Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Prywatny detektyw kontratakuje!

Polecane posty

Tia a najlepiej Pawełka z adwokatem - są najlepsze.

• Dzięki 1
  • Haha 3

Ten Pawełek to i adwokatem jest już chyba po terminie do spożycia :lol:.

Wróciłem, jeszcze żyję. Ale czułem na sobie spojrzenia wielu par oczu, i złowrogą obecność grup bojowych Pawełka, operujących na wschodzie Polski. Może hotdog z sosem czosnkowym ochronił mnie przed czarcią mocą?

• Dzięki 1
  • Haha 3

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

A tu starszy meil killera i hakera Etiopskich służb specjalnych, wklejam tutaj i na głównej stronie:

dFFavUE.jpg

Zasłona dymna... prawdziwa akcja się dzieje za dymem i... ścianą ;)  

• Like 1

9 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Może hotdog z sosem czosnkowym ochronił mnie przed czarcią mocą?

Pewnie zatruty :D 

Marek nie jedz świństwa

Teraz, wojkr napisał:

Cyngle już w drodze.

etiopia-mursi-m%C4%99%C5%BCczyzna-z-kara

kurwa ale wtopią się w tłum, przynajmniej nocą

Ponoć idą z buta....tzn na bosaka.

Zbójnik wysłannik przez taniego Rutkowskiego już po Ciebie idzie. 

Ps. Mówię o tym po prawej:
Podobny obraz

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

złowrogą obecność grup bojowych Pawełka

Zaraz złowrogą, chcieli Ci tylko samochód zatankować :D.

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Może hotdog z sosem czosnkowym ochronił mnie przed czarcią mocą?

Wszystko jest jasne, cierpi na alliumfobię, trochę jak wampiry :D.

Myślę, że to świetny materiał na audycję. Odtrącony przez piękną (domniemam) niewiastę, zakompleksiony furiat uzewnętrznia swój żal i smutek, atakując tego za którym bije serce niewiasty. 

Cóż, pajace i tyle. Podstawowa kwestia jeśli zamierzasz komuś coś zrobić to mu o tym nie mówisz, zwykłe groźby bez pokrycia.

• Like 1

9 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Boję się myśleć, co by się stało z Pawełkiem gdyby pracował w służbach i zrobił taką akcję publicznie.

Taaa :) W służbach :)

Dzien dobry. Jestem Paweł - oficer służb specjalnych w stopniu kapitana.

Chyba już pan to dostrzegł, gdyż rozmawiam z panem w kompletnym umundurowaniu galowym i przedłożyłem panu do wglądu moją letygimację :)

Pragniemy pana poinformować, iz właśnie zakończyliśmy w związku z panem sprawę operacyjnego sprawdzenia i od tej chwili będzie pan przedmiotem sprawy operacyjnego rozpracowania. To wszystko składa się na sprawe obiektową pod kryptonimem operacyjnym "Loszka".

Pozwoli szanowny pan, że założymy panu podsłuch, przeczytamy korespondencję, a o wynikach będziemy pana na bieżaco informować.

Ma pan jakichś przyjaciół ? Zatem poprosimy nazwiska - ich też będziemy sprawdzać

W końcu tajne służby muszą wszystko wiedziec :)

Nie mamy aktualnie rozległego budżetu na zatrudnianie tajnych współpracowników - dlatego też uznaliśmy, że wprost udamy się do pana i o wszystkim panu opowiemy. Niech i pan opowiada - może ktoś jeszcze nam coś powie :)

BTW:

Kiedyś w dawnych czasach netu krązył taki mail - "Uwaga wirus"

W treści było tak:

Jestesmy biednymi informatykami ze środkowej Afryki. Komputerów nie mamy. Stąd też na miarę naszych możliwości - stworzyliśmy wirusa, ktory działa całkowicie manualnie. Mamy do Ciebie uprzejmą prośbę:

1. Wyłącz komputer

2. Włącz komputer w trybie MS-DOS

3. Wpisz komendę format c:

4. Zatwierdź poprzez naciśniecie litery Y na klawiaturze.

5. Poczekaj na sformatowanie twardego dysku

6. Powkurwiaj się, że ci wszystkie dane wjebało

Wdzięczni informatycy z Afryki :)

Napisano (edytowany)

Szczęść Boże Moi Bracia!

