Skocz do zawartości

Nie będzie Dnia Ojca


Rekomendowane odpowiedzi

Ech....

Widocznie w tym przedszkolu jest więcej ,,samotnych" matek niż normalnych rodzin.

Po co więc się męczyć z wstydem, że inne dzieci ojca mają, tylko jej nie, bo jej się "odwidziało"?

Lepiej w ogóle wszystko zabrać facetom.

 

Kobiety dążą do tego, aby one miały same przywileje, żeby ciągle otrzymywały prezenty, uznanie, większe prawa itd.

Wg. nich my mężczyźni, jesteśmy tylko do zapieprzania i skakania wokół księżniczek.

Zabierając jedno z nielicznych ,,męskich świąt" panie chcą nam przekazać, że my nie ,,zasługujemy" na jakiekolwiek uznanie.

Paniom żal cokolwiek dla nas zrobić czy kupić, wg. nich nam się nic nie należy! Tylko panie mają otrzymywać prezenty!

Zgnoić panów, i ich wychować na niewolników pań!

 

Przykład z wczoraj:

Wczoraj był DZIEŃ MĘŻCZYZN! 

W radiach, FB, i inne strony NIC O TYM NIE WSPOMNIAŁY! (może jedna - typowo męska strona BBC Top gear)

Panie także życzeń nikomu nie wysyłały....

 

Tak samo z dniem chłopaka - niby głośniejsze, ale panie dają tylko życzenia swoim chłopakom - najwyżej.

Nieraz w szkole była taka sytuacja, że w dzień kobiet każda pani dostawała prezent, a dzień chłopaka był przez panie ignorowany.

Nawet życzeń było im żal.

 

A w dzień kobiet?

Prawie jak Boże Narodzenie!

FB trąblił na lewo i prawo że dzień kobiet,

media, radia, biali rycerze ciągle życzenia i dupy lizanie paniom.

Playstation zrobiło materiał o ,,dzielnych" paniach i udostępniło darmowy motyw na PS4 z paniami.

McDonalds wywrócił swoje żółte M do góry nogami,

w Lotto rozdawali paniom kwiaty....

w sklepach promocje dla pań....

...pompowanie EGO pań level max.

a nie daj boże nic nie dać pani w ten dzień, to cię by zjadła.

 

Wyobraźcie sobie, że w dzień mężczyzn tak by promowano panów... już słyszę kwik feministek.

 

Pusty śmiech mnie ogarnia jak słyszę o równouprawnieniu! Seksizm level max.

Takie nierówności powodują, że zostają zaprogramowane w głowach przyszłych samców, że są nic nie warci, że mają tylko robić na swoje panie, które będą nimi gardziły.

Skutek? Zwiększona depresja i ilość samobójstw wśród panów.

Wynik? Starzejące się społeczeństwo bo panie mają EGO tak wysokie, żę będą szukały tylko modeli, a słabsi (bo programowani że są gorsi, bo mają ptaka między nogami) depresja, samobójstwo, samotność.

 

Takie święta tylko szkodzą. Bo promują nierówność.

Sprawdźmy ile świąt mają obie płcie:

Kobiety:

Dzień kobiet,

dzień babci,

dzień matki, 

walentynki.

+rocznice

+urodziny / imieniny - wielka impreza, cała rodzina

 

Faceci:

Dzień mężczyzn - bo nie obchodzone.

Dzień ojca - bo paniom ten dzień jest w niesmak.

dzień dziadka - jeszcze cudem obchodzony.

walentynki - więcej prezentów kupują panowie, panie uważają ze samo pokazanie się jest prezentem w samym sobie. (LOL).

dzień chłopaka bo tylko "wybrańcy" coś mogą dostać

+rocznice - panie nie kupują prezentów (a przynajmniej nie tak drogich)

+imieniny/urodziny - jeszcze obchodzone, ale w zasadzie mniej niż u pań.

 

Jestem za zlikwidowaniem tych komercyjnych świąt...

ale niestety nikt ich nie zlikwidują, bo gospodarki by padły.... :(

Ale świetnie pokazują, kto tu ,,tak naprawdę" rządzi, i pokazuje prawdziwą, chciwą stronę pań....

 

 

 

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dnia Dnia Mężczyzny to znajoma na fb wrzuciła coś takiego:

28870782_1623256927728021_42412895205840

+ "życzenia" z dopiskiem, żeby wasze życie nie było takie ciężkie czy coś w tym stylu.

 Dodatkowa z tego co wiem owa Pani pracą rąk w życiu nie skalała jeszcze, bo studentka w wielkim mieście na koszt rodziców ;>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fedde Owoc rozpieszczania i niczego nie wymagania wobec pań. Potem taka pani się śmieje że my zapieprzamy ,,bo jesteśmy głupi" a ona nie, bo wygrała loterię genetyczną "więc ja jestem taka mądra bo każdy chce mnie zatrudnić" a to,  że to raczej zasługa wyglądu niż wiedzy czy umiejętności to już nie rozumie.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Widocznie w tym przedszkolu jest więcej ,,samotnych" matek niż normalnych rodzin.

Po co więc się męczyć z wstydem, że inne dzieci ojca mają, tylko jej nie, bo jej się "odwidziało"?

Nie wiem ile było samotnych matek a ile tzw. pełnych rodzin.

Nie zawsze brak ojca jest spowodowany tym, że kobiecie się "odwidziało". Niektórzy odchodzą w sposób naturalny - choroba lub tragiczny - wypadek.

Takiemu 4 latkowi będzie wtedy przykro obchodzić dzień ojca bez ojca.

Z przyczyn organizacyjnych (ściągnięcie rodziców na uroczystość tylko raz) można te oba święta połączyć.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2018 o 01:54, Mr.Meursault napisał:

Czy ta logika powstrzymała również przed obchodami pozostałych dni, czy tylko ten ojca jest tak "uprzywilejowany"?

No a pochuj "dzień bankomatu"? :->

 

6 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

Przykład z wczoraj:

Wczoraj był DZIEŃ MĘŻCZYZN! 

W radiach, FB, i inne strony NIC O TYM NIE WSPOMNIAŁY! (może jedna - typowo męska strona BBC Top gear)

Panie także życzeń nikomu nie wysyłały...

 

Hehhe, bardzo interesujące spostrzeżenie mam na temat owych obchodów :-)

Otóż "aktualnie była" wyrazić raczyła zniesmaczenie brakiem życzeń ode mnie.

Skwitowałem to wzruszeniem ramion i komentarzem, że "to komunistyczne i seksistowskie święto, uprzedmiatawiające kobiety, więc nie mam powodu, aby ją obrażać składaniem życzeń. W końcu jestem feministą i jestem za pełnym równouprawnieniem płci, zwłaszcza kobiet".

Coś tam pomamrotała pod nosem (tytułuje się feministką, a mnie "wredną świnią szowinistyczną i mizoginem" - noszę to z dumą jak order chwały :-) ), niby że udając, że nie słyszy.

 

Oczywiście żadnych życzeń na dzień mężczyzn nie dostałem, natomiast demonstracyjnie zakupiła wagon słodyczy "dla kolegów na dzień mężczyzny".

Czyli że jednak zapalenie odbytu i foch :-)

 

 

Nagroda za trolla tygodnia idzie w moje ręce :-)

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.