Skocz do zawartości

Co sądzicie o tej parze medialnej ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety żyć nie mogą bez plotkowania, zajmowania się życiem innych i ma to pierwotne odniesienie do naszych dawnych krewnych - małp. Mam parę książek na  ten temat. 

Samice małp w stadzie nieustannie tworzą napięcia, konflikty w stadzie właśnie za pomocą iskania się (naszej dupoobrabialni, plotkowania), dawaniem tu i ówdzie i dzięki tym posunięciem manipulują całą grupą. Kto jaki jest, kto z kim trzyma, kto jest na górze, kto na dole, kogo wykluczyć, sojusze, manipulowanie samcami. Te zachowania przetrwały do dziś ; pudelek, papilot, fakt, babskie wieczory, godzinne rozmowy przez telefon.

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że człowiek to żadna istosta boska, tylko lepiej rozwinięta malpa, a kora mózgowa musiała powstać w wyniki jakiegoś błędu ewolucji natury :D 

Błędu, bo człowiek poprzez swoje działania bezmyślnie i nieodpowiedzialnie niszczy tą planetę zaspokajając swoje idiotyczne pragnienia. 

Edytowane przez Metody
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metody wygrał odcinek. Z tym, że ja uważam, iż coś wzięło te małpy i zmieniło troszkę DNA i teraz patrzy co samice robią na Erasmuse.... I ma bekę.

 

 

@loh-pan na 100 o to chodzi. :P

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, loh-pan napisał:

Doda kiedyś powiedziała, że Radek ma dużego, może o to chodzi? B)

Po pierwsze zakochana kobieta, nawet jak będziesz miał wielkości małej łyżeczki do herbaty to publicznie będzie mówić że masz pytę jak Motumbo.

Po drugie Bogini sexu i onanistycznych zajęć gimnazjalistów,musi dojeżdżać ogiera a nie źrebaczka (marketingowo)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie są mi tak obojętni, że nawet w dupie ich nie mam.

A Majdana kojarzę wyłącznie z tego, że na forum był temat o jego przeszczepie włosów. No i chyba że piłkę kiedyś kopał.

Ale ja ogólnie nie jestem na bieżąco z celebrytami (i nie tylko). Jednak jakieś odpryski gówna zawsze nas dosięgną, jak to w szambie. Nie da się nie dowiedzieć. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w ogóle nie interesuje życie celebrytów i nie śledzę nowinek o życiu gwiazd bo nie do końca wiadomo w co wierzyć.  Większość informacji jest kreowanych pod odbiorców, czyli zwykle mają szokować a nijak zwykle to się pokrywa z rzeczywistością.

Szkoda mi czasu na czytanie i interesowanie się życiem ludzi sukcesu. ;) Telewizji nie oglądam od gimnazjum a gazet nigdy nie czytałam praktycznie. 

Często jakieś znajome się mnie pytały " a wiesz że ta i tamta ma romans z tym i tamtym?" a ja często odpowiadałam "o, naprawdę?... a kto to w ogóle jest?" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo otworzę lodówkę i Majdany wyskoczą. Strasznie nachalna para.

Widziałem jeden odcinek Azja Express i Majdanowa ma paskudny charakterek.

Majdan jest pod pantoflem. Wątpię aby poważny facet co rządzi w związku zgadzałby się aby jego żona wstawiała non stop na Insta zdjęcia w majtkach i seksualnych pozach.

Ile oni mają? Po 20 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.