Skocz do zawartości

Kobieta powinna trzymać kasę wg matrix'a


AdamPogadam

Rekomendowane odpowiedzi

Maja dwie córeczki, wychowywane na laydy i mamusia jak je tuli to one są tylko mamusi, a tata puszcza śmierdzące bąki tylko.... Jego żona ma w dodatku niepełno sprawnego brata jak zabraknie jej mamy to gdzie pójdzie brat? Wdepnął w niezłe gówno. Czasem jak wypije to ma odwagę powiedzieć jak jest... 

 

 

Ps. Ban na dupę tez jest... Poruchał jak starali sie o drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Beckenbauer napisał:

Od kobiety łatwiej jest tą kasę wyciągnąć, są bardziej podatne na reklamy i manipulacje sprzedawców. Taki łańcuch "pokarmowy" który sprawdza się dla większości społeczeństwa, przeciętna kobieta łatwo manipuluje przeciętnym facetem za pomocą dupy, firmy łatwiej manipulują kobietami za pomocą reklam, sławnych osób i wmawianiem ich że coś jest im niezbędne, a faceci pracują dla firm które im płacą za robotę.

Czy były jakieś badania odnoście posiadanych oszczędności z podziałem na płeć?

Założę się, że mężczyźni mają je xx razy wyższe.

Co za tym idzie łatwo udowodnić, że samice trwonią pieniądze, a więc "matrix" będzie popierał trzymanie rodzinnej kasy przez kobiety.

Po za tym mężczyzna z kasą to mężczyzna niezależny, mający swoje zdanie często nie zgodne z panującym wzorcem narzucanym przez aktualnie rządzących.

 

Podsumowując jest to jeden ze środków podtrzymujących status quo (czyli pewien stopień zniewolenia żonatej części tego świata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z artykułu:

Ogólnie kobiety zarabiają mniej od mężczyzn i rzadziej zajmują stanowiska menadżerskie. Nie da się również ukryć, że zawody, w których dominują kobiety są gorzej opłacane.
Nie bardzo rozumiem po co te apele w tego typu mediach. Niech sobie te panie zajmują stanowiska menadżerskie. Skoro mają predyspozycje i odpowiednie kwalifikacje. A rynek i tak wszystko zweryfikuje. U mnie w pracy jak laski zachodzą w ciążę to od razu zwolnienie lekarskie, bo niby ciąża zagrożona i potem dwa lata ich nie widać w robocie. Jak chcą więcej zarabiać to przecież niech wykonują roboty wysokościowe, niech będą spawaczami lub operatorami dźwigów lub innego ciężkiego sprzętu. Kto im k...a broni, po ch.j te apele.
 
Kiedy jeszcze byłem żonkosiem, też dawałem kasę na tzw. życie żonie (akurat nie całe moje zarobki). I to "życie" wyglądało tak, że po dwudziestym każdego miesiąca w lodówce nawet jajka nie było. A żonusia codziennie stołowała się na mieście, jarała drogie faje i na nic sobie nie żałowała. Oj głupi byłem. I do końca miesiąca żyłem za swoje. Takie to było ch....e życie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

OMG.
I to jest poważna gazeta?
Ludzie takie brednie czytają?
O ile większość mężczyzn ma w dupie to co jest pisane w gazetach,
To kobiety uwielbiają czytać czasopisma, gazety.
Wiele razy widziałem nawet stare babska czytające gazetę wyborczą w tramwaju. ?

Na szczęście ludzie mają takie coś jak internet :)
Czytałem komentarze poniżej artykułu i brzmią sensownie.
Ludzie nie są aż tacy głupi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.