Skocz do zawartości

Rewelacyjna dziewczyna?


Rekomendowane odpowiedzi

@Unhomme Kolega, nie będę cię czarował. Sam na pewno wiesz, że Francuzi mają kosmiczne mniemanie o sobie. Dodatkowo socjalnie między tobą a dziewczyną jest przepaść a kobiety to socjalne istoty. Samotność to dla nich mokry koszmar nocny. Szans na związek tam nie masz za dużo (daj ci panie, żebym się mylił). Na przelotną znajomość - jak najbardziej. Liczy się seks, emocje i spędzanie razem czasu w takiej relacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Tomko said:

Sam na pewno wiesz, że Francuzi mają kosmiczne mniemanie o sobie.

No tutaj nie do konca tak jest. Te ich mniemanie to jest takie na pokaz, a tak naprawde sa bardzo niepewni siebie i latwo jest ich "zaburzyc".

 

Z ta przepascia socjalna masz 100% racji. Nie warto na takim etapie w to wchodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Bracia za wszystkie bardzo cenne odpowiedzi.

 

Postanowilem, ze zostane z ta dziewczyna na stopie kolezenskiej. Na razie nie jestem w stanie konkurowac z jej masa znajomych na "fajnosc" i nie mam sily zeby jeszcze zapewniac jej emocje (praca, studia).

 

Zajme sie najpierw pomalu budowaniem jakiegos socjalu i dopiero wtedy bede mogl sie zabierac za jakies podboje.

 

Dzieki raz jeszcze, pozdrawiam !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unhomme Nie zrozumiałeś :) Nie powiedziałem "nie bierz się za nią" tylko powiedziałem, że nie masz większych szans na dłuższy związek z taką dziewczyną. Dodatkowo uwierz mi, że z dziewczynami, które mają wysoki i bujny social life (w sensie dużo znajomych, dużo podróży, dużo wszystkiego) upierdliwie się żyje w związku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Unhomme napisał:

Na razie nie jestem w stanie konkurowac z jej masa znajomych na "fajnosc" i nie mam sily zeby jeszcze zapewniac jej emocje (praca, studia).

 

A po chuj konkurować, bierzesz się za nią i się dobrze bawisz i uczysz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.