Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Prywatny detektyw kontratakuje!

Rekomendowane odpowiedzi

Geniuszu strategii, mistrzu hackingu, może blokuję ci konta zanim cokolwiek napiszesz, bo dostaję alert jak ktoś rejestruje się z 10 minute mail i/lub anonymous/ high anonymous proxy ;). Plus masz złe nawyki i powielasz schematy.

No ale niech ci będzie, jestem Markiem numer 4127, na tym forum wszyscy jesteśmy Markami. :D 

I4c2MHe.jpg

Zgłosiłeś sam siebie za abuse? :lol: Raczej nie, zwyczajnie skasowałeś blog po obsraniu zbroi, o czym świadczy komunikat po wejściu na stronę bloga, że jest skasowana przez autora(ów):

9QSgAKE.jpg

• Like 3
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Presja była za silna, złamałem się, jestem jeszcze w miarę młody, i nie chcę by operujące na podkarpaciu grupy specjalne obrzuciły mnie tortem z jadącego auta. Przyznam się. Przyznaję się do tego, że wszystkie konta na forum są moje co do jednego :>

Uff, co za ulga zrzucić te brzemię :>

• Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam, że fragmenty mnie zaciekawiły. Kiedy wyjdzie cała powieść? Czy jeśli wątek przeniesie się do GB będzie też w nim MI5?

Tom Clancy się chowa.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ten ktoś pisał? Że kogo ma? - ludzi z SPAT, Formoza, ABW, AW ...?

Znalezione obrazy dla zapytania załamka

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adolf informuje że ma wyjebane na to coś. Dawno temu przestałem się bawić gównem w piaskownicy.

• Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marek Kotoński i @Mosze Red - przyznajcie się, że ta cała akcja jest ustawiona, żeby zwiększyć zainteresowanie forum/książek (controversy creates cash), proszę Was. Bo jeśli to nie Wasza akcja to jestem w szoku. Siedzi se jakaś gościówa w Leeds z kolegami, pewnie popalają ziółka albo inne sterydy dożylnie wtryskują i od tego natłoku substancji tworzą jakąś drugą rzeczywistość, swój matriks, w którym są DUPĄ...wróć, GRUPĄ BOJOWĄ! Chcą rządzić, dzielić, rozdawać karty... no tak, CHCĄ. Jest jednak wieeelka różnica między CHCIEĆ, a MÓC.

A tak btw., Marek w jednej z audycji stwierdził, że możliwy potencjał zarobkowy forum to... 500KOA rocznie, tak (jeśli się mylę, poprawcie mnie) ? Dobra, załóżmy, że spoko siano. Jednak co te HAKJERY sobie myślą, że jeśli przejmą "władzę" nad forum to ludzie tutaj zostaną ? Jeśli się nie mylę to ludzie = wyświetlenia, wyświetlenia = reklamy, reklamy = hajs ? Że co, niby @Marek Kotoński odda im "władzę", będzie harował na forum, a oni sobie pierdzą w stołek i ściągają haracz z reklam/książek/cokolwiek innego ? Prawie jak te płatne ochrony co Pruszków i Wołomin organizowali dla lokali w Polsce w latach '90.

To musi być ustawka ^^ albo Ci krytycy Marka są bystrzy jak woda w kiblu.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten typek z Wrocławia też już ma po swoim żałosnym kanale: "To konto zostało zamknięte z powodu naruszenia Wytycznych dla społeczności YouTube."  

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kurt Rolson na pierwszy rzut oka wygląda to tak - gość zrozumiał moje gesty dyplomatyczne (niechęć do rozróby) za słabość i strach a swoją mądrość, i być może zdecydował że coś mu z tego przyjdzie jak mnie zastraszy, dorobi sobie "na frajerze". 

Ale mogło być też inaczej. Niemniej wszystko wyjdzie gdy zaczną się niebawem przesłuchania.

@Maynard ja do tego ręki nie przyłożyłem, ale to chyba nie ma znaczenia, on za wszystko oskarża mnie i ciągle powtarza że ma dowody i kwity na mnie - gdy o nie proszę, zaczyna pisać coś, czego nie rozumiem ja i inni. Ludzie nim manipulujący muszą mieć nieziemską bekę z tego, jak go wkręcili, a on zamiast to pojąć, to brnie coraz głębiej w bagno. 

Dla mnie to jest margines internetu, nie chcę o nim myśleć i się nim zajmować.

• Like 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten ktoś nawet pisać poprawnie nie umie i literki przestawia w niektórych słowach z nerwów, gdy jego paluszki stukają spocone o klawiaturę zostawiając odciski palców jednego z najgroźniejszych ludzi w UK a nawet i na świecie. Co ciekawe, jest on również mistrzem negocjacji albowiem dziwnie szybko złagodził i zmienił ton wypowiedzi, strach pomyśleć, co by było, gdyby weszli tu jego ludzie. Swoją drogą jeszcze to żądanie plakietki Grupa Bojowa zamiast @Adolf jest równie naiwne, co autor, który sądzi, że teraz, po tym obrażaniu, straszeniu i groźbach względem Marka i forum, ktoś pójdzie mu na rękę.

2 godziny temu, Kurt_Rolson napisał:

krytycy Marka są bystrzy jak woda w kiblu.

