Skocz do zawartości

Pierwsza zabawa


nijaki

Rekomendowane odpowiedzi

@nijaki Jak jesteś przystojny nawet nie będziesz musiał się prosić o to, żeby jakaś dziewczyna do Ciebie podeszła. W tańcu nie trzymaj łap przy sobie i pozwalaj sobie na trochę więcej. Najłatwiejszym cele są zadbane panie po 30.  Jak jesteś sam to możesz bardzo ułatwione zadanie, bo panie nie będą miały oporów Cię podrywać. Zawsze możesz dołączyć się do jakiejś grupki dziewczyn i grać pseudo - złego chłopaka i obracać je na parkiecie.

 

Nie przesadzaj z alkoholem, bo skoro to Twój pierwszy wypad najpierw zorientuj się ile wynosi dla Ciebie dawka graniczna, której przekroczenie spowoduje u Ciebie niekontrolowane zachowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nijaki napisał:

Na domówkę nie pójdę bo nie mam przyjaciół więc i nie mam do kogo pójść.
Dialogu nie ćwiczyłem, myślałem że jakoś to pójdzie na żywioł. 
Nie mam jakiegoś dużego ciśnienia na zaliczenie tam dziewczyny, głównym powodem dla którego chciałem iść  to jakoś miałem wrażenie że tracę najlepsze lata życia na siedzenie w domu i czytaniu książek, oglądaniu seriali. W klasie ciągle opowiadają jak to się gdzieś nie  bawili i ile to dziewczyn nie zaliczyli...

Spróbuj z tym tańcowaniem, to nie potrwa dzień czy dwa ale po pół roku już będzie dobrze. Pisałeś że do dziołchy chadzasz to kosztuje, lepiej zainwestować w siebie, na płatne uciechy przyjdzie czas. Spędzanie najlepszych lat życia na chodzeniu po klubach i piciu kwestia gustu ale to zmarnowane lata, nic ci nie dadzą a mogą dostarczyć kłopotu. Łatwo powiedzieć ale jak jesteś wyluzowany nie spinasz się dobrze bawisz to do tego nie potrzebujesz grama alkoholu. A w chwaleniu się kolegów jest na pewno  ziarno prawdy, te fantastyczne wymioty, do żółci, kac zjebanie. Lepiej zająć się nauką, sportem , tańcem, naucz się manualnych czynności ( jesteś młody poświęć wakacje zostań  pomocnikiem kafelkarza, malarza , hydraulika coś co da Ci fach w ręku bez względu na edukację szkolną)    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nijaki napisał:

Witajcie Bracia :) 

Mam 19 lat 
W najbliższy weekend planuję odbyć swój pierwszy wypad do jakiegoś klubu w Warszawie (cel jest jasny ;)) Nigdy wcześniej nie byłem na żadnej imprezie i wydaję mi się że już najwyższy czas rozpocząć jakieś towarzyskie życie. 

Przeczytałem "Co z tymi kobietami", "Kobietopedia" i "Wyprawa po samcze runo", od kilku tygodni staram się pracować na sobą i wydaje mi się że zmierzam w dobrą stronę. 

Nie wiem czy piszę to w odpowiednim dziale (jeżeli nie to usunę post) 
Macie może jakie rady w kwestii tego jak poderwać tam dziewczynę ?? :D 
Może ktoś jest ze stolicy i podpowie gdzie się najlepiej wybrać ?? :D 
Pozdrawiam. 

Życzę Ci młody człowieku takiego baletu po którym laski będą wydzwaniać do Ciebie przez kilka następnych dni. A to dlaczego? Bo jedną kobietkę dobrze obsłużyłeś i poszły rekomendację w obieg. Tego Ci życzę w życiu choć raz doświadczyć;) Fajne uczucie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mocny Wilk napisał:

Z tym kursem tańca to myślę dobry pomysł. Już kilka razy przewijał się na forum motyw jak bardzo jest to skuteczne. Sam mam chęć się wybrać, ale jak będzie lato. :P 

Właśnie teraz jest dobry moment, w lato jak z  Moim odchudzaniem może w kolejne, a tak na poważnie grupy początkujące sa mniej więcej na wiosnę, a w lato zależy gdzie mieszkasz może być o początkującą grupę ciężko. Ja też się wybieram żeby sobie odświeżyć   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Stingi said:

Bo jedną kobietkę dobrze obsłużyłeś i poszły rekomendację w obieg.

Gorzej jak się okaże że została zarażona condylomata acuminata i rozpowie w całej szkole.

Bo takie choróbsko może wylęgać sie i nawet pół roku a u prostytutki podłapać takie coś to tyle co splunąć.klykciny-konczyste002.jpg

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Les napisał:

Gorzej jak się okaże że została zarażona condylomata acuminata i rozpowie w całej szkole.

