Skocz do zawartości

Adam "Nergal" Darski śpiewa piosenkę na Dzień Kobiet, wymachując... penisem z przytwierdzonym Jezusem.


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrobi tego bo narazi się i to poważnie - bezszczeszczenie Koranu i obraża Mahometa kończy się w jeden sposób śmiercią z ręki każdego muzulmanina, który go napotka - bo to jego święty obowiązek. A tak co mu zrobią ? Darmową reklamę ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet pragnie uchodzić za nowoczesnego, liberalnego i tolerancyjnego. Skoro tak jest, to dlaczego zachowuje się w taki sposób? Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie na różne tematy, ale według mnie podstawą człowieka wykształconego, tolerancyjnego jest wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie. Tu nie chodzi o sprawdzanie wiary katolików, ale moim zdaniem jest czysta zagrywka medialna, aby biznes się kręcił. Facet dobrze wie, co robi, a jego tłumaczenia do mnie nie trafiają. W życiu bym czegoś takiego nie zrobił- zupełny brak empatii i kultury osobistej. Poza tym wrzucanie wszystkich do jednego wora jest śmieszne i niedorzeczne. Nie jestem Pisowcem ani katolem, a jednak nie podoba mi się takie zachowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wsensie.pl/polska/27592-dominik-tarczynski-bierze-sie-ostro-za-nergala-zapowiedzial-zlozenie-wniosku-do-prokuratora-generalnego-ministra-sprawiedliwosci

Dominik Tarczyński bierze się "ostro" za Nergala. Zapowiedział złożenie wniosku do Prokuratora Generalnego, Ministra Sprawiedliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.