Skocz do zawartości

Historia nowo poznanej dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, barbarjan napisał:

Powiedziała mi, że jestem pierwszym facetem, któremu to powiedziała i miała łącznie 4 facetów...w tym dwóch na raz :D:D

Podstawowa zasada: nigdy nie wierz kobiecie w to co mówi, bierz wszystko w dość gruby nawias.

@lxdead 3 to może być za mało, najlepiej niech pomnoży od razu przez 5 lub 10;)

Kobiety zaniżają ilość partnerów seksualnych.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, barbarjan napisał:

Panowie, przyznam szczerze, że lekko zwariowałem już od analiz jakie mam od kilku dni. Poznałem na Tinderze całkiem zacną laskę.

Osobiście jestem bardzo ostrożny co do lasek poznanych przez łącza internetowe, ale dobra...

Cytat

 

Dzieli nas 100 km ale nie jest to żaden problem. Od początku wydawało mi się to dziwne gdyż ma na instagramie zdjęcia z chłopem, wprawdzie z 2014 no ale dalej je ma. Napisałem jej po co Ci Tinder skoro masz faceta? Odpisała, że to stare zdjęcia i nie przywiązuje uwagi do portalów społecznościowych.

No widzisz, zapaliła Ci się lampka ostrzegawcza, skoro ma nadal z nim foty to znaczy że trzyma ich jakaś wieź, może dzieciak, może dobre dymanie, utrzymanka, cholera wie...

Cytat

 

Ponieważ dobrze nam się kleiła rozmowa to zaczęła mi się zwierzać, że bardzo pragnie miłości, związku, jest romantyczna. W ten sposób kilka dni z rzędu rozmawialiśmy aż 2 dni temu zeszliśmy na temat seksu. Powiedziała, że po rozstaniu z gościem 4 lata temu ( tym ze zdjęć) szukała jedynie seksu bez zobowiązań bo miała swoje potrzeby. Poznała gościa na Tinderze i pół roku uprawiali seks. On zaczął sie podkochiwac więc go olała.

Jaka ja jestem zajebista :)

Cytat

 

Poznała drugiego, na sympatii - ten od razu powiedział ,że nie szuka związku tylko seksu bez zobowiązań. Podobało jej się to, bo miał swoje fantazje - zapytałem jakie - odpowiedziała, że np. trójkąt. Mówię fajnie, dwie kobiety i facet? a ona też - ale dwóch mężczyzn i ja - również. Strasznie mnie to zamurowało.

Nie wyobrażam sobie, że spotykam się całuje przytulam z laską, która była robiona po imprezie po pijaku przez dwóch typów. Powiedziałem, że nie moge je zapewniec spotykania się i dążenia do związku, przerosło mnie to. Ona twierdzi, że ją niepotrzebnie dyskwalifukuje i że każda kobieta o tym marzy ale nie każda to zrobi bo nie ma na tyle jaj. To mnie przeraziło jeszcze bardziej. Doradzcie Panowie co tu robić...pozdrawiam!

Wniosek z tego taki, szuka beta providera jak ktoś już napisał, zabezpiecza sobie tyły, ja bym olał temat póki jeszcze czas.

To że powiedziała Ci że się rozstała, puszczaj mimo uszy, nie wierz jej. zapaliła Ci się druga lampka otrzegawcza, więc co tu jeszcze robisz bracie?

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo dlaczego od razu tyle ironii w niektórych odpowiedziach :) Nie jestem gimbem, który zamierza przeżyć swój pierwszy raz u boku jakiejś ładnej panienki. Po to jest forum żeby chyba dzielić się swoimi spostrzeżeniami i ja po to również ten wątek założyłem. Nie mam zamiaru jak ktoś tu napisał stykać się penisami z drugim gościem, nie kręcą mnie trójkąty w formie M+M+K. Po prostu panna powiedziała, że większość kobiet ma taką fantazję co dosadnie zryło mi głowę bo kilka razy faktycznie od kobiet słyszałem, że myślały o tym ale od słów do czynu...długa droga. Co do błędów ortograficznych - pisałem to w stresie i między klientami. Jestem raczej purystą :) Skoro tak się czepiacie języka polskiego to chyba najważniejsza osoba na forum - współtwórca - Marek też w audycji powiedział ostatnio ''poszłem'' co chyba nie jest zgodne z kanonami polskiej polszczyzny? Oczywiście nie pisałem tego po to żeby kogoś hejtować po prostu trochę więcej wyrozumiałości dla świeżaka..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krugerrand napisał:

Podstawowa zasada: nigdy nie wierz kobiecie w to co mówi, bierz wszystko w dość gruby nawias.

@lxdead 3 to może być za mało, najlepiej niech pomnoży od razu przez 5 lub 10;)

Kobiety zaniżają ilość partnerów seksualnych.

