - dobrze gada.
Niekoniecznie 40-ki sa latwiejsze ale jesli jest typem ktory kupuja - tylko brac.
Zero klopotow.

---------------

zuckerfrei:
Dobrze gadasz.

PS:
Czasu duzo nie trzeba jesli odpusci sie randki, romantyczne wieczory i wielotygodniowe podchody.

---------------

Metody:
Rok no fapu to raczej nie jest rada dla kogos co chce dymac wszystko co sie rusza.
Jesli to ten typ ze umie do tego dymania doprowadzic - nie musi poscic zeby mu stal przy wielorybach.

Nie musi w ogole dymac wielorybow.

 

==============
Koncze, jeszcze troche pisania mnie dzis czeka.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio założyłem temat na forum z taką samą rozkminą. Doszedłem do wniosku, że jak minimalnie ci się nawet podoba to warto brać ale z aplikacjami randkowymi jest inaczej. Tam moim zdaniem warto robić selekcję, bo i tak prawie nic wysiłku nie wkładasz w rozpoczęcie rozmowy, kobiety zazwyczaj same nie wychodzą z inicjatywą, a poza tym na zdjęciach wyglądają prawie zawsze lepiej niż na real.

 

Zastanów się - jeśli zdjęcie budzi wątpliwości, to jaka szansa że będzie lepiej albo nawet bez zmian jeśli zobaczysz ją na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bart Simpson napisał:

Doszedłem do wniosku, że jak minimalnie ci się nawet podoba to warto brać

Raz, za młodego mialem taka sytuacje. Niby dziewczyna ładna niby nie. Mówię sobie biorę. Ustawka we wskazanym miejscu, zabieram do auta i w las. Przybliża mordkę do mnie i czuję wóde. Tego już nie delikatnie mówiąc nie akceptowalem. Zawija z lasu i kazałem wypierdalac z auta. 

Edytowane przez ORPIL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bart Simpson napisał:

kobiety zazwyczaj same nie wychodzą z inicjatywą, a poza tym na zdjęciach wyglądają prawie zawsze lepiej niż na real.

No tak, raz miałem tylko sytuację, gdy była ładniejsza niż na zdjęciach ale to też akurat nie było z portalu, tylko "internetu". Moim zdaniem należy tak z punkt, dwa odjąć Pani w głowie przed spotkaniem, co by szoku nie przeżyć, choć jak wiecie na co patrzeć i zwracać uwagę na zdjęciach to odsetek takich "niespodzianek" można zminimalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, ORPIL3 said:

Przybliża mordkę do mnie i czuję wóde. Tego już nie delikatnie mówiąc nie akceptowalem.

Twoj wybor.

Ja szybko doszedlbym do wniosku ze moj -uj nie ma zmyslu węchu wiec mu to nie bedzie przeszkadzac.

Option - lodzik. piesek, inne opcje sami sobie dopowiedzcie.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.