Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo gadać.

 

 

+

 

https://www.google.pl/search?q=żona nicka vujicica&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjWxf_C1-TZAhWsBZoKHc9bC-8Q_AUICigB&biw=1366&bih=651#imgrc=_

 

Żona nie jest brzydka. W dodatku zadziwiające, że urodziły się zdrowe dzieci. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa Smerf zawsze powtarza, że są na tym świecie rzeczy, które się fizjonomom nie śniły.

 

Zaraz, zaraz... To chyba był Ferdek Kiepski.

 

Whateva.

 

Co do Nicka, znam jego historię i zawsze mi się poprawia humor, gdy oglądam reportaże o nim.

 

Podziwiam go i cieszę się, że jest szczęśliwy. Niech mu się wszystko układa jak najlepiej.

 

Choć czasami mnie łapie dół, że ja mam wszystko na swoim miejscu, a mimo to jestem jebanym przegrywem w porównaniu do niego, ale to na szczęście taki pozytywny dół. :D

 

I nie dziwi mnie też, że ma taką fajną żonkę.

 

W końcu jest bogaty, sławny, przystojny, zabawny, wygadany, inteligentny, przedsiębiorczy, ma dystans do siebie, szanowany, bije od niego pozytywna energia. 


Sam bym się koło niego zakręcił, gdybym był kobietą.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki drobny a taki wielki :) lubię gościa, czasami oglądam wywiady z nim, choć osobiście nie znam go, ale co tu dużo ukrywać, ma w sobie ''Boską moc'' tą który każdy z nas mężczyzn chciałby mieć. Coś pięknego. Co do żony, tak jak wspomniał @Ważniak gość jest inteligentny, uśmiechnięty, pewny siebie i najważniejsze bogaty i sławny. Wiele kobiet wbrew pozorom by mu dało.

Edytowane przez Themotha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam miłość. Hajs jest?-jest. Sława jest?-jest. Opinia prawie że świętej jest?-jest. Zresztą Marek w którejś audycji wspominał o ludziach którzy pracują np. w hospicjach. I tej ciemniejszej stronie ich natury. I co pcha ich do zajmowania się tymi słabszymi. Co do dzieci to na jego miejscu zrobiłbym badania DNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Wy się doszukujecie ? Założyli rodzinę, mają dzieci, są szcześliwi. Tyle w temacie. 

A co ją kierowało przy wyborze go na męża ? Każdy ma jakieś powody. Nawet jak poleciała sobie na kasę, slawę to jest gorsza od kobiety, która poleciała na osobowość, samczo-alfa charakter ? Przecież to wszystko jest to samo. Gratyfikacja, zaspokojenie potrzeb, moje, moje, moje, moje szczęście. 

Pozatym temat niesmaczny, bo to typowe obrabianie dupy, snucie przypuszczeń, dociekań - jakbym był na pudelku, papilocie.

PS. W sumie taki dział, a ja głupi tu piszę :/

Edytowane przez Metody
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przewyższa siłą psychiki i charyzmą 10x przeciętnego zdrowego fizycznie ze sprawnymi kończynami zjadacza chleba, (czego wielu nie dostrzega) co doskonale pozwoliło mu obrócić swoje kalectwo w olbrzymi ATUT, dzięki któremu zapełnia stadiony i zarabia na książkach, nagraniach i eventach pewnie w tej chwili miliony :) chapeau bas za to.

A kobieta na pewno czerpie z tego profity, takie czy inne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metody na samym początku pisałem że to forum składa się w większości z męskich ''bab'', że tak to określę. Ten temat jest podobny, snucie wizji, drugiego dna tylko po to aby jeszcze bardziej zatopić się w nienawiści. Ma swoje 5 minut i w pewni to wykorzystuje. Oprócz szmalu trzeba coś sobą reprezentować.

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet jest inteligentny ma charyzmę, dzięki pieniądzom świetnie funkcjonuje w życiu więc i jest odbierany inaczej.

Życie z nimi nie będzie traumą i poświęceniem więc kobieta mogła się zakochać, pomimo braku kończyn.

Myślę, że inne byłoby spojrzenie otoczenia na jego postać, gdyby był zdany na innych decyzyjnie i finansowo, uzależniony od dobrej woli innych, a on pomoc wynajmuje, nie potrzebuje łaski.

Kobieta jest młodziutka ma 24 lata i nie widać, aby się szczególnie zmuszała. Może jej w życiu właśnie tego potrzeba. Ma bezpieczeństwo, komfort i wspomnianą misję 

wrodzonej opiekunki.

Życie zweryfikuje czy się wspólnie zestarzeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick miał bardzo dobrych, kochających rodziców. Kiedy w rodzinie panuje wzajemne zrozumienie, czułość i wspomaganie nawet najsłabsi czy najmniej zdolni mogą osiągnąć pełnię rozwoju gdy mądrzy obejmują ich swą opieką. Kiedy człowiek jest pewien, że jest kochany, staje się sobą prawdziwie, gdyż odrzuca to co w nim zwierzęcego, lęk przed zagrożeniem, napięcie czujności, nieufność i podejrzliwość. Słuchałam kiedyś jednej z jego konferencji podczas której Nick powiedział, że czół się bardzo nieszczęśliwy z powodu swojego kalectwa, i ze zdziwieniem zauważył, że dużo bardziej od niego poturbowani przez los są ludzie, którzy pomimo idealnego wyglądu czy posiadania kończyn nie byli kochani. On na swoim starcie dostał prąd, który czyni go człowiekiem sukcesu, nie został skażony środowiskiem. Nie mamy tu do czynienia z tak często wyrobionym u ludzi instynktem podobnym zwierzęcemu, który sięga w głąb duszy, zatruwając ją strachem. Ma piękną, mądrą żonę, to szczęściarz i ona też, mając przy sobie kogoś tak pozytywnego i męskiego (męskość to nie tylko powłoka cielesna). Nie ma co spłycać.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.