Skocz do zawartości

Pierwsza zabawa


nijaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia :) 

Mam 19 lat 
W najbliższy weekend planuję odbyć swój pierwszy wypad do jakiegoś klubu w Warszawie (cel jest jasny ;)) Nigdy wcześniej nie byłem na żadnej imprezie i wydaję mi się że już najwyższy czas rozpocząć jakieś towarzyskie życie. 

Przeczytałem "Co z tymi kobietami", "Kobietopedia" i "Wyprawa po samcze runo", od kilku tygodni staram się pracować na sobą i wydaje mi się że zmierzam w dobrą stronę. 

Nie wiem czy piszę to w odpowiednim dziale (jeżeli nie to usunę post) 
Macie może jakie rady w kwestii tego jak poderwać tam dziewczynę ?? :D 
Może ktoś jest ze stolicy i podpowie gdzie się najlepiej wybrać ?? :D 
Pozdrawiam. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha widzę mam rówieśnika :D

Jeśli idziesz pierwszy raz do klubu to nie licz, że na 100% coś wyrwiesz. Jeśli masz smv chociaż 7/10 to jest szansa, że będą chętne panie dające znaki abyś podszedł, a jeśli chodzisz na siłownię to już w ogóle :D Oczywiście to, że podejdziesz, potańczysz nie oznacza, że wrócisz z nią do domu lub zdobędziesz kontakt. 

 

Generalnie nie napalaj się za mocno na te dziewczyny bo potem jak nic z tego nie będzie to tylko wpadniesz w dołek. 

 

Rozważałbym poznanie dziewczyn w codziennych sytuacjach typu sklep, ulica, boisko itp. W większych miastach jak Warszawa możesz mieć konkurencję i wybredne dziewczyny, ale jak pojedziesz do mniejszego miasta lub jakiejś wiochy to można mieć niezły fun :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nijaki Haha, to pamiętaj tylko o jednym

 

"Nie płacz chłopie, zwykła sprawa że Ci świnia nie dała.

Mało który chłop zalicza, po to są burdele"

 

 

 

 

I tak jak bracia Ci radzą - skoro to pierwszy raz to najpierw rekonesans - ogarnij miejsca i ich "gości" :P

Edytowane przez lxdead
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nijaki Jak się będziesz spinać na poznanie jakieś lalki, to nic z tego nie będzie. Masz iść i dobrze się bawić. Jak poznasz kogoś fajnego, to ok, jeśli nie, tragedii nie ma. 

Nie ma nic gorszego, niż pajacowanie kolesi, którzy chcą zaimponować jakieś panience na imprezie. Zapamiętaj to sobie :) 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie do serca radę Brata @Ragnar1777, twojego rówieśnika, który pięknie wypisał ci najważniejsze punkty. Jeśli tam idziesz tylko dla kobiet to musisz zmienić nastawienie, priorytety (co łatwe nie jest i potrwa jakiś czas). Raczej baw się tym, próbuj, zdobywaj doświadczenie i doceniaj siebie za każdą próbę - nawet tą nieudaną. W końcu to dopiero praktyki ale są bardzo ważne.

 

Jesteś na początku drogi ale masz taką przewagę, że inni faceci młodzi faceci nie mają styczności z tą wiedzą. Ja np. w twoim wieku musiałem sam kombinować i nawet jakbym miał do dyspozycji takie forum, książki i audycje to i tak bym pewnie nie wykorzystał :D.

Tak więc powodzenia i udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowany czas. Lepiej siedź i czytaj forum. Lepiej na tym wyjdziesz. A tak idziesz na misje bez narzędzi, bez karabinu. Potem wylądujesz w dziale : mądry mężczyzna po szkodzie albo rozwody

Albo założysz temat : ile wynoszą najmniejsze alimenty  :D

Edytowane przez Metody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PewnySiebie napisał:

Ja myślę, że ten użytkownik to troll.

takie pytanie + 19 lat i kilka razy z prostytutką?

o-rly-orly-oh-really-doprawdy-sowa-sniez

No tak, pisałem kiedyś o tym na na forum. Chodziłem do jednej prostytutki żeby zyskać pewność siebie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem 19 lat to byłem gołodupcem, na garnuszku i jak robiliśmy wypady ma panie ładne  to można nas było poznać po podpieraniu ścian słupów z piwerkiem. Z podrywu raczej nic nie było a kasa poszła w pizdu, tak się składa że modne miejsce jest dość drogie wejście, szatnia, alkohol. Proponował bym coś innego idź na kurs tańca w  to złota umiejętność i dobrze zainwestowany czas, salsa baciata lub co kto woli. Da Ci to pewność na parkiecie i przyda się na późniejsze życie nawet jak wszytko zapomnisz później dryg zostaje, ograniczy to wydawanie pieniędzy na panny lub ich zainteresowanie to nie działa i działać nie może. A jak umiesz wywijać i panie zobaczą że tańcujesz z ładnymi paniami to jesteś gość, a od bidy i może coś na kursie dopniesz ;) bo pań jest więcej czasem sie ładne zdarzą.         

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnuj się z alkoholem. Będziesz chciał coś walnąć na odwagę a skończy się, że zaczniesz bełkotać i będzie po podrywie.

