Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podawajcie cechy które od razu skreślają osobę jako Waszego potencjalnego partnera/partnerki? 

W podpuktach ładnie, zgrabnie piszcie :D można troszkę sterotypowo, temat z przymrużeniem oka, proszę się nie denerwować i nie wchodzić w kłótnie gdy ktoś poda cechę którą posiadacie :* 

1. Długie włosy- bo to zupełnie nie moje klimaty, kojarzą mi się z wiecznymi marzycielami, wiecznie brzdąkającymi na gitarach:]

2. Typowe Sebixy- fura, komóra, dres i problemy 

3. Podstarzali gawędziarze erosomani :D

ii

więcej nie pamiętam, jak mi się przypomni nie omieszkam dopisać :] 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa Smerf zawsze powtarza, że no-go listę w przypadku partnerów mieć wypada.

 

Kolejność przypadkowa:

 

palaczki, pijaczki, ćpunki, karyniątka, brwi robione markerem, super-hiper-duper alternatywne z tunelami w uszach i kolczykami, gdzie się tylko da, laski robiące sobie zdjęcia z filtrami ze Snapchata, daddy issues, z brakami w uzębieniu, analfabetki (nie interesuje mnie jakieś tłumaczenie się dysleksją i dysortografią), absolwentki dyskotek, dzieciate, zamężne, zachłopaczone, z płaskoklaciem, z zezem, z za niskim/za wysokim głosem, z historią na mieście, noszące ciuchy w panterkę, wulgarne, z krótkimi włosami, starsze niż 30 lat, lewaczki, mające samych kolegów, tomboyki, otyłe, kolekcjonerki followersów na wszelkich social mediach, leniwe buły, atencjuszki, tępe jak but, samozwańcze gwiazdeczki, botoksiary, z pazurami dłuższymi niż mój fiut (it's not that "hard", tho :D), ponure, metalówy, dresiary, no i jeszcze raz otyłe.

 

Tak, tak, wiem.

 

Zdechnę sam.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak  

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo czyżbyś się zainspirowała? :P

To u mnie sporo tych cech będzie. Wymienie takie co mi przychodzą od razu do głowy.

 

Odrazu skreślam z listy dziewczyny:

- palaczki

- całe wytatuowane (dopuszcam małe dyskretne tatuaże max 2)

- zbyt wielkie tunele

- piercing na twarzy, wróć gdziekolwiek

- kilo tynku na twarzy (najlepiej, żeby prawie w ogóle nie musiała używać)

- tipsy, bleeh - nie wiem czemu ale brzydzi mnie to. Oczywiście paznokcie powinny być naturalne, jeśli się da to długie.

- brzydkie niezadbane stopy i dłonie

- smród z pipy, papy, pupy :P

- feministki

- punkówy!!!

- metalówy (zależy)

- jeśli laska chodzi w glanach

- chłopczyce

- dominatorki

- prostytutki/ puszczalskie

- dużo starsze

- nieznośny zapach ciała

- uzależnione od narkotyków

- psychicznie chore (np. borderline)

- więcej niż ok. 70kg (zależy od wzrostu i proporcji ciała)

- anorektyczki

- imprezowiczki

- co mają przyjaciół (męskich, wiadomo co to może oznaczać)

- z brzydkim głosem

- osiedlowe karyny

- atencjuszki

- matki

- żonate/ wdowy

- alkoholiczki

- idiotki

- córeczki tatusia (księżniczki)

- bez studiów 

- zbyt piegowate

- raczej rude

- muzułmanki

- bardzo niskie poniżej ok. 155cm

- wyższe ode mnie o głowę

- chodzące w tych wieśniakich klapkach z dziurkami (chyba wiecie o co chodzi?)

- ubierające skarpety do sandał (haha nie no to akurat żart)

- ubierające się zbyt wyzywająco

- wulgarne

- prostackie

- należące do jakiejś subkultury lub związane z jakąkolwiek ideologią (pranie mózgu)

- zbyt wierząca (religia)

- wymagająca ślubu

- nieogarnięta

- zbyt leniwa

- włosy krótsze niż do ramion

- lubiące "szmacenie" to może źle świadczyć

● ta lista chyba jeszcze z kilometr mogłaby się ciągnąć :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doemi

Zauważyłem w swoim życiu, że najwięcej wymagań mają bajkopisarze którzy swoje kontakty z kobietami przezywają w głowach, bo w realu ich nie mają. Konkretny facet nigdy ci nie da "spisu rzeczy nie do przyjęcia" bo wie, z doświadczenia, że jedne perfumy pachną dobrze na jednej kobiecie, a te same na innej źle.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2

Absolutnie nie bajkopisarze. Moje dwie eksie nie spełniały może jedynie 2-4 z tych podpunktów (tych mniej szkodliwych). 

 

@deomi

Hehe no co? Sam spełniam takie wymagania to wymagam :D Wszystkie podpunkty uważam za szkodliwe, więc najlepiej, żeby było tego jak najmniej. Czasem niektóre rzeczy da się nagiąć kosztem czegoś innego. Chociaż tego z papierosami to ni cholery bym nie popuścił. Ani reszty ekstremalnych podpunktów.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety, a co sądzicie o braku w uzębieniach? Na MT wybili mi górną dwójkę. Byłem tak zrozpaczony kombinerkami wyrwałem sobie kolejną górną dwójkę, a teraz jestem wściekły. Muszę powstawiać, ale zastanawiam się czy to aż tak bardzo odpychające? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha miałam nie pisać, ale że nie mogę spać to tak na szybko z przymrużeniem oka: :D

-typowy dres, cwaniak 

-przygłupi nieuk który nie ma żadnych perspektyw na przyszłość, ignorant, nieambitny leń

-chamski, niezrównoważony, złośliwy, mściwy, arogancki, wywyższający sie

-niski, zaniedbany, niemęski, życiowa pierdoła/ofiara

-żonaty namolny babiarz (podstarzały lovelas) -  szczególnie tacy na wyższych stanowiskach, którzy mają o sobie zawyżone mniemanie 

-hipsterzy, z piercingiem

To takie odrzucające jak dla mnie cechy, które od razu dyskwalifikują, wygląd starałam się pomijać, bo przekonałam sie że można poczuć chemie do osoby, która niekoniecznie idealnie odpowiada jakiemuś tam wzorowi. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, deomi napisał:

Podawajcie cechy które od razu skreślają osobę jako Waszego potencjalnego partnera/partnerki? 

 

10 minut temu, wojkr napisał:

Włosy bez, wzrost bez znaczenia znaczenia, szczupła, zadbana i wysportowana. Z zainteresowaniami wykraczającymi poza siebie samą i dobrze poukładaną głową. 

Rozumiem, że chcesz grubą, niezadbaną i leniwą? Bez zainteresowań i nierówno pod sufitem? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że samica bo zaczyna gierki słowne i łapanie za słówka...

Ale ok, tłumacze i objaśniam 

Włosy bez znaczenia, wzrost bez znaczenia - czyli na to nie zwracam uwagi ....reszta to już cech porzadane - niestety.

 ;):lol:

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.