Skocz do zawartości

Muzyka (połączone Sylwii i Marzeny)


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie lubię słuchać Chopina bo jego muzyka emanuje śmiercią i rozpaczą, jest piękna, ale bardzo smutna. Pamiętam jak byłem na koncercie Chopinowskim w Warszawie, nie mogłem tego słuchać.

 

Tak samo ten utwór. Ten utwór kojarzy mi się z powolnym umieraniem i emocjami które wtedy człowiek odczuwa. To jest zresztą z świetnego anime po którym miałem z tydzień żałoby i płakałem pod koniec jak dziewczynka.

 

Jednak jest coś niesamowitego że za pomocą muzyki jesteś wstanie przekazać tak silne i różne emocje.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona wersja czyli skinsowa. Pierwsza generacja skinsów to czyste złoto do którego wracam regularnie od lat. Pamiętam jak miałem z 19 lat i widziałem pierwszy raz to pomyślałem sobie boże jaka zdegenerowana młodzież a teraz no w sumie kurwa życie xD

 

Ostatnio też oglądałem ostatni sezon Stranger Things który jest naprawdę dobry i wiadomo Kate Bush

 

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lady Bathory przypomniałaś mi o nich! Niesamowicie grają. Pamiętam jak kiedyś grali koncert na Openerze, bardzo bardzo późno. I tak po tym całym wykończeniu, po całym dniu zespołów prawie spałam na tym koncercie, tak między jawą a snem byłam, tak jak ich muzyka jest zresztą "metafizyczna" :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.