Jump to content

Muzyka (połączone Sylwii i Marzeny)

Recommended Posts

15 godzin temu, Angel_Sue napisał:

Dzisiaj to za mną chodzi i nie może się odkleić.... Więc jak przyklei się do was, to może poskutkuje :P 

Whoa oh yeah no i padło na mnie :D

• Like 1
  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A mnie ostatnio się przypomniało, zajebisty kawałek:   https://www.youtube.com/watch?v=tDPawdC0ep0   ale mnie dziś wzięło       

Elegancka muzyka na nieelegancki poranek.  

Posted (edited)

Taki misz masz wszystkiego po trochu :D - Dawno generalnie mnie w tym wątku nie było więc łapcie mały spamik ode mnie :P

Edited by Hippie
Posted (edited)

Nie lubię słuchać Chopina bo jego muzyka emanuje śmiercią i rozpaczą, jest piękna, ale bardzo smutna. Pamiętam jak byłem na koncercie Chopinowskim w Warszawie, nie mogłem tego słuchać.

Tak samo ten utwór. Ten utwór kojarzy mi się z powolnym umieraniem i emocjami które wtedy człowiek odczuwa. To jest zresztą z świetnego anime po którym miałem z tydzień żałoby i płakałem pod koniec jak dziewczynka.

Jednak jest coś niesamowitego że za pomocą muzyki jesteś wstanie przekazać tak silne i różne emocje.

Edited by NoHope
Posted (edited)

Moja ulubiona wersja czyli skinsowa. Pierwsza generacja skinsów to czyste złoto do którego wracam regularnie od lat. Pamiętam jak miałem z 19 lat i widziałem pierwszy raz to pomyślałem sobie boże jaka zdegenerowana młodzież a teraz no w sumie kurwa życie xD

Ostatnio też oglądałem ostatni sezon Stranger Things który jest naprawdę dobry i wiadomo Kate Bush

Edited by NoHope

@Lady Bathory przypomniałaś mi o nich! Niesamowicie grają. Pamiętam jak kiedyś grali koncert na Openerze, bardzo bardzo późno. I tak po tym całym wykończeniu, po całym dniu zespołów prawie spałam na tym koncercie, tak między jawą a snem byłam, tak jak ich muzyka jest zresztą "metafizyczna" :)

• Thanks 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.