Przez długi okres nie angażowałem się na forum. Jednak seria ostatnich zdarzeń, nazwana przez Marka "dramą" zachęciła mnie do wypowiedzi. Przyznam, że początkowo, słuchając audycji na YouTube, ignorowałem wszelkie wzmianki na temat hejterów. Zmagania Marka z prześladowcami, były dla mnie abstrakcyjnym dodatkiem. Może nawet gdzieś z tyłu głowy pojawiały się myśli, że dodatkiem wymyślonym. Wynikało to z małego zainteresowania sprawą z mojej strony, opierałem się na tym co usłyszałem w audycjach, nie dociekałem prawdy, za co teraz Serdecznie Przepraszam. Jednakże, usunięcie konta na youtube oraz niedawne wystąpienia pana Adriana Jana S. z Wrocławia, to ewidentne dowody na to, że nie ma tutaj mowy o jakimś upozorowaniu całego procederu.

Przechodząc do meritum mojego posta. Zastanawiam się, co kieruje tymi ludźmi. Naprawdę? Ryzykować więzieniem i de facto cywilnym samobójstwem, tylko po to, żeby komuś dopiec? Ja również przeżyłem w swoim życiu, można powiedzieć przemianę. W przeszłości chciwość i nienawiść, w małym stopniu ale jednak, miały na mnie wpływ. Mimo wszystko postawiłem na rozwój swojej kariery i umiejętności. Finansowo dość dobrze mi się powodzi, w porównaniu do tego co było kiedyś. Po jakimś czasie, dostrzegłem, że jakiekolwiek krzywdzenie i oszukiwanie ludzi, będzie dla mnie niekorzystne w przyszłości. Teraz jestem na takim etapie, że wolę nawet więcej się pomęczyć i mieć mniej pieniędzy, ale być w stu procentach czystym nie tylko w świetle prawa ale i dość restrykcyjnych zasad etycznych. Nie chodzi tutaj bynajmniej, tylko o religię czy to jak postrzegają mnie inni. Zrozumiałem, że etyka ma sens i nie jest tylko dla  "tchórzy", którzy boją się wychylić. Wręcz przeciwnie, to osoby nieuczciwe są bardzo krótkowzroczne, naiwne i tchórzliwe.

Podsumowując, zdecydowałem się napisać tego posta, ponieważ, cała sprawa z hejterami pokazuje, że bycie uczciwym, etycznym i nieskazitelnym jest lepsze niż bycie złoczyńcą. Dodatkowo, konieczny jest też brak bezinteresownego altruizmu. Oczywiście Marek sporo wycierpiał, nie wiadomo też w stu procentach jak sprawa się zakończy, bo pewne są tylko śmierć i podatki. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że sprawiedliwości stanie się zadość, a hejterzy zostaną ukarani. Pozdrawiam. Zostańcie z Bogiem!

Edytowano przez MałyRycerz
  • Like 3

Szanowni Państwo, ponieważ Pan Detektyw rozpaczliwymi meilami (cała noc...) usunął audycję o nim na vimeo, wstawiam ją na youtube:

21 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Szanowni Państwo, ponieważ Pan Detektyw rozpaczliwymi meilami (cała noc...) usunął audycję o nim na vimeo, wstawiam ją na youtube:

Poszedł sub i resztę zachęcam do tego samego :)

• Like 1

Nie łudźmy się, te konto zlikwidują bardzo szybko donosami. Ale chciałem żeby więcej ludzi się dowiedziało, co jest grane.

Uwaga! Pan Paweł nie złożył broni, a zaczął atakować:

1. Moje książki znalazły się (jak wcześniej obiecywał) na różnych serwerach za darmo. Na szczęście pół nocy z meilami po angielsku i je usunęli.

2. Zostałem oskarżony pośrednio o gwałt na Pani Ani, na blogu który rzekomo jest jej. Ania mało nie dostała zawału słysząc o tym, też jest przerażona działaniami stalkera. Jednak była na policji, udostępniła wszelkie jego dane i na szczęście w UK się nie pier... w tańcu i załatwiają takie sprawy szybko.

• Like 4

Powiem szczerze, że nie wiedziałem o co chodzi w tej całej akcji z pawełkiem, ale dzisiejsza audycja wszystko mi wyjaśniła. Se chłopaczyna strzelił w kolano. 

Nie strzelił, blog rzekomej Anki pewnie był zrobiony tak, żeby nie namierzyć autora. No ale namierzony jest w innych przestępstwach. Jego reakcja na moją audycję jest piramidalnie wręcz głupia - ja z Redem stracimy na książkach kilkanaście tysięcy, ale wszystko zwróci co do grosza.

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.