Jump to content

Ukrainka zrobiła Isamu w wała


Zupa15

Recommended Posts

Podwójne życie, ciekawe. Myślałem że takie rzeczy to tylko w filmach. Po cichu trochę "podziwiam za takie przedsięwzięcie" w sensie opanowania,  umiejętności kamuflażu przez tak długi okres czasu.

Edited by qpa
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

Nie ma coś Szymek szczęścia do kobiet :>

 

Już z 3 mu nie wyszło.

 

6 minut temu, qpa napisał:

Podwójne życie, ciekawe. Myślałem że takie rzeczy to tylko w filmach.

No w zasadzie jest na filmiku snapchatowym zamieszczonym na Youtube :D 

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Wikary napisał:

Miał ostatnio przez Marka wszystko wyłożone

To prawda i on widział ten materiał bo wspominał o filmie Marka na swoim streamie, a jednak wiedzy nie wykorzystał. Mówi się "Do 3 razy sztuka" i tym razem Isamu miał 3 nie miłą sytuacje z kobietą, której zaufał.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogę prosić o linkę do materiału w którym ten typ ma wyjaśniane, że jest bankomatem i ofiarą? Pierwszy raz widzę tego kolesia bo nie interesuja mnie streamerzy itp kwestie, ale zajrzałem z ciekawości co on tam z ta Ukrainką naodwalał, i po prostu aż żal słuchać jaki z niego pierdoła. Ciekaw jestem analizy jego przypadku. Może ktoś rzucić?

Link to comment
Share on other sites

Ukrainka to jest jest narodowość, a zarazem pseudonim w sieci. Kanał nawet ma czy miała na YouTube pod tym nickiem. 

Swoją drogą zrobiła tak samo jak 98% innych Ukrainek. Na Ukrainie mąż, dziecko, a tu się woza z Polakami czy ukraincami. Nic nowego. Żeby jednak bilans wyrównać, to Ukraińcy to samo robią ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ksanti napisał:

No to grubo. Ukraince czy innej zagranicznej łatwiej zrobić taki wkręt Polakowi.

Święte słowa. Polki chyba już nie mają tego co bardzo często mają Ukrainki - mam na myśli, że potrafią się pokazać od tej stereotypowej, subtelnej, kobiecej strony. Polki się do tego poziomu "nie zniżają" (nawet jakby miały na tym skorzystać), raczej próbują grać wyzwolone samice jak na zachodzie (jak to ktoś ładnie określił "żyjemy w epoce kobiet, które prędzej zrobią loda niż obiad") a Ukrainka np. uzbiera bukiet kwiatów czy coś ugotuje i takiemu statystycznemu Polakowi gdy to widzi sodówa od razu odwala. Nie dziwię się bo to niesamowicie usypia czujność i powoduje, że facet patrzy na kobietę jak na niewiniątko i ona może go sobie wtedy owinąć wokół palca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie Nymfa miała rację, tylko nie wyciąganie wniosków ze swoich błędów daje takie efekty. I tak będzie się dziać, nie wiem, może Isamu musi stracić pół majątku w końcu aby przejrzeć na oczy? Niektórzy to jakiś problem mają z tym, żeby załapać. Przy całej sympatii do niego, powinien naprawdę w końcu zmienić swoje podejście, bo to się źle skończy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Nie Nymfa miała rację, tylko nie wyciąganie wniosków ze swoich błędów daje takie efekty. I tak będzie się dziać, nie wiem, może Isamu musi stracić pół majątku w końcu aby przejrzeć na oczy?

Isamu sam się przyznał, że myśli penisem i jest naiwniakiem. Mówił to w czasie rozmowy z Boxdelem.

Link to comment
Share on other sites

Jakieś pół roku temu widziałem artykuł na wykopie gdzie internauci odkryli męża i dziecko Ukrainki. Po drodze (przed Isamu) miała romans z jeszcze jednym fejmem gdzie właśnie wykopki ją zdemaskowali. Zdziwiło mnie to mocno bo to było zaraz po dramie z Nymfą, myślałem że to wszystko fake a to się okazała prawda.

 

Zobaczcie: dokładnie 9 miesięcy temu ją zdemaskowali: https://www.wykop.pl/link/3774075/ukrainka--czyli-szczyt-hipokryzji-w-dramie-nymfa-vs-isamu-skrot-informacji/

 

Ta kobieta to mistrz kamuflażu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.