 

Idź na luzie baw się obserwuj i jak dasz radę poczekaj to późnych godzin gdy laski będą miały w czubie ostro i zacznie się włączać mod desperatki, wtedy łatwo coś zaliczyć, ale pilnuj się aby o gwałt Ciebie nie oskarżyły.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nijaki Ok, przepraszam za podejrzliwość, ale i tak będę miał Cię na oku , bo tematy i pytania masz podejrzane :) .

Jakbyś to był Ty czasami Sławek, to mam turbinę do Fabii 1.4 na sprzedaż:

skoda-fabia.jpg

 

A jak nie jesteś Trollem to powiem Ci, tekstów o tym, że najłatwiej na disco zaliczyć panienkę nie słuchaj, bo u większości mężczyzn to wygląda jak @l_enny2 opisał :D.

Potem jak ktoś poznał kobietę w internecie lub sama go poderwała mówi Ci takie mądrości, oczywiście dodając, że on w klubie co tydzień miał inną laskę u Siebie w łóżku.

Prosta rada: wyluzuj.

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nijaki napisał:

Tak, wiele razy z prostytutką ;)

To poco ci problemy ?(balety)

Chyba, że lubisz wyzwania?

Domówki(taniej i prościej).

 

A dialog ĆWICZYŁEŚ? Masz jakieś opowieści DHV . Wizualizacje? Otwieracze?  Logistykę gdybyś  coś wytargał(wyrwał)? 

 

Plan awaryjny na nie(obliczone/przewidziane) zmienne w uwodzeniu?

 

@nijaki Braciszku! Opisz nam `Brachonom` jak zamierzasz wystroić piórka?

Jaki stereotyp wizerunku przywdziejesz?

Zapodaj o czym ciekawym możesz się wypowiedzieć??(tu o dziwo prawie dowolność wszelaka) bez polityki/kościoła/aborcji/złego stanu zdrowia/problemów finansowych/wojska.

 

Jaki masz` budget `na wyprawę i co chcesz osiągnąć?

 

Po baletach gdzie zaprosisz samiczkę?

 

Czy wiesz że na przykład całowanie to POKER Z SAMICĄ czyli ONA CIE SPRAWDZA!!!

 

Wal śmiało trochę się razem pośmiejemy i przynajmniej zaoszczędzisz obciachu.

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń:

 

- panny do klubów chodzą po atencję głównie. Lubią spławiać "frajerów" (czytaj spoko gości), żeby podbić sobie ego. Nie ma sensu się dołować takimi,

- dobry ubiór, świetne perfumy, ułożone włosy, uśmiech działa w klubie. Kiedyś chodziłem z nietypowym naszyjnikiem i miałem dużo rozmów zaczynających się od tego. Wymyśliłem jakąś głupią historyjkę i bajerowałem,

- ubierz się tak, żeby tańczyć bez pocenia się, bo później jest lipa, jak leci z ciebie :D

- warto rozbijać większe grupy dziewczyn, tańczące kółeczka (zawsze patrzyłem w oczy i wyciągałem rękę przy zapraszaniu do tańca, jak oleje mnie to tańczę dalej i się przesuwam stopniowo w inne miejsce, bez desperacji :D),

- dwa razy na kilka lat chodzenia po klubach miałem 100% sytuacje do bzykania i to zawsze w dziwnych okolicznościach, więc się nie nastawiaj zbyt mocno,

- idź do klubu, gdzie czujesz klimat, jest twoja muza, najlepiej z ziomkami, ale nie stój z kumplami za długo. 

- nie słuchaj kumpli, że jest zmuła, czy coś, twórz własny klimat w głowie :) 

- w tym dniu, kiedy wychodzisz do klubu idź do sklepu, pogadaj z panną za ladą, powiedz dzień dobry sąsiadce, po prostu pogadaj na luzie z jakimiś kobietami, to pomoże ci później, bo zyskasz flow :)

- nie szarżuj na początku, dobra godzina do wyrywania do 23 - 00, bo już panie dobrze podpite. 

- numery da się pozbierać, mnóstwo z klubów randkowałem. 

 

Pamiętaj, jak nie ta to inna :)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tornado napisał:

To poco ci problemy ?(balety)

Chyba, że lubisz wyzwania?

Domówki(taniej i prościej).

 

A dialog ĆWICZYŁEŚ? Masz jakieś opowieści DHV . Wizualizacje? Otwieracze?  Logistykę gdybyś  coś wytargał(wyrwał)? 

 

Plan awaryjny na nie(obliczone/przewidziane) zmienne w uwodzeniu?

 

Na domówkę nie pójdę bo nie mam przyjaciół więc i nie mam do kogo pójść.
Dialogu nie ćwiczyłem, myślałem że jakoś to pójdzie na żywioł. 
Nie mam jakiegoś dużego ciśnienia na zaliczenie tam dziewczyny, głównym powodem dla którego chciałem iść  to jakoś miałem wrażenie że tracę najlepsze lata życia na siedzenie w domu i czytaniu książek, oglądaniu seriali. W klasie ciągle opowiadają jak to się gdzieś nie  bawili i ile to dziewczyn nie zaliczyli...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nijaki napisał:

W klasie ciągle opowiadają jak to się gdzieś nie  bawili i ile to dziewczyn nie zaliczyli...

Hahaha, daj spokój kolego. :lol:

 

Sam swego czasu chodziłem regularnie na "balety" z kumplami. W szkole wysłuchiwałem ich przechwałek i opowieści o podrywie, a jak już doszło co do czego to tylko ja zaliczałem lizanka. Niestety mindset nie pozwalał mi wówczas na dalsze kroki :P

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.