Skocz do zawartości

Dziś sobota 10.03.2018 - Dzień Mężczyzn


wojkr

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Ksanti napisał:

Założę się, że ogólnie mało która kobieta pamięta.

Papa Smerf zawsze powtarza, że każda kobieta dobrze pamięta o tym święcie.

 

A to, że większość postanawia je olać, jest jedynie informacją zwrotną dla facetów typu: "Patrzcie, frajerzy, dwa dni temu lataliście jak potulne pieski z prezencikami, a dzisiaj, gdy jest wasze święto, to my mamy je serdecznie w dupie i gardzimy nim, tak jak gardzimy wami".

 

Na Dzień Kobiet powinno się składać życzenia jedynie mamie i siostrze/siostrom, jeśli zasłużyły, bo one też sobie potrafią nieźle u człowieka przepierdolić.

 

Z wyrazami szacunku, 

Ważniak

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam żebym złożył jakiejkolwiek pani życzenia z okazji 8 marca. Jeśli przez roztargnienie mi się gdzieś wymsknęło (ale raczej nie), to przepraszam :D

Kwiatów też nie daję i nie kupuję, co najwyżej jako dekor do domu, bo sam lubię jak są. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ważniak napisał:

Na Dzień Kobiet powinno się składać życzenia jedynie mamie i siostrze/siostrom, jeśli zasłużyły, bo one też sobie potrafią nieźle u człowieka przepierdolić.

 

Jeśli zasłużyły. Piękne. Pamiętam jak kiedyś na dzień kobiet przynieśliśmy kwiaty tylko tym, które zorganizowały nam dzień chłopaka (to było w okolicy 2005 - więc jeszcze o dniu mężczyzny słabo było słychać, jeśli w ogóle). Część pań które ostentacyjnie olały dzień chłopaka, siedziała z fochem i musiała przełknąć "tę zniewagę".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rnext napisał:

Ja nie pamiętam żebym złożył jakiejkolwiek pani życzenia z okazji 8 marca. Jeśli przez roztargnienie mi się gdzieś wymsknęło (ale raczej nie), to przepraszam :D

Kwiatów też nie daję i nie kupuję, co najwyżej jako dekor do domu, bo sam lubię jak są. 

W biurze powiedziałem, ze w ramach życzeń świątecznych i w trosce o ich wagę, zjem ciasto które dostały od rycerzy. ?

Edytowane przez XYZ
?
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w pracy po rozdaniu kwiatków na Dzień Kobiet koleżanka zaczęła się zastanawiać, kiedy jest ten Dzień Mężczyzn. Ja na to, że niestety teraz na piedestale są kobiety, a o nas to mało kto w ogóle pamięta. Na to ona stwierdziła, że dziś kobiety są rozpieszczone, kiedyś żyły w cieniu mężczyzn, a teraz role się jakby odwróciły. Była to jedyna w naszym młodym zespole pani po 50-tce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa zdębiałem wczoraj. Moja (słusznie) była żona przysłała mi życzenia z okazji dnia mężczyzn. A nigdy przedtem tego nie robiła rzecz jasna.

I śmieszno i straszno :D Następny krok będzie: „misiu porozmawiajmy. a może byśmy tak znowu razem”? :D Jak myślicie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj był dzień mężczyzn, ale co z tego? Panie i tak go olały.

Skopiowane z tematu ,,Nie będzie Dnia Ojca"

 

W radiach, FB, i inne strony NIC O TYM NIE WSPOMNIAŁY! (może jedna - typowo męska strona BBC Top gear)

Panie także życzeń nikomu nie wysyłały....

 

Tak samo z dniem chłopaka - niby głośniejsze, ale panie dają tylko życzenia swoim chłopakom - najwyżej.

Nieraz w szkole była taka sytuacja, że w dzień kobiet każda pani dostawała prezent, a dzień chłopaka był przez panie ignorowany.

Nawet życzeń było im żal.

 

A w dzień kobiet?

Prawie jak Boże Narodzenie!

FB trąblił na lewo i prawo że dzień kobiet,

media, radia, biali rycerze ciągle życzenia i dupy lizanie paniom.

Playstation zrobiło materiał o ,,dzielnych" paniach i udostępniło darmowy motyw na PS4 z paniami.

McDonalds wywrócił swoje żółte M do góry nogami,

w Lotto rozdawali paniom kwiaty....

w sklepach promocje dla pań....

...pompowanie EGO pań level max.

a nie daj boże nic nie dać pani w ten dzień, to cię by zjadła.

 

Wyobraźcie sobie, że w dzień mężczyzn tak by promowano panów... już słyszę kwik feministek.

 

Pusty śmiech mnie ogarnia jak słyszę o równouprawnieniu! Seksizm level max.

Takie nierówności powodują, że zostają zaprogramowane w głowach przyszłych samców, że są nic nie warci, że mają tylko robić na swoje panie, które będą nimi gardziły.

Skutek? Zwiększona depresja i ilość samobójstw wśród panów.

Wynik? Starzejące się społeczeństwo bo panie mają EGO tak wysokie, żę będą szukały tylko modeli, a słabsi (bo programowani że są gorsi, bo mają ptaka między nogami) depresja, samobójstwo, samotność.

 

Takie święta tylko szkodzą. Bo promują nierówność.

Sprawdźmy ile świąt mają obie płcie:

Kobiety:

Dzień kobiet,

dzień babci,

dzień matki, 

walentynki.

+rocznice

+urodziny / imieniny - wielka impreza, cała rodzina

 

Faceci:

Dzień mężczyzn - bo nie obchodzone.

Dzień ojca - bo paniom ten dzień jest w niesmak.

dzień dziadka - jeszcze cudem obchodzony.

walentynki - więcej prezentów kupują panowie, panie uważają ze samo pokazanie się jest prezentem w samym sobie. (LOL).

dzień chłopaka bo tylko "wybrańcy" coś mogą dostać

+rocznice - panie nie kupują prezentów (a przynajmniej nie tak drogich)

+imieniny/urodziny - jeszcze obchodzone, ale w zasadzie mniej niż u pań.

 

Jestem za zlikwidowaniem tych komercyjnych świąt...

ale niestety nikt ich nie zlikwidują, bo gospodarki by padły.... :(

Ale świetnie pokazują, kto tu ,,tak naprawdę" rządzi, i pokazuje prawdziwą, chciwą stronę pań....

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.