Bo takie choróbsko może wylegać sie i nawet pół roku a u prostytutki podłapać takie coś to tyle co splunąć.klykciny-konczyste002.jpg

Podstawowa zasada: myśl głową, używaj f....ta kiedy jest ku temu odpowiednia okazja. Nie czytaj każda nadążająca się okazja. Czasami trzeba odmówić dla własnego spokoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w wawie to idź spróbuj do Dekady na Milfa, przy Placu Zawiszy jak się dobrze ubierzesz, fryzurka na tip top, będziesz się prezentował jako przystojny młodzieniec i będziesz podchodził do niej na luzie bez spiny to jest na coś szansa :D.

A tak ogólnie zauważyłem, że w klubach w wawie musisz mieć smv ( jest to dość subiektywny wskaźnik)  o 2 oczka wyżej mniej więcej niż w pozostałych częściach kraju, aby coś więcej podziałać z niewiastą tej samej urody, jej odpowiedniczki w skali smv. 

W stolycy dziewczęta z przedziału 18 - 30 mają ego wywalone w kosmos, ogólnie jest ciężej.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, Stingi said:

Skąd on bierze takie zdjęcia, heh. Obrzydliwe.

Normalne zdjęcie poglądowe dla studentów. Takie kalafiory można na ptaszku wyhodować również po wizycie u prostytutki, czasem bywaja naprawdę ogromne...( kalafiory, nie prostytutki:D). To się leczy nawet pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Les napisał:

Normalne zdjęcie poglądowe dla studentów. Takie kalafiory można na ptaszku wyhodować również po wizycie u prostytutki, czasem bywaja naprawdę ogromne...

Jakim cudem, skoro guma na fiucie w odwiedzinach u prostytutki to "must have"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, koksownik said:

Jakim cudem, skoro guma na fiucie w odwiedzinach u prostytutki to "must have"?

Bardzo prosto, wirus który tworzy kalafiora, przenosi się za pomocą kontaktu skin-to-skin. To znaczy że wystarczy dotyk podstawy penisa , tam gdzie nie ma prezerwatywy do żeńskich narządów . Wirus HIV przenosi sie przez sluz, natomiast nasz warzywny bohater również przez skórę ;)

 

Genital ulcer diseases include genital herpes, syphilis, and chancroid. These diseases are transmitted primarily through “skin-to-skin” contact from sores/ulcers or infected skin that looks normal. HPV infections are transmitted through contact with infected genital skin or mucosal surfaces/secretions. Genital ulcer diseases and HPV infection can occur in male or female genital areas that are covered (protected by the condom) as well as those areas that are not.

Edytowane przez Les
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

ale jak pojedziesz do mniejszego miasta lub jakiejś wiochy to można mieć niezły fun

No cóż trochę prawdy w tym jest, ale nikt nie mówi o czyhających zagrożeniach.

Być może wyrwiesz jakąś pannę szwbciej i łatwiej, ale takowoż szybciej i łatwiej distaniesz po mordzie od tubylców, którym wszedłeś na teren.

I dostaniesz nie tylko za to że przyjechałeś im wyrywać laski ale za to że wogóle ośmieliłeś się wejść na teren.

Nie pytajcie z kąd wiem.

Być może teraz się coś trochę ucywilizowało w tym temacie, ale 20 roków temu tak to właśnie wyglądało.

Zapoznałem się z taką sytuacją z 3 stron,  byłem bity, należałem do grupy bijących i byłem świadkiem takich wydarzeń.

 

Z punktu widzenia czasu chodził bym zamiejscowo i za pierwszym razem nie próbował bym nic wyrwać. Weź jednego drinka na cały wieczór, siedź i obserwuj schematy zachwań. Jak Ci to pomoże to żeby nie mieć ciśnienia to spuść z krzyża przed imprezą. Panny same wyczują że się nimi nie interesujesz i będzie reakcja zwrotna w postaci zainteresowania tobą.

@Tornado dobrze prawi miej rozkminiony dialog, żebyś się nie jąkał jak już przyjdzie co do czego.

Powodzenia.

I daj znać jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łabędź wiem co masz na myśli. Domyślam się, że jesteś w wieku mojego wujka /rodziców lub ewentualnie trochę młodszy:rolleyes: 

 

Wujek mi opowiadał gdy jeździł na wieś z chłopakami popić wóde z miejscowymi i podrywać miejscowe. Oczywiście wiadomo jak to się kończyło :D Jednego dnia chleja, a następnego leją bo siostra kolegi ze wsi dobierała się do spodni wujasa. Poobijali sobie mordy i następnie znowu zaczęli chlać na zgodzę. No z kolei znowu siostra z koleżankami dobierała się do wujasa i ekipy, więc znowu były bójki i tak w kółko :lol:

 

Aktualnie myślę, że to zależy od wsi. W niektórych jest straszna patola, a w jeszcze innych ludzie są raczej spokojni, a chłopacy to takie grzeczne lamusy, no i oczywiście dziewczyny 'niewinnie kokietujące' ;) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.