Skocz do zawartości

Adam "Nergal" Darski śpiewa piosenkę na Dzień Kobiet, wymachując... penisem z przytwierdzonym Jezusem.


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.dziennikbaltycki.pl/wiadomosci/a/adam-nergal-darski-spiewa-piosenke-na-dzien-kobiet-wymachujac-penisem-obrazil-uczucia-religijne-artysta-znow-budzi-kontrowersje,12991460/

 

Negal na Dzień kobiet śpiewa wymachując penisem do, którego przytwierdzony jest Jezus Chrystus. Co o tym sądzicie? Jak dla mnie to mocno przesadził mimo, że nie jestem chrześcijaninem.

Nergal.png

 

Adam "Nergal" Darski, wokalista zespołu metalowego Behemoth po raz kolejny wzbudza kontrowersje. Tym razem burzę wywołał opublikowany na facebookowym fanpage'u artysty film, w którym ten - z okazji Dnia Kobiet - śpiewa piosenkę, wymachując przy tym... penisem, do którego przytwierdzony jest Jezus Chrystus.

 

Nagranie wywołało spore kontrowersje wśród komentujących i podzieliło internautów. Niektórzy byli rozbawieni - inni przeciwnie. Jeden z internautów stwierdził, m.in. (pisownia oryginalna): - Więcej szacunku do drugiego człowieka! To co zrobiłeś jest żenujące. Nikt nie ma prawa szydzić z jakichkolwiek uczuć religijnych! Usuń ten film, inaczej będziesz miał duże problemy!

 


Na ten wpis odpowiedział Nergal (pisownia oryginalna): "Jeśli to obraza Twoje uczucia religijne ... to pracuj nad sobą, żeby nic ich nie obrażało. Twój fundament tzw moralny jest najwyraźniej bardzo kruchy skoro zabawny filmik budzi w Tobie takie negatywne emocje. Praca nad sobą, terapia, zmiana wiary... bo może ta jest po prostu do d***(-red.)? Jest wiele możliwości. A poza tym penis to symbol miłości... jezus rzekomo tez. Wiec skąd to oburzenie koledzy katole-patrioci-PISowcy? Hm? Poza tym polecam skupić się na GENIALNYM wykonie wokalnym a nie na jakichś pierdołach. No i dobrego dnia kobiet". 

Adam Nergal Darski już w przeszłości miał problemy, w związku z rzekomą obrazą uczuć religijnych. Wówczas chodziło o podarcie Biblii. - To jest księga kłamstw, p... to g..., p... tę hipokryzję - powiedział muzyk podczas występu z 2007 roku, rwąc kartki, które następnie rozrzucił wśród publiczności. 

Zachowaniem i słowami Darskiego dotknięty poczuł się Ryszard Nowak, szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami oraz kilku posłów PiS. Działacz i politycy - jak sami przyznawali - na koncercie nie byli. Obejrzeli jednak umieszczone w internecie nagranie i złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. 


Muzyk został jednak w tej sprawie prawomocnie uniewinniony. 

 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Chamstwo i podłość, bezczelność i brak kultury.

Racja.

 

4 minuty temu, Gromisek napisał:

To jest niesmaczne, a wręcz obrzydliwe

Takich ludzi jak on rajcuje obrażanie cudzych symboli religijnych. Wiadomo "nie ważne co mówią, ważne aby gadali".

 

1 minutę temu, Tonieja napisał:

ma on coś z głową.

Mi się wydaje, ze to było zaplanowane. On wiedział co się wydarzy po tej akcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Mi się wydaje, ze to było zaplanowane. On wiedział co się wydarzy po tej akcji.

 Brak odzewu na takie zachowania. Po prostu nie zajmować się takimi idiotyzmami. 

W koncu by mu się znudziło, a tak wie, że cała Polska będzie mu podbijała fame.

Ile można kogoś szturchać palcem jeśli w ogóle nie reaguje ? W końcu sobie pójdzie.

Skończy jak John Lennon. 

 

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat siedzę w klimatach ciężkiego metalu death, grind, black ,znam setki kapel.

Jednak Behemoth zawsze był dla mnie pozerski (brzmieniowo odtwórczy) i odpychał mnie osobą Darskiego.

