Skocz do zawartości

Co sądzicie o tej parze medialnej ?


Rekomendowane odpowiedzi

:D "polscy Bekhamowie" - jaki kraj tacy Bekhamowie, no cóż mają parcie na szkło, na fejm i na kasę czekają nas programy w TVNie z dupy z ich udziłem w rolach głównych - na szczęście nie oglądam TV, coraz bardziej telewizja zchodzi ma psy i ma coraz mniej do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tego gościa patrzę to nie widzę w nim pewności siebie. Na 100% siedzi pod pantoflem. Panny natomiast nie dam rady słuchać. Jakiś przepity głos strasznie, taki wkurwiający na dłuższą metę. Źle się ich ogląda. Nie ma moim zdaniem wspólnego flow. Nie widzę w tym pożądania, nic takiego głębszego :P No, ale to tylko subiektywny głos. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

Ok ale jak ich postrzegacie jako parę ? Jaką mają relacje ? 

Za bardzo sie nie wgłębiałam i nie czytałam zbyt dużo artykułów na ich temat, programu nie oglądałam,

widziałam może 5/10 dwa odcinki Azji...Wydaje mi sie że to ona dominuje w tym związku.

A jakie naprawdę mają relacje wiedzą TYLKO oni. :) Nie wierz we wszystko co jest na pokaz dla ludzi z zewnątrz i chodzi mi ogólnie o związki, już nie wspominając o jakiś celebrytach. :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję. Poważnie. Szkoda może pierwszej żony Radka. I nie, nie jest pod pantoflem. 

Robią sos, Radek ma swoje biznesy i swój sos. Z takim sosem, bez problemu, brałbym sobie panią z dziećmi. Ale mój sos to mój sos (nic nie przepisane, nic po połowie) sam z siebie płaciłbym im za studia(nie moim dzecią), nawet jakby pod koniec mojego życia mówiły do mnie źle. Nie miałbym żalu, stać mnie na to i tyle... Mam gest i tyle... I mam w dupoe co o mnie myślą...

 Wiem mało popularne na tym forum. Kiedyś zreszta opisałem na tym forum jak to widzę...

 

Tym czasem myśle jak zarobić sos...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek koloryzowany, w wielką miłość, który ma na celu poprawę jakości życia dzięki tworzeniu nowych biznesów promowanych przez parę.

Wspólne wywiady,programy niezliczone sesje zdjęciowe- masa kontrowersji,dużo gadania,fame się zgadza- pieniędzy nie brakuje.

Tak mi to wszystko wygląda, chciałbym się mylić :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.