Skocz do zawartości

Ważne dla was utwory w życiu.


TheFlorator

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Tomko napisał:

Nawet raz dwie najłatwiejsze laski w szkole przyszły do nas na siłownię gdy graliśmy w piwnicy i zaczęły się tam prężyć, ćwiczyć, wypinać a my nic. Takie czasy hehehehhehe

Achhhh Jak człowiek sobie przypomni te akcje hahahahaaa jak wtedy wąski miał światopogląd jak nie rozumiał kompletnie nic. Ile sam tego przerobiłem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator eee tam grubo, myślę, ze klasyka w tych latach więc zaczynamy :) :

 

.... rozgrzewka, piwnica obskurna  w niej prymitywna siłownia z Joe Weidr'em na ścianie i gołymi laskami z "Twojego Weekendu" hahhahahaaa jak zwykle wszyscy zaczynają od klaty - wyciskanie a w tle zaczyna lecieć Black Album.

 

 

 

Blind Guardiana też się nasłuchałem na siłowni bo jeden ziomek ich uwielbiał :)

 

 

 

...jak już ja dorwałem się do sprzętu to puszczałem coś z Iron Maiden:

 

 

 

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ważne utwory w moim życiu? Jest ich kilka, a mogę do nich na pewno zaliczyć takie kawałki, jak:

 

Listę rozpocznę od tego utworu. Dla niektórych może wydać się to dziwne, jednak uważam, iż każdy biały rycerz powinien kilka razy go przesłuchać, aby nauczyć się odpowiedniej postawy w stosunku do niektórych kobiet - mówię to o tych tzw. zadufanych w sobie gwiazdeczkach, ale nie tylko - zależnie od sytuacji oczywiście :D

 

 

Kolejne dwa utwory wiążą się z moją ciągłą walką z największym problemem (i tu już nie chodzi nawet o sam wygląd, ale o duże, wynikające z genetyki, ryzyko zawału):

 

 

 

Kolejne utwory wiążą się z moją patriotyczną postawą, zaszczepioną we mnie przez tatę:

 

 

I na koniec (chociaż to na pewno nie jest to na pewno definitywny koniec tejże listy) kilka utworów skądinąd w mojej opinii wielkiego rapera, o którego klasie świadczy relatywnie wąskie grono odbiorców, a którego teksty niosą głębokie przesłania. Pozwolę sobie wrzucić tylko te dla mnie najważniejsze, jednak uważam, iż cała twórczość tego człowieka jest czymś niesamowitym, a teksty jego niektórych utworów powinny być analizowane w szkołach na języku polskim:

 

 

 

A ten utwór idealnie obrazuje postawę większości dzisiejszego społeczeństwa w stosunku do naszego kraju:

 

Lista ta niewątpliwie jest dłuższa jednak nie jestem w tej chwili w stanie wykrzesać z pamięci wszystkich ważnych utworów, dodam jeszcze tylko jeden, który został przez moją podświadomość skojarzony z pierwszą moją wielką miłością połączoną z odrzuceniem (nie chodzi rzecz jasna o sam tekst ale o to, iż będąc w tamtym stanie słuchałem tego utworu, a więc naturalnie przypomina mi on tamten czas):

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.