Facet inteligentny ale  ten fame mu odbił w dekiel. 

Za dużo lansu na ściankach, z Dodą elektrodą, zdjęć na pudelku. Za mało o jego twórczości.

Taki TVN nie interesuje jego muzyka tylko ataki na kościół, wiarę. 

Za mało muzyki za dużo lansu.

 

Jak będzie tak pajacował to dostanie w trąbę na ulicy jak Pieczyński.

 

Edytowane przez Maynard
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przytwierdzi symbole religijne z Bliskiego Wschodu i zaśpiewa piosenkę. Nergal - odwagi.

Jak dla mnie powinien być sądzony o obrazę uczuć religijnych. Miałby prawo się bronić. W islamie by nie miał.

 

@Maynard Co do muzyki -ja również. Wychowałem się na death ...

Edytowane przez Normalny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że od kilkunastu lat nie mam do czynienia z kościołem, nie towarzyszyły mi żadne uczucia negatywne ani pozytywne, oglądając to video na jego profilu.

 

Nie da się natomiast nie zauważyć setek komentarzy SJW pod filmem, gotowych poturbować wyżej wymienionego, bo obraził ich uczucia religijne. Sami przykładni katolicy. Ich Jezus na pewno byłby z nich dumny.

 

To tylko pokazuje, jak bardzo słaba jest ich wiara i jak bardzo są zmanipulowani przez swoich szamanów.

 

Jeśli ktoś Obywatelowi X pokazuje środkowy palec, a Obywatel X z tego powodu zaczyna się rzucać i chce atakować prowokatora, to problem jest u Obywatela X.

 

To jest fascynujące, jak takie krótkie nagranie potrafi połączyć tylu ludzi w nienawiści. Wg mnie wcale nie różnią się od muzułmanów i gdyby globalna narracja była odwrócona, to z pewnością nie mieliby oporów, aby wymierzyć samosąd, tak jak w przypadku Charlie Hebdo. 

 

Video się całkiem nieźle przyjęło wg mnie. Ponad 200 tysięcy wyświetleń, prawie 1500 udostępnień i jedynie około 230 reakcji negatywnych (nie licząc komentarzy).

 

Swoją drogą, jak bardzo szkodliwe społecznie jest takie jednominutowe video, o którym za miesiąc nikt nie będzie pamiętał, w porównaniu do tego, co codziennie odwalają DanielMagical, Rafonix, Rafatus i inni, których non-stop oglądają młodzi ludzie i czerpią z nich wzorce? Tam próżno szukać takiego ostracyzmu społecznego, a to właśnie ci wspaniali YouTuberzy doprowadzają do zidiocenia coraz większej liczby młodych ludzi, którzy za parę lat będą siłą (a raczej kulą u nogi) tego kraju. 

 

Gość śpiewający do Jezuso-fallusa jest nieszkodliwy, no ale oczywiście trzeba rozpętać gównoburzę, jakby nie wiadomo co zrobił.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny artysta chcący wpasować się w główny ściek medialny ( mediów w niemieckich rękach ) chciałbym zobaczyć jak targa Koran, obraża Mahometa ... wtedy powiedziałbym - facet ma jaja a tak - kolejny śmieszny para artysta chcący zaistnieć, który dla fejmu zrobi wszystko - co jest w ramach bezpieczne bo za zbezczeszczenie Koranu lub obrazę Mahometa lub innego świętego muzłman jest obligatoryjna czapa.

A za krzyż czy Biblię grozi oplucie przez katolików lub w skrajnym przypadku stawiennictwo w sądzie co i tak będzie odtrąbiono że zamykają performerą usta, że kolejny rak udowadniają jakim to nietolerancyjnym społeczeństwem jesteśmy. 

Nie ździwie się jak kiedy się przyzna że jest homo albo bi lub trans - tak żeby być bardziej na czasie.

 

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ważniak napisał:

Swoją drogą, jak bardzo szkodliwe społecznie jest takie jednominutowe video, o którym za miesiąc nikt nie będzie pamiętał, w porównaniu do tego, co codziennie odwalają DanielMagical, Rafonix, Rafatus i inni, których non-stop oglądają młodzi ludzie i czerpią z nich wzorce? Tam próżno szukać takiego ostracyzmu społecznego, a to właśnie ci wspaniali YouTuberzy doprowadzają do zidiocenia coraz większej liczby młodych ludzi, którzy za parę lat będą siłą (a raczej kulą u nogi) tego kraju.