No tak, zapomniałem że film wyszedł w innych czasach to i zasada pomnożenia przez 3 była wtedy bardziej relatywna aniżeli jest dzisiaj. Teraz to faktycznie z około 10, aż strach sie bać co będzie za kilka lat, niech ktoś opracuje jakiś wzór na to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sama ci powiedziała czego tak naprawdę oczekuje: "seksu bez zobowiązań" i to ty masz jej to powiedzieć - wtedy "będzie jej się podobać" a jakbyś się zaczął zakochiwać to by cię "olała".

Wyciągnij wnioski i tyle. Ciesz się, że nie zmarnowała ci miesięcy, które możesz zainwestować w lepiej rokującą inwestycję.

 

Na dobrą sprawę takim szybkim spławieniem zrobiłeś jej przysługę - teraz będzie ostrożniejsza w swoich zwierzeniach, ona też się czegoś nauczyła.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wrotycz napisał:

Przecież sama ci powiedziała czego tak naprawdę oczekuje: "seksu bez zobowiązań" i to ty masz jej to powiedzieć - wtedy "będzie jej się podobać" a jakbyś się zaczął zakochiwać to by cię "olała".

Wyciągnij wnioski i tyle. Ciesz się, że nie zmarnowała ci miesięcy, które możesz zainwestować w lepiej rokującą inwestycję.

 

Na dobrą sprawę takim szybkim spławieniem zrobiłeś jej przysługę - teraz będzie ostrożniejsza w swoich zwierzeniach, ona też się czegoś nauczyła.

 

Dzięki :) faktycznie nie patrzyłem na to w ten sposób - cenna uwaga ;). Jeśli chodzi o oczekiwania to nie mówiła o seksie bez zobowiązań tylko o silnej potrzebie związku. Nie wiem jakieś chyba dziwne zmiany nastrojów o tej niewiasty wyczuwam ;) Temat faktycznie zakończyłem. 

7 godzin temu, wrotycz napisał:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomności i nauki skomentuję:

3 hours ago, barbarjan said:

Jeśli chodzi o oczekiwania to nie mówiła o seksie bez zobowiązań tylko o silnej potrzebie związku.

Oczywiście, mówiła... a potem powiedziała, że "Poznała drugiego, na sympatii - ten od razu powiedział ,że nie szuka związku tylko seksu bez zobowiązań. Podobało jej się to (...)"

Wnioski nasuwają się same. Pamiętając o diamentowej (tak se nazwałem bo złota jest już zarezerwowana) zasadzie "kobiety mówią to co myślą a robią to co czują", masz odpowiedź czego naprawdę chciała. Te historie o romantycznej miłości i tak dalej to tylko fasada, za którą skrywało się coś zupełnie innego. Dojdziesz do tego samego wniosku jeśli przeczytasz swój własny post z dystansem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze posta. Laska sama Ci napisała czego oczekuje a Ty wyciągnąłeś zbyt daleko idące wnioski. Ty szukasz kobiety do spacerków, patrzenia sobie w oczy, gwiazdy a ona szuka kutasa nic wiecej. 

 

Oznajmiła Ci to od początku i tu jej duży plus. Czepiasz się fantazji każdy jakieś ma. Jaka widzisz różnicę w lasce porabianej przez dwóch gości na raz a taką którą porabia co chwilę ktoś? Ja żadnej. 

 

Od początku wiedziałeś w co wchodzisz, ona postawiła Ci jasno warunek ,, szukam sexu " wasze oczekiwania względem siebie są inne więc pozostaję to zakończyć :). 

 

Moja rada dla Ciebie: nie wierz kobietom w teksty typu ,, to były, to było dawno " i inne rzeczy. Traktuj to z dużym dystansem :)

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2018 o 11:46, barbarjan napisał:

Dzieli nas 100 km ale nie jest to żaden problem

Mi się czasami (autentycznie) nie chciało jechać na drugi koniec miasta, żeby sobie pobzykać, a gdzie dopiero 100km?? Panie, weź Pan, a paliwo, a amortyzacja auta, a czas? Eeeee szkoda czasu;) 

W dniu 8.03.2018 o 11:46, barbarjan napisał:

Podobało jej się to, bo miał swoje fantazje - zapytałem jakie

To mnie zawsze dziwi. Zauważyłem dwa typy mężczyzn:

1. Ten co zadaje takie pytania, dostaje odpowiedź i to go w jakiś sposób nakręca

oraz

2. Ten co dostaje odpowiedz i jednocześnie przeżywa szok, myśląc sobie, co za dziwka.

 

Skoro jesteś tym drugim typem( bo jesteś, prawda?), to nie pytaj więcej baby o takie rzeczy. Raz, że prawdy nigdy się nie dowiesz, a dwa szanuj swoje nerwy. No tak, czy nie? ;) 

W dniu 8.03.2018 o 12:30, barbarjan napisał:

Powiedziała mi, że jestem pierwszym facetem, któremu to powiedziała i miała łącznie 4 facetów...w tym dwóch na raz :D:D

Jak ja uwielbiam takie "smaczki". :) 

 

@AR2DI2

Sante Padre, nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.