Skocz do zawartości

Facet nie chce się ze mną kochać co powinnam zrobić?


Iness

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Piszę tutaj bo chciałabym żeby jakiś facet doradził mi z męskiego puntu widzenia, a że sprawa dotyczy spraw intymnych  i nie bardzo mam się kogo doradzić w takiej sprawie w realu, postanowiłam zapytać tutaj.

Tak naprawdę to sama już nie wiem co robić smutas.gif Jestem z facetem kilka ładnych lat, planujemy śub.
Przez ostatnie lata było miedzy nami dobrze, ale od roku się popsulo bo on przestal miec ochote na seks ze mna. Niby czasem sie kochamy, ale rzadko i to jest takie jakby przymuszone z jego strony, nawet jesli on inicjuje tez seks to nie widze w tym takiej namietnosci jak byla wczesniej .
Rozmawialam z nim o tym i powiedzial, ze przyczyna jest taka, ze wczesniej ja nie mialam ochoty ( bo kiedys przez kilka miesięcy miałam taki czas)  i do tego nie chciałam pewnych rzeczy w seksie, które chciał on  i to jest tego konsekwencja i on nie wie kiedy sie to zmieni, ze dla niego teraz seks ma znaczenie tylko dla prokreacji-on bardzo chce mieć dziecko.
Nie musze mowic, ze chociaz w zwiazku nie tylko seks jest dla mnie wazny to czuje sie z tym zle i malo atrakcyjnie. Szczerze mowiac kusi mnie zeby go zdradzic bo mam takiego kandydata, ktory mi to otwarcie proponuje, poki co jestem wierna, ale nie wiem ile tak jeszcze dam rade chociaż nie chcę go zdradzać ani się z nim rozstawać.
Pomimo, ze faceci ogladaja sie za mna to czuje sie nieatrakcyjna, wlasnie przez to,ze wlasny facet przestal miec na mnie ochote.
Nie przytylam, nie zaniedbalam sie, jestem mloda bo mam 28 lat, wiec nie wiem o co chodzi.. Zastanawiam się czy jest sens nadal z nim byc?
Najgorsze, ze czuje sie czasem bardziej jak jego kolezanka niz kobieta. Owszem jest czuly ,ale namietnosc od roku kuleje, a ja sobie nie wybrazam calego zycia bez niej.

Co najgorsze dowiedziałam się też ,że mnie zdradzał, ale podobno to zakończył, więc postanowiłam mu to wybaczyć- może niesłusznie?

Jaka waszym zdaniem  może być tego przyczyna, czy wydaje się wam, że rzeczywiście to, że kiedyś ja miałam małą ochotę przez pare miesięcy? Jeśli tak to da się coś jeszcze zrobić żeby to odkręcić? Powinnam go namawiać na seks, czy może wręcz przeciwnie?

Edytowane przez Iness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już brakuje konceptu żeby cokolwiek odpowiedzieć. Podobne tematy już się tutaj przewijały x razy. Powiem tak, bardzo schematyczna historia, gdzie samica czuje się pokrzywdzona bo samiec albo jest za miły albo za mało daje od siebie. Zadam Ci tylko jedno pytanie od siebie...Zastanawiałaś się może czy przypadkiem nie za bardzo "księżniczkowałaś" w związku? Dawałaś tyle samo od siebie co on Tobie? 

25 minut temu, Iness napisał:

Zastanawiam się czy jest sens nadal z nim byc?

giphy.gif

Eh... następna... to już się robi nudne. 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq- nie zmieniłam się na niekorzyść, wręcz schudłam i mam obiektywnie większe powodzenie niż wtedy kiedy w naszym seksie było wszystko ok, poza tym on sam mi powtarza ciagle ,że ładnie wyglądam, więc nie wiem... Ale może faktycznie przestałam się mu podobać, nie wiem co mu tam w głowie siedzi

Edytowane przez Iness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iness A czy twoje zachowanie w stosunku do niego było równie nienaganne jak Twój wygląd? Czy było coś w twoim zachowaniu, co by wkurzało Ciebie samą jakby inni się tak zachowywali wobec Ciebie? :) Czasem warto tak się zastanawiać i obserwować siebie z perspektywy 3 osoby. ;) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywały między nami różne sprzeczki, ale np. ostatnio bardzo mało się kłocimy, teoretycznie wszystko jest dobrze oprócz seksu, jest też czuły, przytula mnie, mówi, że kocha, mówi komplementy, ale tak jak pisałam, od roku rzadko ma ochotę na mnie, czyli od tego czasu jak mnie zdradzał i tamta dziewczyna urwała z nim kontakt ( powiedział mi,że to on z nią zerwał, ale z tego co ustaliłam wynika raczej odwrotnie), cięzko mi powiedzieć czy coś do niej czuł czy nie, on się tego oczywiście wypierał .