Już są, to co obserwuje wśród młodego pokolenia 18-25 lat przyprawia mnie o mdłości, to są żywe trupy podłączeni do smartfonów, poziom idiotyzmu i takiej ludzkiej głupoty jest porażający, dlatego uważam że dramy na tym forum to jakieś nieporozumienie. Z jednej strony potężna wiedza zebrana przez wielu ludzi, druga strona to promowanie głupoty %)

Edytowane przez Themotha
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atakowanie chrześcijan jest tanie i łatwe. Wręcz jest na to przyzwolenie i moda, więc żaden to wyczyn. Szkoda tylko, że nabije mu to popularności.

 

W wypowiedzi odniósł się oczywiście do PiSu... a jakże by xD. Teraz jak obraził uczucia religijne tych ludzi oni się oburzą, pohejtują, zbojkotują parę jego koncertów a on będzie mógł zrobić z siebie męczennika na zachodzie i pewnie powie coś, że w Polsce katofaszyzm, brak demokracji i tolerancji dla wybitnych artystów ustanawiających nowe standardy (żenady) :D. Już dawno o nim zapomniałem ale jak widać się chłopak postarał w typowy dla siebie sposób bo nie spodziewałbym się po nim niczego więcej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha Z młodzieżą będzie tylko gorzej, biorąc pod uwagę uwstecznienie edukacji; wspomnianych YouTuberów (i ogólnie Internet); inżynierię społeczną ukierunkowaną na zniszczenie podstawowego środowiska rozwoju młodego człowieka, czyli rodziny; brak odpowiednich wzorców ze względu na destabilizację relacji damsko-męskich itd.

 

Co do tutejszego działu dram, to jest on potrzebny, aby budować traffic z Google. Im więcej będzie postów dot. tej patologii tutaj, tym więcej będzie hitów z Google przekierowujących na forum, choć nie będą to jakieś oszałamiające liczby, biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy to oglądają na YouTube'ie.

 

Osobiście uważam, że PR-owo to strzał w kolano i łatwy punkt do podśmiechujek niewtajemniczonych i/lub wrogów, ale to nie moja sprawa już.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna Olek! Czarny Olek!

Od walenia tych wszystkich towarów... A jak równo z ziemią.... 

 

 

Kuba W. z tvn zapytał go to z tym koranem. Odpowiedz (nie dosłowny cytat) Urodziłem się w Polsce i taka religię znam - coś w ten deseń.

 

 

Książka jego była spoko.

 

Ja mam to w chuju, a w zasadzie na jego końcu...  o spadło mi nawet z chuja.  

 

 

@Themotha nie potrzeba wirusa aby mieć epidemię Zombie, wystarczy telefon i jeszcze trzeba za niego płacić!!!

 

 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Nergal już raz wywinął się z podobnej prowokacji tak i teraz prawdopodobnie nie spotka go żadna kara. Takie mamy czasy- jeśli delikatnie i dowcipnie zasugerujesz na twitterze, że Pani Wellman jest ciut zbyt pulchna i może mieć z tego powodu problemy ze znalezieniem mężczyzny - to jest to wstrętna, chamska i obrzydliwa uraza delikatnych kobiecych uczuć, za co należy się kara w wysokości 500 tys. zł. Jeśli natomiast zrobisz to co zrobił właśnie Nergal - to jest to spontaniczny performance będący swobodną ekspresją niecodziennej wizji artystycznej- nie ma mowy o karze.

Edytowane przez KuruKuruKukurin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ważniak napisał:

Jako że od kilkunastu lat nie mam do czynienia z kościołem, nie towarzyszyły mi żadne uczucia negatywne ani pozytywne, oglądając to video na jego profilu.

To po co się wypowiadasz skoro nie masz żadnych uczuć,zwłaszcza ludzkich.

