Skocz do zawartości

HejtStop pozywa Kelthuzzara za mowę nienawiści.


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu z Was znany jest youtuber, który gdzieś bodajże w listopadzie został zbanowany na youtube za krytykę feministek i feminizmu w swoich filmikach (jak również i atencyjnych karyn). Parę lat temu był oskarżony o mowę nienawiści w tej piosence (podam na końcu). Teraz poszło o filmik z roku 2017, gdzie ukazywał to, że wyższe cywilizacje muszą wypierać niższe. 

 

 

10 minut temu na fb napisał:

Quote

Zarzut prokuratury postawiony po donosie HejtStop dotyczy filmu "Stalowe Prawo Supremacji - Okcydent", gdzie rzekomo autor głosi wyższość cywilizacji zachodniej nad innymi (straszna zbrodnia!), i znieważa wyznawców islamu mianem 'dzikusów'.

Myślę, że zaorane.

 

 

28468244_1794495333934126_59981134815685

 

Piosenka, za którą został skazany wcześniej: 

https://www.youtube.com/watch?v=HW1wNRi6rDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi brutalnie i dość wulgarnie ale osobiście powiedzmy że w 80% się z nim zgadzam.

Podobno mamy wolność słowa i poglądów, jak widać nie do końca.

Jebane lewaki, puste łby nie wiedzą że pierwsi będą pod muslimskim nożem.

 

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

(Albert Einstein)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenię Kelthuza za erudycję, wiedzę jaką zawsze przekazywał, fajną muzykę i za to, że zna się na ludziach. Ale też nie będę tak do końca go bronił. Niestety jest za bardzo wulgarny i agresywny, przez co zawsze się w coś wpakuje, potem zdziwienie, że ma kłopoty z prawem, ale znowu gdzieś go zbanowano. No ale "Co mi daje raka" brakuje mi jak cholera. :( 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnąca atencji stuleja kompromitująca idee które głosi. Serio chcecie żeby wulgarny, bezrobotny nieudacznik mieszkający ze swoją mamą głosił w wielu kwestiach poglądy zbieżne z linią forum? Jeżeli chcemy być poważnie traktowani od takich ludzi trzeba się odcinać grubą kreską.

Edytowane przez Clarence Boddicker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 3/11/2018 at 10:46 PM, Enemy said:

No ale "Co mi daje raka" brakuje mi jak cholera. :( 

Mam wszystkie raki na dysku. Teraz próbowałem wstawić na chomikuj, ale przez wyjazdy poprzerywało wysyłanie. Jutro wyślę do końca i dam link. :)

 

On 3/12/2018 at 4:52 PM, Clarence Boddicker said:

Pragnąca atencji stuleja kompromitująca idee które głosi. Serio chcecie żeby wulgarny, bezrobotny nieudacznik mieszkający ze swoją mamą głosił w wielu kwestiach poglądy zbieżne z linią forum? Jeżeli chcemy być poważnie traktowani od takich ludzi trzeba się odcinać grubą kreską.

Bezrobotny nie jest. Co jakiś czas robi vloga na swojej grupie na fb i ostatnio na przykład opowiadał o problemie w firmie, w której pracuje, że ktoś robi bałagan w ubikacji. Na instagrama wstawia zdjęcie z pracy. Tak więc też daruj sobie nieprawdziwe oskarżanie. Jego ataki na jebawkę (grupa na fb "Jak będzie w akapie?"), czyli lewicowych libertarian jest całkowicie słuszna, bo są to ludzie wyrwani od rzeczywistości, dający sobie wejść na głowę babom i... No po prostu cuck'i. 

Gdzie głosi poglądy zbieżne z linią forum? Bo akurat jego film "Jak mężczyźni zbudowali cywilizację" albo "Edgy laski z wielkich miast" opisują słowo w słowo to, co opisywane jest na forum. 

Nie jestem jego adwokatem, ale gość mnie wiele nauczył. Zapewne mnie by tutaj nawet nie było, gdyby nie on. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.