Skocz do zawartości

Muzyka (połączone Sylwii i Marzeny)


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Teraz, catwoman napisał:

@ciekawa też jestem fanką DM. Nowy album zdecydowanie lepszy od SoTU oraz Delty, ale jednak nie czuję ich obecnej muzyki, tak jak chociażby tego co prezentowali na Ultra. DM z lat 84-98 wielbię, potem już niestety jakby mniej...

No Ultra to mistrzostwo świata..Spirit nienajgorszy,na Delcie jedne z ukochanych utworów Soothe...Should...  Miło poznać Czarną Siostrę :D Warszawa zaliczona w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do forumowego zestawu depeszek, a to ciekawe, już jest nas 3 ^_^ Spirit jest trochę podobny co Dave robi sobie z Soulsavers i w sumie to pierwszy album od PTAszydła, który lubię. I pod tym co napisała catwoman się podpisuję odnośnie "roczników" płyt. 

A "Cover me" mogłoby się znaleźć na takiej ultrze nr 2 

Lubię jeszcze ten remix tego utworu, mimo iż nie jest ani trochę tak rozmarzony jak oryginał.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ciekawa Warszawę odpuściłam w tym roku ze względu na ciążę, ale na halowy (przynajmniej jeden) się wybieram. Człowiek młodszy był to zaliczał wszystko jak leci (nawet Łódź dzień po dniu na golden circle... choć drugiego dnia bolało ;) ), teraz już dziadzieję ;) Soothe my soul to dla mnie jedyny mocny punkt Delty, do pozostałych kawałków z tej płyty nawet nie wracam. Zdaję sobie sprawę z tego, że ten okres w twórczości DM ma swoich entuzjastów, ale ja do nich nie należę ;) 

 

@Hayley Piąteczka ;) "Cover me" to zdecydowanie jeden z lepszych kawałków na Spirit, dla mnie tuż po "Going backwards". W głowę zachodzę tylko czemu ten album promował singiel "Where's the revolution"...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja tam słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, jestem otwarta na różne gatunki ( choć za czasów liceum ograniczałam się tylko do rocka, metalu), jedynie rapu, hip hopu i disco polo nie jestem w stanie zdzierżyć. A ostatnimi czasy słychać u mnie gównie takie klimaty (zwłaszcza na siłowni, podczas ćwiczeń w domu): 

A z ostrzejszych nut pierwsze lepsze jakie mi przyszły na myśl: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycona twórczością Janusz Radka, jak i jego postawą artystyczną i miłością  do muzyki. Jako nieliczny oparł się komercji, ciężką  pracą osiągnął sukces, a że jest w tym genialny zachwyca ludzi. Ostatnia jego płyta poświęcona wierszom Haliny Poświatowskiej ,,Kim Ty Jesteś Dla Mnie" przechodzi moje wszelakie wyobrażenie o poezji śpiewaj, zresztą jego wcześniejsze aranżacje znanych tekstów, również zachwycają niepowtarzalną interpretacją wykonania i widowiskiem scenicznym. Och, jak on to śpiewa!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sitriel Jak dobrze, że przypomniałaś mi o Januszu Radku. Uwielbiałam jego głos dobrych kilka lat temu, jak byłam nastolatką. Wówczas u Rubika śpiewał :D Chętnie zapoznam się z jego obecną twórczością :) 

A skoro już Rubik mi się nawinął, to o ile te kilka lat temu dostrzegałam tylko charakterystyczne 'klaskanie', to teraz wracam od czasu do czasu, żeby posłuchać pięknych tekstów Jacka Cygana! 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej się zachwycam talentem tych dwóch (na czacie wklejałam kiedyś inny filmik)  : 

Ten w czapce szczególnie przykuł moją uwagę, jego mimika i gra przychodzi na myśl jakby gitara była jego kochanką a on robi swoje :P Widać generalnie że chłopaki czują muzykę w sobie i grają z pasją :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.