Skocz do zawartości

"Jak zniszczyć mężczyznę?" - Niezbędnik nowoczesnej kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie,

 

Właśnie odkryłem nową książkę opublikowaną przez psycholożkę-feministkę pod tytułem "How to Destroy A Man Now (DAMN): A Handbook" . Książka nawiązuję do akcji Me Too i jest poradnikiem na temat tego jak zmanipulować a następnie zniszczyć faceta ( najczęściej majętnego) za pomocą oskarżeń o molestowanie seksualne. Książka jest napisana bezwzględnym i nienawistnym językiem, aż ciężko uwierzyć , że napisała ją kobieta. Przesyłam wam skan ostatniego rozdziału książki, abyście mogli zobaczyć to na własne oczy: https://imgur.com/a/ijWq3#yWXEjID 

 

Póki co, książka zbiera kiepskie noty na Amazonie, ale to wcale nie znaczy, że książka nie jest kupowana przez kobiety- owszem jest a ponaddto jest prawdopodobnie czytana z wypiekami na twarzy - przypomnijcie sobie jak było z filmem "50 twarzy Greya" . Wszystkie moje koleżanki nabijały się z tego filmu jeszcze przed jego premierą, a potem nie wiadomo skąd okazało się, że film pobił rekordy popularności w polskich kinach.

 

Źle się dzieje Panowie.... póki co na zachodzie, ale do Polski tego typu publikacje , przekazy w mediach ,TV, gazetach, pojawią się szybciej niż moglibyśmy się spodziewać.

 

Pozdrawiam,

Kuru

Edytowane przez KuruKuruKukurin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi czyta poradniki, ale nigdy nie wprowadza rad w życie :) 

 

I tak już laski dymają gości bez poradników. Może coś takiego w końcu wyzwoli w mężczyznach większą świadomość. Efekty takich publikacji naprawdę zaskakują. 

 

Psycholożka - feministka, cóż za ambitne połączenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem komenty na amerykańskim amazon odnośnie publikacji tej książki i stwierdzam, że panuje ogólne oburzenie. Jeden z recenzentów ocenił książkę jako kompletno dno i dodał, że " If you want to see why men are no longer interested in women this book gives you a clear and obvious clue"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem te fragmenty i w zasadzie... chwała tej kobiecie bo stwierdza fakty - kobiety zyskują ogromną przewagę bo dzisiaj, w codziennym życiu znacznie bardziej liczą się te emocjonalne umiejętności, psychiczna przebiegłość itd. Nawet zwalisty goryl ze swoimi silnymi pięściami nie ma szans bo to już się nie liczy. Wręcz nie można... nie ma sensu tego używać w sytuacji przemocy psychicznej ze strony kobiety (szantaż, zastraszanie, fałszywe oskarżenia itd.). Przeciętny facet nie ma szans rozpracować kobiecych gierek, nie ma szans bez odpowiedniej edukacji. Wiedza jaką promuje m.in. Pan Marek tak naprawdę powinna być wykładana młodzieńcom np. podczas edukacji seksualnej w szkołach. Bez tego przyszłe pokolenia po prostu polegną.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się dzieje, źle. Jestem ciekaw czy gdyby np. od jutra w polityce i na wysokich stanowiskach były TYLKO kobiety, dokładnie 100% to czy większość mężczyzn na świecie nie siedziałaby po kilku dniach za kratami. Nie zdziwiłbym się gdyby wprowadzano niesamowicie absurdalne prawa, gdzie kobieta może nawet zamordować mężczyznę bez żadnych konsekwencji bo ten np. powiedział cześć takim "erotycznym głosem" co sugerowałoby w jej babskiej łepetynce, że jest gwałcicielem i należy go zabić. 

 

Intuicja mi podpowiada, że to co się teraz dzieje skończy się mega rozlewem krwi. Albo kobiety zdobędą władzę i zaczną nas zabijać albo mężczyźni się wkurwią i odwrotnie. Ewentualnie muzułmanie wszystkich wyrżną i będzie spokój.

 

Generalnie, będzie ciekawie. Dobrze, że dużo o survivalu ostatnio na forum :) Jak kobiety zdobędą władzę absolutną to czas się zaszyć w lesie Panowie i żyć z dala od cywilizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, loszki rękoma białorycerstwa już robią "porządek". Tę wojnę może wygrać tylko nowy, barbarzyński porządek. Biali samce są niszczeni nie tyle psychicznie przez kobiety, ale przede wszystkim INSTYTUCJONALNIE. I ten aspekt powoduje większą frustrację, bo zdają sobie sprawę, że nikt za nimi się nie wstawi, ba białorycerze nawet dobiją.

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, self-aware napisał:

Intuicja mi podpowiada, że to co się teraz dzieje skończy się mega rozlewem krwi. Albo kobiety zdobędą władzę i zaczną nas zabijać albo mężczyźni się wkurwią i odwrotnie. Ewentualnie muzułmanie wszystkich wyrżną i będzie spokój.

Mam to głęboko w dupiu, kto by po mnie nie przyszedł, zabiorę ze sobą  ile dam radę, a mam czym.:P

18 minut temu, Perun82 napisał:

Tę wojnę może wygrać tylko nowy, barbarzyński porządek. Biali samce są niszczeni nie tyle psychicznie przez kobiety, ale przede wszystkim INSTYTUCJONALNIE. I ten aspekt powoduje większą frustrację, bo zdają sobie sprawę, że nikt za nimi się nie wstawi, ba białorycerze nawet dobiją.

Ale świadomość tego daje +100 do przeżycia, i +500 do siły, gramy dalej

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

Przeciętny facet nie ma szans rozpracować kobiecych gierek, nie ma szans bez odpowiedniej edukacji. Wiedza jaką promuje m.in. Pan Marek tak naprawdę powinna być wykładana młodzieńcom np. podczas edukacji seksualnej w szkołach. Bez tego przyszłe pokolenia po prostu polegną.

Niestety Matrix jest na tyle przebiegły, że do tego nie dopuści. To tak jakby sam sobie strzelił w kolano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda książka tak jak każdy ruch społeczny tworzy antyruch i antyksiążke, więc pewnie niedługo się takiej doczekamy. 

Matrix może nie chcieć dopuścić do wyniszczenia przyszłych pokoleń, ale zależy mu na ciągłym stanie gotowość do wojny. Historia pokazuje że nie raz wymknęło mu się to z pod kontroli i zakończyło krwawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.