Skocz do zawartości

Muzyka (połączone Sylwii i Marzeny)


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już wklejałem w tym temacie ale po prostu zajebiście to Elvis śpiewa i lubię kilka wersów w tej piosence.

 

 

For what is a man, what has he got? If not himself, then he has naught To say the things he truly feels And not the words of one who kneels The record shows I took the blows And did it my way The record shows I took the blows

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techno. Lubię, bo dodaje mi animuszu i zwiększa koncentrację (w trasie; przy komputerze; w trakcie nudnej czynności, np.inwentaryzacje, sprzątanie chałupy).

Święta tuż, tuż, a nie mogę teraz słuchać kolęd, bo momentalnie zanoszę się łzami ("Lulajże Jezuniu", "Cicha noc" w 3 s mam łzy w oczach nie do powstrzymania).

Coś mi się porobiło. Ściana i napierdalający instynkt macierzyński jest okropny! 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Amor fati –łacińska fraza, którą można przetłumaczyć, jako „miłość do losu” lub „miłość do własnego losu”. Wszystko, co się dzieje w naszym życiu to, co najmniej konieczna lekcja. Potrzeba akceptacji dobra jak i zła.

 

_Moją formułą dla wielkości człowieka jest amor fati: że człowiek nie pragnie niczego innego, ani na przód, ani wstecz, ani na wieki. Nie jedynie godzić się na to, co konieczne, a już najmniej zatajać to - wszelki idealizm jest zakłamaniem wobec tego, co konieczne, ale je kochać..._

Friedrich Nietzsche, Ecce homo. Jak się staje, czym się jest

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Uczę się trendów muzycznych aktualnych nastolatków. 

Boże, jeszcze się nie ma 30 lat, a ja mało kogo znam z popularnych wykonawców muzycznych. Inny świat, widzę już różnice w wszelakich perspektywach między mną, a 18-latkami, więc w ramach nauki :

 

 

 

Huberta znam z zespołu Nadija (od muzyki ukraińskiej - uwielbiam ich interpretację Tapala), więc zanim jeszcze dołączył do Lemonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.