Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Pana_1

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem juz zabieram sie do tego jak trzeba, konto, avatar i powitanie. Nie bede pisala uzywajac polskich znakow, gdyz mam korpo-laptopa i nie posiadam na tyle wiedzy zeby pozmieniac czcionki. 

Tak czy inaczej witam :) 

Zalozylam tu juz temat jako Panna pt 

niby jak w bajce ale jest byla zona

 

ale zostal zamkniety do czasu spelnienia wymogow regulaminu. Niestety wymogow korzystajac z tamtego konta spelnic nie moge, bo mam bana. Coz moge zrobic, zeby nie dublowac watkow albo chociaz moc odpowiedziec we wlasnym? Jesli czyta to moderacja to napisalam wiadomosc w tej sprawie a przy otwieraniu obecnego konta podalam drugi adres e-mail, bo domyslam sie ze nie mozna miec dwoch kont na jednym mailu. 

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze bede mogla niedlugo odpisac w swoim starym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat

@Pana_1

Przede wszystkim należało już na pierwszym koncie zacząć od regulaminu. To konto zostanie zbanowanie niebawem jako multi a warunkowo, pierwotne na razie zostanie aktywne. Urlop na przestudiowanie regulaminu kończy Ci się tam za 23h, więc będziesz miała szanse dopełnić obowiązków i odpowiadać.

 

Po drugie - jeśli będziesz pisała bez polskich znaków, to nie będziesz pisała w ogóle, bo nie jesteś od oświadczeń i stawiania warunków tylko ich akceptowania. Przy okazji - tutaj ludzie nawet ze smartfonów potrafią pisać używając polskich liter. 

 

Wątek zamykam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.