Edytowane przez Iness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być milion. Opis jest z Twojego punktu widzenia, więc jest siłą rzeczy nieobiektywny. Być może powodem jest coś co kompletnie pominęłaś w opisie.
Sama zaś atrakcyjność fizyczna często nie jest jedynym kryterium zachęcającym faceta do współżycia. Byłem kiedyś w związku z modelką, która mnie nie pociągała za bardzo fizycznie. Później zaś miałem kochankę po dwóch porodach, 40 letnią, nie za piękną...ale jak mi się zepsuło auto to potrafiłem wsiąść na rower i jechać 20 km pod Warszawę na rowerku żeby ją puknąć.

Powiem ci tak na podsumowanie tego co napisałem: myślę, że musiałby się on tutaj wypowiedzieć anonimowo, i wtedy byśmy się dowiedzieli prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iness W seksie trudno udawać.

 

Dlatego jeśli jest mało seksu, ew. jedna z osób czuje się niezaspokojona, mimo że sama stara się zaspokoić partnera/kę, wiedz, że coś się dzieje.

 

Nie musi to oznaczać zdrady. Może być tak, że z jakiegoś powodu druga osoba nie czuje pożądania. Trudno to będzie zmienić, ponieważ trzeba byłoby najpierw znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. Nie znam Cię, ale w dzisiejszych czasach ludzie nie potrafią rozmawiać. Jest szansa, że udałoby się przeprowadzić taką nieprzyjemną rozmowę i dowiedzieć się co nie grało, ale to jest minimalna szansa.

 

Nie śpiesz się ze ślubem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Iness napisał:

Co najgorsze dowiedziałam się też ,że mnie zdradzał

Może to jest główna przyczyna czemu nie miał potem siły/ chęci na seks z Tobą :P No bo ileż można strzelać amunicją?/ jak Ci źle to zmień faceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oktabryski- Rozmawiałam z nim o tym. Tak jak napisałam wyżej- powiedział, że to jest rezultatem tego, że kiedyś ja przez kilka miesięcy miałam małą ochotę i nie chciałam wszystkiego tego w seksie co on. W sumie tak było, ale później ja juz chciałam seksu i przez jakiś czas on wrócił do normy, aż później dowiedziałam się, ze mnie zdradzał z tamtą dziewczyną i od tego czasu czyli od roku rzadko ma na mnie ochotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No!!!

Za tego co zdradzal koniecznie trzeba wyjsc za mąż.

Przynajmniej wiadomo ze umie bzykac.

 

Teraz odp. na szybko.

wszystko jest dobrze oprócz seksu

Czyli k-wa NIC nie jest dobrze.

W seksie trudno udawać

Chyba jaja sie ciebie trzymaja.

Idz na dziwki, dowiesz sie troche wiecej i to z realnego zycia.

Facet nie uda wytrysku ale baba uda wszystko.

Nawet kiedys byl taki film, nie pamietam tytulu, gdzie lala w knajpie przy stole odegrala super goracy orgazm.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bracia napisali przyczyn może być mnóstwo, ale podobnie jak facetowi, tak i kobiecie doradzałbym tutaj szczerą rozmowę, o co tak naprawdę chodzi. 

 

Nie będzie zaskoczeniem jak powiem, że taki zwiazek długo nie pociągnie, jeżeli nie ma w nim wzajemnej chemii pożądania seksualnego. 

 

Jeżeli nie ma nic "ukrytego" w Twojej opowieści i rzeczywiście nie zaszła żadna przyczyna zewnętrza, dla której on nagle stracił zainteresowanie Tobą, spróbuj "pobudzić" go innymi technikami niż dotychczas.

Musisz coś zmienić - miejsce, ubranie, makijaż, techinika czy...własne zaangażowanie. 

Biernym czekaniem nic nie zdziałasz.

Jeżeli to nie poskutkuje...zakończ tą relację definitywnie, szkoda Twojego czasu, bo prędzej czy później ten związek i tak się rozpadnie.   

 

Edytowane przez snoopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JoeBlue napisał:

Chyba jaja sie ciebie trzymaja.

Idz na dziwki, dowiesz sie troche wiecej i to z realnego zycia.

Facet nie uda wytrysku ale baba uda wszystko.

Nawet kiedys byl taki film, nie pamietam tytulu, gdzie lala w knajpie przy stole odegrala super goracy orgazm.

 

 

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 

@JoeBluePowiedziałeś co wiedziałeś?

