Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Prywatny detektyw kontratakuje!

Polecane posty

Szanowni Państwo, uprzejmie "donoszę", że po emisji mojej audycji o Panu Pawle G., prywatnym detektywie z UK, mieliśmy (do tej pory) trzy reakcje.

Zacznijmy od audycji, oto ona:

Pierwsza reakcja emocjonalna Pana Pawła, podszywającego się pod Panią Anię:

ccRFGJR.jpg

Od razu oczywiście to zweryfikowałem, kontaktując się z Panią Anią na portalu facebook:

njYKk6j.jpg

Jak Państwo widzą, nie była to Pani Ania, a chuligan podszywający się pod Panią Anię.

-----------------------------------

Myślałem że odetchnę z ulgą, gdy moim zielonym (podobno ładnym) oczom, ukazał się meil wysłany na naszą forumową skrzynkę moderatorską. Pragnę zwrócić Państwa uwagę, że meil z którego pisze Pan Pawełek, jest praktycznie identyczny jak mój:

QDPM4tZ.jpg

Kilka oddechów, i kolejny meil Pana Pawełka. Ależ on szybko pisze! 

07kP8yR.jpg

Co dalej? Co Państwo proponują? FBI? CIA na podkarpaciu? Mossad? Czekam na kolejne groźby i egzekucję :>

A tu pewien meil od Pana Pawła:

dFFavUE.jpg

No i Pan Paweł twierdzi, że nie tylko nie jest sobą, ale i że załatwi z nim sprawę z chłopakami :>

75DsMWb.jpg

Riposta szczekająco miauczącej "grupy bojowej":

1oxfr7e.jpg

• Like 2
  • Haha 2
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 9

Osobiście, przeraża mnie jak czytam i widzę ile w niektórych ludziach jest nienawiści.

• Like 7

Czyli osoba która pracuje w UK na monitoringu, jest niestabilna emocjonalnie i wdaje się w jakieś kłótnie w internecie miałaby być ważną szychą w jakiś służbach? 

• Like 1

3 minuty temu, Beckenbauer napisał:

Czyli osoba która pracuje w UK na monitoringu, jest niestabilna emocjonalnie i wdaje się w jakieś kłótnie w internecie miałaby być ważną szychą w jakiś służbach? 

Prędzej o solidną koalicję :)  

Ja myślę, że jeśli już tacy ludzie chcą kłaść swoje brudne łapska na całej inicjatywie to jest to w pewnym sensie jest to miara sukcesu jaki niewątpliwie odniósł Pan Marek. Nic tylko pogratulować i życzyć szybkiego uporania się ze sprawą.

Jechać równo z kurwami.

Rozśmieszyło mnie zdanie:

Cytat

Za podpierdalanie na pały wiesz co jest...

Mniejszym drapieżnikiem zaczyna zajmować się sporo większy drapieżnik.
Więc mały zaczyna się ze strachu kurczyć i czasem rozpaczliwie kąsać.

O to chodzi? :>

Posłuchałem, poczytałem i jakoś mi się to w głowie nie mieści, co trzeba mieć w głowie ? - sprawa dla policji nie ma co czekać. 

Napisano (edytowany)

@Stulejman Wspaniały Czy widziałeś ten kanał Radio Hamiec, który jest w podobnych tego fejkowego? Gościu wrzuca jakieś filmy i obraża forum z użytkownikami. Ja go zgłosiłem, ale jak było w przypadku patryka2703 i kanałami, które po nim jechały to wiem, że youtube i tak nic nie zrobi. 

Edytowano przez Qaikwow

Bo to polityka Youtuba - jest na tym kasa - przymykamy oko, kanał zgodny z polityką platformy - przymykamy oko i koniec - podobnie robi Facebook czy Twitter, jak ci się nie podoba to nie oglądaj, albo podaj nas do sądu - wtedy zrobią z ciebie oszołoma i pieniacza.

Co do Radia Hamiec - gość mamrota jak by trzymał cały czas palec w nosie :D 

Napisano (edytowany)

@Stulejman Wspaniały Skwituję to następującym cytatem - "O wartości człowieka świadczy lista jego przyjaciół, o popularności - lista jego wrogów."

@Qaikwow Miałem właśnie wspomnieć tak jak i Ty, że jakiś zapuszczony patol z zachlaną mordą i w binoklach rowerowych - bawi się w hejtowanie forum, jego użytkowników oraz samego Stulejmana pod patologicznie brzmiącą nazwą kanału "Radio Hamiec".
Czyżby nowa moda na nabijanie fejmu przechlaną mordą i hejtem na innych? Czy ja nie nadążam po prostu za trendami na Youtube?
Może ten klaun "Hamiec" to kolega darzącego Cię niewątpliwą antypatią pana "byłego porucznika KGB" Pawła z Leeds?

Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi...

Edytowano przez Rick
  • Like 1

Żenada.

To jakiś lamus pisze.

Miałem to już dawno wrzucić,ale stary sklerotyk jestem i zapomniałem,  uważajcie na takie podpuchy na prv.

Cześć!

