Skocz do zawartości

Muzyka (połączone Sylwii i Marzeny)


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

@Florence Masz rację... można odpłynąć. Jak włączyłam i przesłuchałam chwilę to mi w pewnym momencie ciarki przeszły :D 

 

Jeszcze odnośnie muzyki klasycznej czy samych skrzypiec...lubię w połączeniu z gitarą i perkusją, jak tutaj:

Byłam kilka lat temu na ich koncercie. :D Dają czadu chłopaki!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Dzięki, szczególnie ViolMachine bardzo wpadło mi w ucho...;)  Wreszcie coś pobudzającego, ostatnio słucham jak nigdy samych melancholijnych piosenek. :) 

Jak zerknęłam na wikipedii, to określają gatunek tego zespołu jako rock progresywny, metal, a rock bardzo lubię, szczególnie alternatywny, indie, psychodeliczny. :) 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu męczę Ghost i ogólnie Newretro :)

Po "image'u" (całkiem w dechę -swoją drogą) zespołu pierwsze co przyszło mi na myśl to to że wokal to pewnie jakiś growl, muzyka ciężka i to wręcz bardzo a okazało się że panowie bardzo, bardzo mocno podobni są stylowo do ukochanego przeze mnie Blue Oyster Cultu i nie zdziwiłbym się gdyby BOC był dla nich inspiracją, mają to psychodeliczno-rockowe brzmienie z lat 70

 

 

 

A co do Newretro

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.