 

2 godziny temu, Ważniak napisał:

Nie da się natomiast nie zauważyć setek komentarzy SJW pod filmem, gotowych poturbować wyżej wymienionego, bo obraził ich uczucia religijne. Sami przykładni katolicy. Ich Jezus na pewno byłby z nich dumny.

Co ty możesz wiedzieć o wierze i katolikach skoro sam przyznajesz że gówno wiesz w tym temacie?

2 godziny temu, Ważniak napisał:

Jeśli ktoś Obywatelowi X pokazuje środkowy palec, a Obywatel X z tego powodu zaczyna się rzucać i chce atakować prowokatora, to problem jest u Obywatela X.

 

Jak bym ci powiedział że jestes głupim sku...rwysynem i gdybyś próbował sie bronć to wtedy powiem-coś z toba nie tak-to twój problem.Pasuje ci taka logika?

Niestety twoja wypowiedź wpisuje się w ten lewacki terror który próbuje zamknąć usta ludziom szantażując ich typowymi sformułowaniami: jesteś katolikiem,gdzie twoje miłosierdzie, masz kruche poczucie wiary itp.

Właśnie przez takich ludzi jak Nergal istnieje nienawiść na świecie.Sami ją wywołują , obrażają wszystkich a później skomlają jak potulne pieski o miłosierdzie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, firebird napisał:

To po co się wypowiadasz skoro nie masz żadnych uczuć,zwłaszcza ludzkich.

Po to jest forum, żeby móc się wypowiedzieć, więc nie rozumiem, po co się uruchamiasz.

7 minut temu, firebird napisał:

Co ty możesz wiedzieć o wierze i katolikach skoro sam przyznajesz że gówno wiesz w tym temacie?

LOL. Sofizmat rozszerzenia.

7 minut temu, firebird napisał:

Jak bym ci powiedział że jestes głupim sku...rwysynem i gdybyś próbował sie bronć to wtedy powiem-coś z toba nie tak-to twój problem.Pasuje ci taka logika?

Niestety twoja wypowiedź wpisuje się w ten lewacki terror który próbuje zamknąć usta ludziom szantażując ich typowymi sformułowaniami: jesteś katolikiem,gdzie twoje miłosierdzie, masz kruche poczucie wiary itp.

Właśnie przez takich ludzi jak Nergal istnieje nienawiść na świecie.Sami ją wywołują , obrażają wszystkich a później skomlają jak potulne pieski o miłosierdzie.

Masz prawo sobie o mnie myśleć, co tylko chcesz. Nie przejmuję się opinią anonima z Internetu i jeszcze to próbowanie zrobienia ze mnie lewaka. Kolejny sofizmat rozszerzenia. Good one. Zluzuj majty, to tylko forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besztanie Jezusa i symboli chrześcijańskich jest żałosne.

Co innego atakowanie i piętnowanie patologii w kościele katolickim - pedofilia, wielkie majątki, homoseksualizm,chorobliwy dewotyzm itd.

Tutaj byśmy poddali ocenie ludzi - słabych , zwyrodnialców,złych,butnych. Po co besztać symbole? Gdzie jest napisane , że Jezus nawoływał do wojen, mordowania, pedofilii, okradania?

 

Nergal uczepił się kościoła katolickiego a prawdziwym zagrożeniem jest dzisiaj radykalny muzułmanizm.

Tylko jakby podarł Koran to Mahmedy by mu na drugi dzień jajka odcięli, więc łatwo jest zaatakować "słabych" katolików.

 

Przypier... się , że kiedyś kościół palił kobiety na stosie - jaki to był zły , że trzeba pisać całe płyty o tym . Niech się przypierd... że Niemcy palili Żydami w piecach. Niech podetrze dupę flagą niemiecką. 

I ciekawe jaka by miał frekwencje w Europie na koncertach.

"Piekło to inni ludzie".

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@firebird a co z nastawianiem policzka? Pamietam, że trzeba nadstawić drugi? Nie dopierdalam się tylko pytam. Nie bronię @Ważniak bo drażni mnie tymi tekstami na początku z papa Smurf. Może jestem prosty i niedouczony. Ale napiełeś się jak paw. Ja kościół omijam szerokim łukiem lecz czasem muszę z powodów rodzinnych tam być. Nie mam zamiaru tez z nim walczyć. A bliżej mi do tzw prawej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.