 

Jeśli porównujesz divę do seksu w związku, to gratuluję. Ale ja nie o tym.

 

Tak, seks w związku trudno udawać. Ponieważ znasz już tą osobę i wiesz, kiedy to lipa. Ja przynajmniej tak mam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle mam podejrzenie , że on mnie zdradzał z niejedną nawet w tamtym okresie kiedy seks mielismy udany.. Choć nie mam na to dowodów, ale tak wiele rzeczy o tym świadczyło, tylko wtedy tłumaczyłam to sobie, że mi się wydaje i powinnam mu ufać. Powiem wam, że fatalnie się czuję w tym związku przez ten własnie brak namietności bo co z tego, że bardziej się za mna oglądają jak mój facet nie ma na mnie ochoty.

Aha i zapomniałam o jednym- ze swoją byłą też nie spał WCALE przez rok czasu  z czego mi się kiedys zwierzył ( jeszcze przed tym jak przestało nam się układać), ale nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, podobno dlatego, że przestała mu się podobać jak sam powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys, byc moze w chwili zlosci, "twoja" powie ci pare rzeczy jakie moga cie zdziwic.

Co nie znaczy ze nie masz rowniez sporo racji.

Im bardziej kogos znasz - tym trudniej oszukac ale pamietaj ze facet ze stojacym -ujem malo widzi, sam wiesz.

 

Iness:

"ze swoją byłą też nie spał WCALE przez rok czasu"

 

...BYŁĄ - nie spał PRZEZ ROK.

O k-wa!!!

Chyba nie do konca byla BYŁĄ.

Fakt.

Ogolna spoleczna zasada jest ze sex z byłą to nie zdrada.

 

Daj sobie siana albo zrob jak wszyscy/wszystkie.

Wydaj sie i bzykaj na boku jak wszyscy/wszystkie.

Co ja bym zrobil gdyby nie bylo wyposzczonych mezatek?

A one?

Ile sexu by sie zmarnowalo?

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iness napisał:

Ja to w ogóle mam podejrzenie , że on mnie zdradzał z niejedną nawet w tamtym okresie kiedy seks mielismy udany.. Choć nie mam na to dowodów, ale tak wiele rzeczy o tym świadczyło

Co świadczyło ? 

Co takiego zaobserwowałaś u niego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@snoopy- bo pisał z wieloma dziewczynami, o seksie też, poza tym raz zaraziłam się czymś co przenosi się głownie drogą płciową , a sypiałam tylko z nim, raz odkryłam filmik jakiejś gołej dziewczyny, mowił ,ze to z neta, ale nie jestem pewna, chował przede mną telefon, teraz jak o tym myśle to mógł mnie zdradzac od dawna.

Ale nie kontrolowałam go , więc się już się tego nie dowiem.

Dziwne, ze swoja byłą też się znudził ( a była naprawdę ładna), może jemu kobiety nudza się po pewnym czasie?

Edytowane przez Iness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, snoopy said:

Co świadczyło ? 

Co takiego zaobserwowałaś u niego ? 

Ze nie chce jej bzykac.

Da sie prosciej to opowiedziec?

 

Wlasnie wyplynelo ze cos zlapala.\

 

Kuźwa!

Ze tez jeszcze da sie znalezc takie co nie mialy nikogo innego poza mna a mnie sie zadna tego typu nie trafila.

Przeskrobalem komus na gorze czy jak?

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że za jakiś czas może wypalić tekstem typu: "Muszę ci się do czegoś przyznać, jestem gejem. Nigdy cię nie kochałem i zdradzałem z facetami, a byłem z tobą tylko dlatego, że wyglądasz jak mężczyzna i potrzebowałem przykrywki."

Tak na serio, to powodów może być wiele, jakieś kompleksy, problemy z erekcją, może padł ofiarą gwałtu, ciąży mu poczucie winy za zdradę, aseksualność, zaburzenie gospodarki hormonalnej poprzez leki lub np. spożywanie dużej ilości soi, może mieć kogoś innego i się po prostu "wypstrykał", może jest znudzony i szuka jakiś ostrzejszych doznań, o które boi się prosić.

 

By nie cytować skomplikowanych książek medycznych:

Hipolibidemia -> http://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/zwiazki/ozieblosc-seksualna-czym-jest-i-jak-ja-leczyc_45307.html

 

Generalnie zalecam najpierw rozmowę, a jak to nie pomoże, to wizytę u seksuologa. Nie zawsze problem może być rozwiązany za pomocą samej rozmowy. Dać mu czas do przemyśleń, ale jak będzie odmawiał lub zwlekał, to albo go zaakceptować takim jaki jest albo zmienić model.

Edytowane przez Beckenbauer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.