Jeżeli lubisz kobiety to zapraszam do mnie na http:----(link usunięty przez moderatora) tam zobaczysz mnie CAŁĄ!!!!! :)

Wybacz że PW, ale jestem jeszcze nieco skryta :P

• Like 1

Napisano (edytowany)

Następni już ewentualni "hejterzy" dobrze się zastanowią zanim zrobią cokolwiek bo będzie wiadomo, że za każdy czyn trzeba będzie odpowiedzieć i tutaj nic nie ujdzie płazem. Oczywiście Marka to teraz będzie kosztować masę czasu, pieniędzy, zaangażowania i nerwów. Niestety taka jest cena sukcesu w tym kraju.

Nie można już odpuścić ponieważ teraz w tych okolicznościach to jak pokazanie wszystkim: odpuszczam i można ze mnie sobie bezkarnie drwić albo .... nie ma ze mną miękkiej gry. Moim zdaniem Marka zmusili do tego hejterzy: jak widzę co robili to aż ciężko mi uwierzyć, że tyle wytrzymał.

Markowi życzę szybkiego załatwienia tych wszystkich spraw. Już raz proponowałem na Forum kiedyś utworzenie funduszu na cel walki (prawnicy i inne koszty) więc nie chcę się powtarzać tylko delikatnie sugeruję gdyby zaistniała taka potrzeba. Deklaruję sam wpłatę pierwszej kwoty.

Edytowano przez SennaRot
  • Like 7

59 minut temu, kryss napisał:

Żenada.

To jakiś lamus pisze.

Miałem to już dawno wrzucić,ale stary sklerotyk jestem i zapomniałem,  uważajcie na takie podpuchy na prv.

Cześć!

Jeżeli lubisz kobiety to zapraszam do mnie na Link usunięty przez moderator tam zobaczysz mnie CAŁĄ!!!!! :)

Wybacz że PW, ale jestem jeszcze nieco skryta :P

Dostałem to samo. 

Ja przezornie nie otwierałem, pewnie nie jesteśmy jedyni, gówniarskie podchody.

• Like 1

Oooo, ktoś się jawnie wsypał że mają zorganizowaną grupę przestępczą. Ale geniusze zbrodni :D

• Like 4

Powiem wam że lubię takie sytuacje - żadnych podchodów, zastraszania itd., prosta piłka - jest wojna, kto będzie mądrzejszy ten wygra. 

No i najważniejsze - te groźby sprawiły, że z miejsca wiedziałem że ten gość (to niekoniecznie Pawełek, ale może jego kumpel), jest cienkim leszczem. Żaden poważny człowiek by tak nie napisał gróźb. No i jaka grupa bojowa? Nie wiedziałem że mam jakąś grupę bojową, chyba że zaliczyć do niej Brajanka i Fionusię. 

• Like 2

Pewnie przekładają tu doświadczenia w śledzeniu niewiernych mężów i żon. Ciekawe czy w tym linku był jakiś wirus, czy tylko chodziło by dostać lokalizację. 

Na dodatek to mitoman, którego głównym źródłem wiedzy są pomówienia internetowe, a metodą szantaż i zastraszanie.

Nie masz pojęcia kim jestem, gdybyś miał, gdybyś się odważył w co wątpię, próbował byś mnie zastraszyć jak Marka.

Wysyłałbyś wiadomość na firmowego maila, podałbyś mój adres, rejestracje aut, numer telefonu, inicjały, wysłał moje zdjęcie, cokolwiek co sprawiłoby że uwierzę iż cokolwiek wiesz. Ten twój bełkot to zlepek internetowych teorii na mój temat. 

Ty wiesz co teraz będzie. Będzie sprawa w RP, będzie sprawa w UK, a tam się nie rozdrabniają, twoja twarz będzie widniała na stornie, twarze kolegów też, opisany sposób działania i policja będzie szukała innych potencjalnych ofiar, a ludzie się zaczną zgłaszać. 

Z racji tego iż zajmujesz się w swoim mieście monitoringiem, to firma, która ciebie zatrudnia będzie miała gigantyczne kłopoty i straty finansowe, ściągnął speców zrobią pełną kontrolę pracowników i sprzętu jak był wykorzystywany, czy zgodnie z polityką firmy, czy zgodnie z prawem. Czy wykorzystałeś stanowisko służbowe do popełniania przestępstw, wszystko będzie sprawdzone.

Odbiorą ci prawa wykonywania zawodu, pójdziesz do przytulnej celi np. z kolegami z Pakistanu, po odsiadce jeśli cię nie deportują to max na co będzie cię stać to praca na taśmie przy mrożonkach. 

Marek straci trochę kasy na książkach, a większość ludzi i tak kupi z szacunku do niego, nawet gdy łatwo będzie znaleźć "pirata". Odkuje się robiąc nowe produkty. 

Ja nawet nie poczuję tych paru groszy, a satysfakcję z tego iż staniesz przed sądem będę miał przeogromną. 

• Like 16

Słuchając wczorajszej audycji myślałem, że marek się zbytnio wygadał. Hejterzy mogliby w obronie użyć art.190 kk.
Ale pacząc po tych listach, to hejterzy bardziej przeginają.

* art.190 kk (groźby karalne)

@shinobi groźbą karalną jest zgłoszenie przestępstwa do prokuratury, no nie żartuj :D 

• Haha 1

kryss

Też dostałem takie cos na priv. Nie otwierałem. To wirus, tak?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.