Skocz do zawartości

Eutanazja dla osób obłożnie chorych


Rekomendowane odpowiedzi

@deomi masz rację. Znoszą bo nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Nie zastanawiają się nad tym, nie szukają. Dla mnie też to wszystko jest bez sensu i zadziwia mnie to, że ludzie myślą wszyscy tak samo. Wszyscy rodzimy się i umieramy tak samo. Gdzie tu wolna wola? Wszystko mamy wmówione.

Dlatego ja bym chciała poddać się jakiejś hipnozie i wrócić do swoich pierwszych myśli. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Ja mam prostą metodę. Nie rozkminiam na codzień bo to nie ma sensu i nie mam czasu ani ochoty.

Jak mam rozkminę egzystencjonalną, wrzucam ostatnio na forum i niech się inni męczą, prężą i pocą a ja obserwuję i czasami coś wtrącę :)

 

Dobra, a teraz o istotniejszych rzeczach, o co chodzi z tym autkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego eutanazja powinna być dozwolona  tylko dla osób śmiertelnie chorych, cierpiący - ale w pełni swiadomych, tak by uniknąć sytuacji że ktoś się pozbędzie niewygodnego będacego  obciążeniem  wójka, babci, meża, żony ....

Edytowane przez wojkr
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.