Woda w kiblu przy nich to Niagara :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marek Kotoński mam pytanie? czy wiadomo coś z tym kanałem Poznanski krzysztof? bo ja trochę posprawdzałem i prowadzi to do kolesia z łodzi.

Myślę, że jest chory lub ma coś z głową czy coś, ale lekarskich badań nie mam. To tylko spekulacje. 

Zakłada jakieś konta fałszywe.

Sprawdźcie sobie na youtube Tiger Bonzo, na fb Mateusz kupiec i wszystkie imiona pod kupiec bo to ten sam koleś itd itp no masakra jakaś i patologia itd. 

Może się mylę, ale warto to zbadać :) 

Pozdrawiam

• Haha 1
  • Zdziwiony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie można pomyśleć o propozycji Pawełka. Chłopaków z formozy dać do nie wiem, kulinariów? Gromowików do dram youtube, agentów CIA do pilnowania czatu a grupy bojowe operujące na wschodzie Polski, damy do sprawdzania błędów w postach. Nadal nie wierzę że ktoś mógł na poważnie to napisać :>

@Bronisław Nie wiadomo, gość nie reaguje na moje meile.

• Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja bardzo przepraszam że zupełnie nie w temacie , ale Leeds skojarzyło mi się od razu z moją ulubioną płytą The Who :D

Pan Pawełek pewnie nie zna :P

ps. jak tu "chodzi" bas i perkusja....B)

Edytowane przez APSS
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pawełku, idziemy po Ciebie z moją mocną ekipą operującą na Podkarpaciu:

• Like 2
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heehhe z Brajankiem nie ma żartów. Jest szkolony na mordercę od małego :) 

Ja bym, to widział tak:

GROM - wyłapywanie i likwidacja trolli na forum.

ABW - działania specjalne na forum, dział rezerwatu. Tam nie może być miękkiej gry :) 

Ale tak serio. Jednej rzeczy tylko nie rozumiem. W liście pojawiła się postać byłego użytkownika forum. O co chodzi z Brzytwą?  @Marek Kotoński?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie ciekawi czy @Marek Kotoński jest pierwszą, ekhem ekhem, "ofiarą" PAWCIA z DUPY BOJOWEJ. Bo może Pawełek odkrył internety dopiero, sądził, że niektórzy wierzą we wszystko co jest napisane na ekranie monitora i od razu wysyłają hajsy przez neta czy dają moda na forum. Taki sposób jak "na wnuczka", tylko trochę podrasowany, podawanie się za ABW, CIA, CSI, NCIS, Z Archiwum X...

Prawda jest taka, że gdyby ludzie ze służb specjalnych zainteresowali się forum (troszkę nie wiem po co, z całym szacunkiem, ale oni raczej biorą się za grube ryby, a BRACIASAMCY są w fazie rozwoju i JESZCZE nic od nich nie zależy) to nawet byśmy o nich nie wiedzieli, a na forum mieliby modów, adminów i Marka w garści. A tak tak nie jest... chyba ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Uwaga na próby włamania na konto dostałem wiadomość z forum: "Wykryliśmy 3 nieudanych prób logowania na twoje konto z Świdnica, Lower Silesia, 58-100, Polska." Prawdopodobnie ma to jakiś związek z tymi odgrażającymi się osobnikami 😂 Więc jakby coś było podejrzane na moim koncie to proszę zgłaszać do moderacji. Dodam tylko, że Świdnica leży ok. 40 km na pd-zach od Wrocławia.  Może warto było by się zainteresować tym ip jeśli użyto go bez niczego. 

Edytowane przez Jan Nowak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pier... to już tak odrealnione, że trudno w logiczny i poważny sposób do tego podejść :)

W tych mailach forum rośnie niemal do biznesu prawie tak wielkiego i lukratywnego jak Microsoft a grupa z Leeds to prawie Camorra. Taaa - "prawie" robi wielką różnicę.

Marek - olej sikiem prostym i nie poświęcaj nawet sekundy dłużej na szacownych geniuszy zbrodni. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.03.2018 o 21:40, giorgio napisał:

GROM - wyłapywanie i likwidacja trolli na forum.

ABW - działania specjalne na forum, dział rezerwatu. Tam nie może być miękkiej gry :) 

To już są istniejące, alternatywne oddziały detektywistyczne:

Grubi Romowie Onanizujący Matki

Ale Będzie Wycie

Mam Intelekt 6-latka (dlatego MI5 jest niżej)

Małe Obsrane Skrzaty, Anal Destroyers

Sorry, po imprezie jestem :D

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.03.2018 o 06:34, Jan Nowak napisał:

Uwaga na próby włamania na konto dostałem wiadomość z forum: "Wykryliśmy 3 nieudanych prób logowania na twoje konto z Świdnica, Lower Silesia, 58-100, Polska." Prawdopodobnie ma to jakiś związek z tymi odgrażającymi się osobnikami 😂 Więc jakby coś było podejrzane na moim koncie to proszę zgłaszać do moderacji. Dodam tylko, że Świdnica leży ok. 40 km na pd-zach od Wrocławia.  Może warto było by się zainteresować tym ip jeśli użyto go bez niczego. 

Również dostałem takiego, a dokładnie 3 maile z dokładnie tą samą treścią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi