Skocz do zawartości

Białorycerskie teksty piosenek


Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to bym tu mógł wymieniać... Feel, LemON, prawie wszystko z disco polo, Kwiatkowski, Ten pajac Liber co rapuje w duetach z laskami... Kurde w sumie gdzie nie sięgnę to piosenki o dupach albo miłości. Każdy tam na teledyskach zdycha, umiera, płacze...

Dobra wrzucę coś z ckliwych balladek. O ile Europe to mój all-time favorite zespół (oni nie mają prawie w ogóle słabych kawałków) to jednak zdarzają się takie paszkwile jak "Carrie" :P Jednak najbardziej białorycerski artysta? Ed Sheeran, bez wątpienia. Nie słuchać bez miski obok. 

 

 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat :) Brawo!!! też właśnie o tym miałem pisać.

 

To co się dzieje to masakra. Faceci się proszą w każdej piosence, aby kobieta łaskawie na nich chociaż spojrzała, błagają się, aby z nimi była itd itp... 

Na co Panie odpowiadają swoimi piosenkami tj spadaj, już nie jesteś mi do niczego potrzebny, nie dam Ci numeru telefonu itp. itd 

 

Te piosenki są i po polsku i w innych językach. 

 

Często słucham radia i aż uszy mi więdną jak słyszę jakie teksty piszą i śpiewają Panowie.

 

Nic dziwnego, że później chłopy są jacy są.

 

Pozdrawiam

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2018 o 22:35, Pozytywny napisał:

A co powiecie na to?

Jak to nie jest hymn białego rycerza to ja nie wiem co nim jest. Ale kawałek lubię :D

Słuchacie na własną odpowiedzialność!

 

"Ja słucham twoich rad, dla ciebie staram pozbyć się wad bo wokół ciebie kręci się cały mój świat."

 

Kawałek jest super muzycznie, bardzo go lubię.  A tekst, hmm... no... ekhm... znaczy... był to mój hymn jeszcze całkiem niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StonekZiemniaczany o jaaa! Dj Magik :D i to intro ze zbliżeniem na zapryszczone wary. Przypomniałeś mi dawne czasy (na razie podziękowania, bo limit reakcji na dzisiaj wyczerpany). Mam nadzieję, że wyszedł na prostą i dzisiaj przebiera w kobietach rapując jakieś seksistowskie teksty typu "mała lecisz na mój piniądz, ja na twoje wypukłości. Przez ciebie twardnieję, inne pękają z zazdrości".

 

Ze swojej strony dodaję:

The Zutons - Valerie (2006)

Koleś się zabujał prawdopodobnie w jakiejś borderce, która robi mu różne chore akcje. Zamiast ją olać czy się wkurzyć przejmuje się o jej losem. W odróżnieniu od typowych białorycerskich kawałków bardzo fajnie skomponowana nutka, wpada w ucho.

+ gratis wersja z Amy Winehouse, też spoko

 

 

Frankie Valli - Can't Take My Eyes Off You (1967)

Pod względem tekstu jest to obrzydliwa piosenka z minionej epoki. Kipiące przecenienie obiektu swojego uwielbienia i postawienie go na ołtarzyku: "jesteś taka cudowna a ja niegodzien na ciebie patrzeć. Powiedz tylko słowo...". Podręcznikowy przykład jak nie postępować z kobietami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moje ulubiene po procentach. Najgorsze jest to, że jak resztki zbroi jeszcze błyszczą, to czasami właśnie nachodzi taki moment, żeby słuchać tego bez opamiętania. Wizja miłości na wieki, hehe ;> 

 

Czemu ze wszystkich pragnień na świecie, wybrałem Ciebie? 

Gwiazda co w rzece wciąż sie przegląda też tego niewie? A ciekawe czy Braciasamcy wiedzą :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.