Skocz do zawartości

Fałszywy kanał Radio Samiec na YT - informacja.


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję iż powstał fałszywy kanał Radio Samiec, który podszywa się pod zawieszony oryginalny kanał. 

 

Osoba prowadząca ten kanał używa logo oraz grafik podobnych do oryginalnego kanału i umieszcza wpisy na YT podając się za Marka. 

 

Osoba ta posługuje się również podobnym adresem e-mail, ta sama nazwa użytkownika, lecz inny serwis pocztowy.  

 

Kanał został dwa dni temu zgłoszony do YT, jednakże do tej pory nie został usunięty.

 

 

U3VRsZN.jpg

 

  • Zdziwiony 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mosze Red napisał:

Informuję iż powstał fałszywy kanał Radio Samiec, który podszywa się pod zawieszony oryginalny kanał. 

 

Osoba prowadząca ten kanał używa logo oraz grafik podobnych do oryginalnego kanału i umieszcza wpisy na YT podając się za Marka. 

 

Osoba ta posługuje się również podobnym adresem e-mail, ta sama nazwa użytkownika, lecz inny serwis pocztowy.  

 

Kanał został dwa dni temu zgłoszony do YT, jednakże do tej pory nie został usunięty.

 

 

U3VRsZN.jpg

 

Jak się ten kanał nazywa? 

 

Teraz, wojkr napisał:

Pytanie tylko po co ? ktoś chce zarobić czy narobić problemów ???

Zarobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red promował(a) i podpiął/eła ten temat
11 godzin temu, Qaikwow napisał:

Czy nie zarządza tym ta cała Anna J. co była tutaj kiedyś na forum, ale dostała bana? Pamiętam, że miała tutaj multikonta i miała gdzieś regulamin forum. Tak mi się przynajmniej coś kojarzy z tym.

Pomyśl, czy jakby Anka robiła przestępstwo za które można iść siedzieć, dawałaby swoje zdjęcie i swoje dane? A regulaminu nie łamała. Zresztą dziś wieczorem nagram o tym audycję.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest ta cała Anka? Bo wygląda to tak jakby urwała się z choinki lub nagle wyrosła z ziemi. No i czemu zamieścila swoje dane? Od kopa taka gruba akcja. A to już chwilę wisi. To wszystko jest jakieś dziwne. Przecież nikt tak nie robi na dzień dobry. Chyba, że rzeczywiście ma nierówno pod sufitem lub kryje się za tym jakaś mroczna historia :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mop zapowiadał zemstę może to on?  A może mop jest kombinerkami s.? Mensa mopa chyba podrabiana bo to dosyć ptymitywna zagrywka jak on w to maczał palce? Pytanie oczywiście nie twierdzenie.  Wczoraj to dostrzegłem i poinformowałem od razu Mosze Reda... 

Edytowane przez Jan Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti

 

Cytat

Kim jest ta cała Anka?

Ofiarą. Znasz hejtera, który łamie prawo i ujawnia swoje dane publicznie? 

 

Cytat

No i czemu zamieścila swoje dane?

Nic nie zamieszczała, nawet o tym nie wiedziała.

 

Cytat

Chyba, że rzeczywiście ma nierówno pod sufitem lub kryje się za tym jakaś mroczna historia :P

Tak, to będzie mroczna historia i będzie o niej dziś wieczorem. Wtedy powiem tyle, ile mogę o tym kto, kiedy, za co, po co - i co się tej osobie za to stanie.

 

51 minut temu, Jan Nowak napisał:

Mop zapowiadał zemstę może to on? 

Pan Adrian? Wątpię. Obiecywał DDOS, pobicie mnie przez bandytów, skompromitowanie mnie kwitami, brutalny gwałt na mojej mamie i seks oralny ze mną, ale stworzenia bloga Pani Ani nie obiecywał :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to współczuje tej dziewczynie. Całkiem ładna z buzi. Do tej pory nie wiedziałem co o tym wszystkim myśleć. Zwłaszcza, że padały różne sprzeczne informacje na jej temat. Łącznie z tym, że trolowała na forum. Ale fakt jest to sukinsyństwo co zrobiono. Oczerniono jej dobre imię. A teraz nawet sam kannister skasował linka na swoim blogu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@Ksanti

 

Ofiarą. Znasz hejtera, który łamie prawo i ujawnia swoje dane publicznie? 

 

Nic nie zamieszczała, nawet o tym nie wiedziała.

 

Tak, to będzie mroczna historia i będzie o niej dziś wieczorem. Wtedy powiem tyle, ile mogę o tym kto, kiedy, za co, po co - i co się tej osobie za to stanie.

 

Pan Adrian? Wątpię. Obiecywał DDOS, pobicie mnie przez bandytów, skompromitowanie mnie kwitami, brutalny gwałt na mojej mamie i seks oralny ze mną, ale stworzenia bloga Pani Ani nie obiecywał :>

Ty to masz farta do ludzi :D wszyscy ci grożą  tylko dlatego że nagrywasz na YT  :D  ta historia się robi coraz bardziej dziwna,mroczna i zakręcona najpierw (nie)sympatyczny pan z sympatycznym imieniem a potem.. Pan Hipis (bez obrazy dla nikogo)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.