Skocz do zawartości

Życzenia od samców na Dzień Kobiet 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedzi dział forum, ale pomyślałem że warto abyśmy złożyli szanownym Paniom "samcze" życzenia z okazji ich święta. ^_^

 

No więc pomijając wszystkie wyświechtane frazesy chciałem życzyć kobietom, aby traktowały nas facetów bardziej jak ludzi i nie miały kosmicznych wymagań. ;)

Ponadto aby były niekiedy mniej emocjonalne i starały się zrozumieć nasz męski świat. My na prawdę nie mamy celu pod tytułem "upodlenie kobiet" :)

 

PS. No i drogie Panie, miejcie też częściej ochotę na igraszki łóżkowe, haha :P

  • Dzięki 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kobietom nie życzę niczego, bo dzisiejszy świat wszystko im sprezentował, mają wszystkiego pod dostatkiem, to jak kobiety będą mnie traktować mam to w dupie, im gorzej o mnie myślą tym częściej się przy mnie kręcą.

Edytowane przez Themotha
  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam aby Wasze umiejętności łóżkowe, uroda, stan posiadania, umiejetności kulinarne, zainteresowania rosły wprost proporcjonalnie do Waszych oczekiwań względem mężczyzn :lol:.

Nie życzę Wam 100 lat, bo i tak żyjecie dłużej od nas ale tego byście potrafiły docenić swoich samców i ich wesprzeć, kiedy trzeba zamiast nieść awanturę.

Co tam jeszcze.. więcej radości z życia, mniej oglądania się za siebie i miłej lektury forum.

  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w TV na dzień kobiet statystyki na temat wynagrodzeń, pracy, ilości kobiet w zarządach spółek i jakieś tam zdjęcia z marszy... No kurwa. Nie można po prostu powiedzieć "wszystkiego najlepszego na dzień kobiet" i zrobić programu o znanych kobietach w Polsce? Chociaż o mężczyznach na pewno by nie zrobili na dzień mężczyzn więc może lepiej nie, bo będzie nie fair.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę panią 95% parytetu w wszystkich dziecinach życia, 500+ za posiadanie cycków, pochwy i jajników, oraz niebieskiej karty in-blanco na faceta wydawanej w dniu ślubu - do wykorzystania w dowolnym momencie ;)

.

.

:lol:

Żartowałem .... komunistyczne święto, nie praktykuję i niczego wam nie życzę, świeckie święto narzucone na siłę !!! 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy to składacie sobie czy naszym kochanym paniom? :D 

Drogie Forumowiczki, życzę najważniejszego - znalezienia sensu, spełnienia i co najważniejsze - szczęścia w każdym aspekcie naszego wielowymiarowego życia.
Mając to, znajdzie się wszystko.
Wszystkiego najlepszego, całuję w rączkę!

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.